طوفان در شمال آریزونا به ارمغان می آورد باران سهشنبه به شمال ققنوس

باران, دوش, خیس نقاط شمالی آریزونا در روز دوشنبه و در آنجا یک احتمال طوفان در منطقه ققنوس جمعه با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

این یک مرطوب سال تا کنون, در سیمرغ که دریافت کرده 3.55 اینچ از بارش باران پس Jan. 1.

یک صدای جیر جیر با سرویس آب و هوا در ققنوس گفت: این شهرستان با داشتن آن 23rd, مرطوب سال تا کنون در سال 2020 با بیشترین باران در آن دیده می شود از سال 2010 در حدود 5 اینچ است.

برای این زمان از سال حدود 3 اینچ طبیعی است.

رگبار و رعد و برق ممکن است بعد از ظهر سه شنبه به شب در دره به عنوان یک طوفان که از شمال غربی به ارمغان می آورد یک 15-20 درصد احتمال بارش باران در شمال شرق و بخش هایی از ققنوس گفت: James Sawtelle یک هواشناس برای خدمات ملی آب و هوا.

مناطق روستایی در حومه شمال ماریکوپا کانتی هستند احتمال بیشتری برای دیدن باران Sawtelle گفت: با تقریبا 30 درصد احتمال رگبار وجود دارد. هر گونه تجمع در این مناطق خواهد بود کمتر از 0.1 اینچ, او گفت:.

طوفان خواهد بود “کوتاه مدت” Sawtelle گفت. بالا پنج شنبه خواهد بود 78 درجه و سه شنبه خواهد بود 80 درجه است.

گرم شدن روند را بیشتر در فصل بهار آب و هوا در هفته بعد با اوج در قسمت بالای 80 تا 90 درجه پنج شنبه و جمعه آب و خدمات گفت: در یک صدای جیر جیر.

اما سریع ضعیف سیستم می تواند با احتمال رگبار و رعد و برق جدا شنبه از طریق دره.

نرم و صاف کردن جاده ها در شمال آریزونا

گسترده دوش تحت تاثیر شرایط جاده در امتداد بزرگراه بین ایالتی 40 در شمال آریزونا در طول صبح روز دوشنبه. Sawtelle گفت: چوب پرچم و پیزان می تواند تقریبا 0.4 اینچ از بارش باران با احتمال 0.44 اینچ در سدونا و وینسلو.

“سازمان دیده بان برای نرم و صاف کردن جاده ها به دلیل می تواند وجود داشته باشد ponding در جاده های” Sawtelle گفت. “فقط مطمئن شوید که شما رانندگی با احتیاط هر زمان که شما به خودتان پیدا کنید در محلی بارش باران های سنگین.”

فرصتی برای بارش باران کاهش می یابد به دوشنبه شب به عنوان جبهه سرد حرکت از منطقه اما سرد حرارت را معطل یک شنبه و سه شنبه از 47 درجه در فلگستفف.

جزئی برف تجمع ممکن است روز شنبه در 6,500 فوت ارتفاع و بالاتر. Sawtelle گفت: آب و خدمات دوربین فیلم نشان داد که جنگل دریاچه در نزدیکی پیزان در حال حاضر دریافت حدود 0.5 تا 0.75 اینچ از برف است.

بارش برف در جاده های ناشی از رانندگی در زمستان شرایط دوشنبه صبح در مسیر دولت 87, آریزونا بخش حمل و نقل گفت: در یک صدای جیر جیر.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در ایمیل [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im