YORK, مین, Feb. 3, 2020 /PRNewswire/ — پیشرو غذایی تخصص تولید کننده استون وال در آشپزخانه امروز اعلام کرد که آن را به اتمام رسانده چهارم آن کسب, کسب روستا شمع® نام تجاری با رایحه ای ملایم و شمع و هدیه و لوازم جانبی. بر اساس در چاه مینروستا شمع حق بیمه کیفیت تولید کننده ماهرانه گردد شمع های فروخته شده در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.

ادامه مطلب

“ما بسیار هیجان زده به استقبال کرد شمع به ما رشد خانواده از تخصص مارک گفت:” جان Stikerارشد اجرایی از استون وال ، “ما به مدت طولانی به حال خود ما خط کوچک از شمع و خوب نگه داشتن خانه محصولات, اما این به ما اجازه می دهد واقعا گسترش است با ارائه مجموعه ای از تخصص شمع ساخته شده فقط تا جاده’ در اینجا در مین. مثل ما ایجاد کرد شمع شده است فروش محصولات با کیفیت بالا برای بیش از 25 سال به بسیاری از همان حق بیمه خرده فروشان در سراسر کشور و همچنین به عنوان به طور مستقیم به مصرف کنندگان آنلاین. و نیز مانند ما ایجاد کرد شمع متخصص در هر دو کلاسیک محصولات – عطر مورد علاقه مانند درخت گل حنا شاه درخت وانیل یا کتان خالص — به عنوان به خوبی به عنوان نوآورانه و خلاق ارائه منحصر به فرد با عطر مانند بامبو سیاه, باران یا اکالیپتوس و نعناع. برای تمام کسانی که به دلایل ما فکر می کنم این ترکیب فوق العاده مناسب است.”

تاسیس در سال 1993 ایجاد کرد شمع اختصاص داده شده خود را به ایجاد و به اشتراک گذاری به یاد ماندنی تجارب عطر برای مشتریان خود. از کلاسیک عطار کوزه کمک ها و نذورات به مطلب معاصر ستون و کاسه و از پارافین به سویا واکس نام تجاری اتحاد گسترده خط از محصولات ساخته شده با مراقبت های دقیق و ساخت آن تیم در مینکه ادامه خواهد داد به عنوان بخشی از استون وال ،

به این نتیجه رسیدند Stiker “ما همچنان تعهد به برنده جایزه هنر و صنعت تولید غذاهای با تخصص و حق بیمه صفحه اصلی محصولات باقی مانده است به عنوان قوی به عنوان همیشه. همراه با دیگر ما اخیر ادغام کسب کرد شمع قرار می دهد ما در یک بازی هیجان انگیز و منحصر به فرد موقعیت برای ارائه به مشتریان ما و مهمانان همیشه گسترده تر مجموعه ای از محصولات با کیفیت بالا برای آشپزخانه و خانه در سراسر ده ها تن از دسته ها. با تخصص ما در ایجاد نام تجاری و توسعه محصول و omni-کانال توزیع ما به دنبال به جلو به داشتن این تیم در روستا شمع پیوستن به ما به عنوان ما همچنان به ایجاد یک پیشرو premium مارک تخصص مواد غذایی و محصولات صفحه اصلی کسب و کار است.”

در مورد استون وال در آشپزخانه

Stonewall آشپزخانه پیشرو تخصصی مواد غذایی و محصولات تولید کننده که مقر آن در نیویورکمین. تاسیس در سال 1991 توسط همکاران جاناتان کینگ و جیم Stottدو تاسیس Stonewall آشپزخانه با نام تجاری با فروش مربا و ژله در محلی کشاورزان’ بازار با ومزه خط متمایز و محصولات با کیفیت بالا. در طول زمان آنها گسترش نام تجاری خود شامل سس ها و چاشنی ها کراکر و پخت مخلوط همیشه با تمرکز بر توسعه محصول نوآورانه بسته بندی زیبا و استثنایی خدمات مهمان. امروز Stonewall آشپزخانه برتر تخصص مواد غذایی و کالاهای پلت فرم در آمریکای شمالیبه یک خانواده از حق بیمه کیفیت برندها از جمله گل سرسبد Stonewall آشپزخانه با نام تجاری; این Tillen مزارع تجاری ترشی سبزیجات و کوکتل گیلاس; ورمونت ایجاد کرد با نام تجاری آلی سس سیب و سیب سرکه ها; روستای شمع تجاری با رایحه ای ملایم و شمع و هدیه و لوازم جانبی; دره نپا Naturals نام تجاری زیتون روغن آشپزی روغن بالزامیک, سرکه و شراب و سرکه ها; این Montebello نام تجاری صنعتگر آلی ماکارونی وارداتی از ایتالیاو حقوقی دریای غذاهای تجاری رستوران با کیفیت غذاهای دریایی, سس و چاشنی. این شرکت دارای بیش از 8,500 حساب های عمده فروشی در سراسر کشور و در سطح بین المللی; پر رونق فروشگاه آنلاین و بخش; یک مدرسه پخت و پز و کافه در هر دو York, مین, و , Costa Mesa, California; و نه شرکت خرده فروشی فروشگاه های جدید در سراسر انگلستان است. به عنوان برنده 30 جایزه معتبر از تخصص مواد غذایی انجمن و گیرنده آرزو برجسته خط محصول افتخارات سه بار Stonewall آشپزخانه مفتخر است به عنوان یکی از مهمترین اهدا تخصص شرکت های مواد غذایی در کشور است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Stonewall, آشپزخانه مراجعه کنید: www.stonewallkitchen.com

در مورد ایجاد کرد شمع

تاسیس در سال 1993 ایجاد کرد شمع® یک تولید کننده و چند خرده فروش با کیفیت با رایحه ای ملایم و شمع و هدیه و لوازم جانبی مستقر در چاه مین. ایجاد کرد شمع ایجاد می کند با رایحه ای ملایم محصولات با استفاده از ترین تصفیه موم ثروتمندترین رنگ و بهترین وانیل و روغن موجود است. ایجاد کرد شمع ایجاد می کند و به ارمغان می آورد با کیفیت بالا و عطر خانه محصولات به بازار با هدف الهام بخشیدن به طریق زیبایی, عطر و تجربه است. ایجاد کرد شمع محصولات فروخته شده در فروشگاه هدیه, فروشگاه های مواد غذایی و آنلاین در سراسر ایالات متحده با رشد حضور بین المللی در بیش از 32 کشور جهان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایجاد کرد شمع مراجعه کنید: http://www.villagecandle.com.

برای همه مطبوعات سوال, لطفا تماس با Margaux Maertens در 207.351.2713 یا mmaertens@stonewallkitchen.com

تصاویر مرتبط

stonewall-kitchen-welcomes-village.jpg
Stonewall آشپزخانه استقبال کرد شمع به خانواده

stonewall-kitchen-family-of-brands.jpg
Stonewall آشپزخانه خانواده از مارک های

منبع Stonewall, آشپزخانه, LLC

لینک های مرتبط

http://www.stonewallkitchen.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de