غیررسمی در صورتحساب یا لیست به عنوان نسخه مجازی از Live Aid شنبه شب چند پلت فرم یک جهان: با هم در خانه کنسرت دقیقا نمی هر گونه برک آوت لحظات مانند فردی مرکوری riling جمعیت و یا Mick Jagger, از بین بردن تینا ترنر ، Wildest تعجب در اینجا ممکن است Elton John آواز “من هنوز ایستاده” نشسته در زیر پسرانش’ حیاط خلوت حلقه بسکتبال.

به عنوان قرنطینه سرگرمی می رود هر چند دو ساعت تلویزیون ویژه و یک مقدار کم از آن آنلاین برنامه نویسی در اوایل روز احساس مانند یک رویداد واقعی است. آن را به حال ردیف بالا بیان قدرت هیچ تالار مشکلات فنی و الهام گرفته از بسیاری از, اگر نه در نهایت به یاد ماندنی اجرای برنامه.

این “کنسرت” پیشگام شد فقر-مبارزه غیر انتفاعی شهروند جهانی و خواننده/بازیگر لیدی گاگا که به نظر می رسد در هر دو باز و بسته شدن در اجرای اصلی برنامه تلویزیونی — نشان داده شده در هر سه اصلی شبکه های تلویزیونی و همچنین در سراسر آنچه شرکت میزبان جیمی کیمل به نام “تمام کسانی که در جریان سیستم عامل شما شده است امیدوار به راه اندازی برای پدر و مادر خود را.”

کیمل و اواخر شب همتایان جیمی فالون و استفان کلبرت کردن معامله معرفی هنرمندان که شامل یک صفحه نمایش تقسیم Rolling Stones, پل مک کارتنی, Stevie Wonder, Billie Eilish, Celine Dion, Kacey Musgraves کیت شهری جان افسانه Camilla Cabella و شان مندس (بله با هم) و سابق Minneapolitan Lizzo.

کشت از مشاهیر دیگر نیز تن به تن با پیام امید و ستایش بالا برای حرفه ای پزشکی از جمله Beyoncé سابق بانوان اول میشل اوباما و لورا بوش, Ellen DeGeneres, Idris Elba و اخبار مجریان. در مطبوعات زمان این رویداد مطرح کرده بود $128 میلیون دلار برای مراقبت های بهداشتی کارگران وجوه و (شاید یکی از دلایل Melania Trump نیست همچنین شرکت) سازمان بهداشت جهانی است.

در اینجا برخی از یک جهان: صفحه اصلی هم برجسته است. دیدن رایگان کلیپ های ویدیوئی زیر.

لیدی گاگا در دیدار “بانوی مدونا”: دل شکسته و McCartney هر دو به نظر می رسد در نزدیکی بالای نمایش آواز از پشت یک پیانو. او خواند آهسته به پایین یک نسخه از خود را “سفید آلبوم” پیانو بوگی که او اختصاص داده شده به خود را در اواخر مادر جنگ جهانی دوم خدمات و سایر پرستاران. او کانال جودی گارلند و tugged در رشته های قلب با چارلی چاپلین در فیلم “عصر مدرن” تم فیلم “لبخند.”

مجازی سنگ: یکی از “باند” عملکرد از شب تا به حال به صحنه تقریبا اما هنوز هم تا به حال یک روح قوم و خویشی به آن است. میک راه اندازی شد و به “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید” انفرادی در گیتار آکوستیک از خانه خود و معمولی پیوست در سفارش از طریق اینترنت توسط Keith Richards, رونی وود و در نهایت چارلی وات. فقیر چارلی نگاه ناراحت کننده ضربه زدن جعبه و هوا به جای درام واقعی (که او احتمالا نمی تواند همگام راست از طریق وب) اما حداقل او سرد به دنبال مطالعه پشت سر او.

درست dedications: احساسات زد بالاترین طول تعجب و سریع مربوطه اجرای پیانو هر دو آنها سنگ با مردم واقعی در ذهن است. Lil’ Stevie سنگ “به من تکیه کن” در ادای احترام به صادركننده آن Bill Withers که درگذشت آوریل 3 از مشکل قلب اما در سمت چپ شاید قرنطینه کامل ترین سرود. سویفت سنگ “به زودی شما بهتر” یک آهنگ جدید در مورد مادرش سرطان مبارزه, که همچنین صدا به خصوص شفا شنبه شب.

یکی از غیر مجازی duet: بزرگترین گیرنده توجه از برنامه تلویزیونی حداقل برای تالارهای-سایت شایعات احتمالا این Cabello و مندس duet عملکرد “What a Wonderful World” — نه به خاطر آن بود و نه خوش انجام شود اما به دلیل pop-star couple است که به وضوح quarantining با هم. و به آنها گفت: آن را نمی خواهد آخرین…

Keith Urban داغ جدید گروه: دلار استرالیا میهن نمی تواند خود را مهم دیگر نیکول کیدمن به زمین در موسیقی (او دست تکان داد در پایان) بنابراین او لوپ سه ویدئوها از خود انجام Steve Winwood را “بالاتر از عشق” و مسأله را حل و آنها را با هم به عنوان خود را در حمایت از گروه. این بیت در واقع کار بهتر از برخی از دیگر همگام سازی با هم, اجرای, از جمله John Legend و سام اسمیت “Stand by Me” و کثیف و نی نی احساساتی اپرا آخر با Dion, Andrea Bocelli, Lang Lang و دل شکسته.

واقعا دنیوی تن: بازیگران در طول بعد از ظهر پخش شد به طور گسترده ای بین المللی هایلایت شده توسط کلمبیا کرنش Juanes’ حرکت پشتیبانی جنوبی و مرکزی امریکا قربانیان خود امیدوار آهنگ “Más Futura Que Pasado.” بعد در طول برنامه تلویزیونی رگی/hip-hop star Burna Boy انجام شده از نیجریه به یاد بینندگان چقدر سخت قاره آفریقا شده است آمار COVID-19.

مسابقه عوامل: هر دو ملکه بیع و بازیگر کری واشنگتن مورد استفاده خود را بر روی صفحه نمایش زمان به بحث در مورد ویروس مخربی بر آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر گروه های اقلیت هر دو از طریق فقیر دسترسی به تست و بهداشت و مراقبت از آنها را ساخت تا بالاتر از سهم بهداشت و درمان-مراقبت از نیروی کار.

تاریخ و زمان آخرین اما نه Lizzo: ما سابق homie — که درخت نخل پس زمینه روشن ساخته است او را quarantining در مینه سوتا — کانال دوران کودکی او سال با آواز خواندن در کلیسا در دیترویت و هوستون با bellowing همه در را به روی سام کوک “تغییر خواهی آمد.” در اینجا امید آهنگ مورد دیگر از Lizzo دانستن اینکه چه چیزی در پیش است.

 

chrisr@startribune.com

توییتر: @ChrisRstrib

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de