لس آنجلس, مارس 21 سال 2020 /PRNewswire/ — به عنوان COVID-19 همچنان خود را در ماه مارس و باز تعریف جدید و طبیعی برای ایالات متحده فوری آینده یک شرکت است که قرار دادن خود را به مدت طولانی تجربه و تخصص در واکنش به این فاجعه به کار برای بیمارستان ارشد تسهیلات مسکن, کسب و کار و دیگران در تلاش برای پاسخگویی به CDC که DOH دستورالعمل. استراتژیک و پاسخ همکاران ” بازسازی زدايي و مایع خدمات در تقاضای بالا هستند و رهبری آن تیم می گوید: این بیماری همه گیر است که دقیقا همان نوع از وضعیت اضطراری برای آنها که آموزش و آماده سازی.


ادامه مطلب

استراتژیک پاسخ همکاران (SRP) یک پاسخ سریع واحد از صنعت پیشرو اپیدیولوژی محیط زیست مشاوران و مهندسین بازسازی متخصصان و گواهی ضد عفونی تیم متخصص در آمادگی پاسخ بازسازی و بازیابی. از سال 1989 SRP کمک کرده است سازمان مدیریت به سرعت در حال تغییر شرایط از جمله آمريکا H1N1 و شیوع بیماری MERS. در حال حاضر SRP در خط مقدم کمک به مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

در هفته های اخیر, SRP کارکنان مشغول به کار بوده است از نزدیک با برخی از جهان پیشرو گواهی زیست محیطی مشاوران برای کمک به کسب و کار و سازمان در سراسر کشور با هر دو خود را برنامه ریزی و استراتژیک پاسخ به این بیماری همه گیر. SRP است به خصوص واجد شرایط برای چالش خود را به عنوان تیم خبره زدايي و مایع کارشناسان دارای مجوز و باند و بیمه شده در انطباق با CDC که وزارت بهداشت دستورالعمل و منحصر به فرد اجازه صدور مجوز و آموزش استانداردهای محلی هر یک از صلاحیت این دادگاه ها که در آن عمل می کند.

“در حالی که این نگران کننده زمان ما می خواهیم برای اطمینان از صاحبان کسب و کار و تسهیلات اپراتورهای که وجود دارد این است که کسی را در کنار خود برای کمک به حرکت به این بیماری همه گیر. ما زباله های خطرناک عملیات و تیم های واکنش اضطراری مشغول بوده است decontaminating, مطابق با اصول و remediating تجهیزات پزشکی به کمک امکانات زندگی, مدارس, مراکز خرید و انبار و ساختمان های بلند در طول این شیوع و رندر آنها را امن برای دوباره اشغال” گفت: Steve Slepcevic, مدیر عامل, SRP. “این چیزی است که ما برای هر روز. مهارت های ما قرار داده شده است برای این آزمون زمان و زمان دوباره و ما هنوز برای مواجهه با یک بحران بهداشت و درمان اضطراری و یا منطبق بازسازی است که ما نمی توانیم به طور موثر و با موفقیت اداره کند.”

Slepcevic گفت SRP شده است استقرار یک گواهی بهداشت صنعتی و ایمنی OSHA مدیر برای هر مشتری در محل برای اطمینان از امن تحویل Coronavirus زدايي از پروتکل های. آنها مسئول همه Coronavirus کنترل عفونت از جمله CDC-تایید آلودگی های شیمیایی, نرم افزار, بازسازی, نظارت, و نظارت از OSHA ایمنی روش – برای کمک به SRP مشتریان اخذ گواهی عدم سوء پیشینه لازم را به امکانات خود را به یک بیمارستان درجه اتاق تمیز به شرط اجازه می دهد به صورت امن در هنگام ورود دوباره.

بر اساس تجربیات خود SRP نیز به شدت توصیه می کند کسب و کار خود را بررسی سیاست های بیمه.

“از آنجا که ما درگیر شده اند در بسیاری از موقعیت های اضطراری در طول سال ما دیده می شود چه اتفاقی می افتد هنگامی که کسب و کار آگاه هستند از مزایای بیمه و حقوق. از دست دادن و یا خسارت وارده به عنوان یک نتیجه از decontaminating و حفاظت از خود را از محل کسب و کار و ضرر و زیان ناشی از کسب و کار وقفه به دلیل دولت موظف به تعطیلی و ویروسی همه گیر ممکن است تحت پوشش” اضافه شده Slepcevic.

برای کسب اطلاعات بیشتر به SRP کانال یوتیوب (استراتژیک پاسخ همکاران) به دیدن آن ویدئو, SRP Coronavirus (COVID-19) همه گیر پاسخ, برنامه ریزی, تست و بازسازی; بازدید www.srp24.com; یا تماس 888 582-5848.

برای سوالات رسانه ای تماس: استیو Slepcevic, (888) 582-5848 و یا [email protected]

تصاویر مرتبط

image1.png
image2.jpg
image3.jpg
image4.jpg
image5.jpg
image6.jpg
image7.jpg

مربوط تصویری

http://www.youtube.com/watch?v=wjWDX5Ydrts

منبع استراتژیک پاسخ همکاران

لینک های مرتبط

http://www.srp24.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de