سنگ پیش بینی کرد اختلاف در Bannon شهادت

به عنوان او در انتظار آغاز از 40 ماه زندان حکم محرومیت تاخیر در دادگاه تجدید نظر و یا بالقوه عفو ریاست جمهوری – راجر سنگ پیش بینی دقیق کلید 2019 دادگاه شهادت سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استراتژیست استیو Bannon نمی تطبیق با آنچه Bannon گفت: خانه هوش کمیته در سال 2018 است.

“استیو Bannon شهادت داد که او و من صحبت کرد و به طور منظم در مورد ویکی لیکس” سنگ گفت: “Coast to Coast AM” با جورج نوری با اشاره به Bannon دادگاه شهادت قبل از این در انتظار انتشار از خانه هوش تحقیقات مصاحبه ریز نمرات.

“من بسیار مشتاق برای دیدن اینکه آیا آنچه که استیو گفت: این کمیته تحت سوگند متفاوت است از آنچه که او گفت: در ایستاده چون من و او هرگز در مورد ویکی لیکس – اگر چه به گفته او ما در مورد آن در هر مکالمه و که من مشاهده شد در مبارزات انتخاباتی به عنوان نقطه دسترسی به ویکی لیکس خواهد بود که خبری به من.”

این سنگ دارای یک نقطه در اینجا. Bannon نه تنها محروم از صحبت کردن در مورد ویکی لیکس با سنگ او را تکذیب کرد خیلی تماس با سنگ در کلیه را تا بعد از انتخابات. این یک نکته کلیدی چون سنگ بود برای بررسی اتهامات از پیش از انتخابات فعالیت ویکی لیکس نه در مورد صحبت کردن در مورد ویکی لیکس پس از انتخابات.

Bannon را Nov. 19, 2019 شهادت در سنگ را محاکمه می کند به نظر می رسد ماهرانه مختلف اگر نه متضاد از آنچه به نظر می رسد در به تازگی منتشر شده و رونوشت از خانه هوش کمیته مصاحبه بیش از دو روز: Jan. 16, 2018 و فوریه. 15, 2018.

“کمپین تا به حال هیچ مقام رسمی دسترسی به ویکی لیکس و یا به جولیان آسانژ اما راجر در نظر گرفته خواهد شد اگر ما نیاز به یک اکسس پوینت – access point چرا که او تا به حال ضمنی یا به من گفت که او تا به حال یک رابطه با ویکی لیکس و جولیان آسانژ,” Bannon شهادت Nov. 19, 2019.

که دادگاه در نهایت منجر به سنگ 40-ماه حبس برای دروغ گفتن به کنگره انسداد کنگره و شاهد دستکاری و Bannon شهادت بود و کلیدی در ایجاد پایه و اساس قانونی از دروغ گفتن به کنگره است.

اما Bannon ساخته شده چنین ادعا می کند به خانه هوش کمیته محققان در سال 2018 با توجه به متن منتشر شده از اواخر این هفته.

سپس به Rep. Trey Gowdy, R-S. C. Bannon گفت: (صفحات 54 و 55):

“Gowdy: آیا شما هر گونه شواهد است که هر کسی متصل رسما با کمپین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو اولیه و یا انتخابات عمومی تا به حال اطلاع قبلی که DNC سرور یا جان پودستا ایمیل خواهد بود هک شده ؟

Bannon: هیچ.

Gowdy: آیا شما هر گونه شواهد صرف نظر از منبع و بدون در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه شما حتی به آن معتقد بودند در آن زمان که هر کسی غیررسمی متصل به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین یک آویز-بر کسی که به نمایندگی از خودش به عنوان بخشی از کمپین اما واقعا نمی شد که آنها تا به حال جلو یا preknowledge که DNC سرور یا جان پودستا ایمیل خواهد بود هک شده ؟

Bannon: هیچ.

Gowdy: آیا شما می دانید که آیا راجر سنگ فرستاده می شود هر کسی به صحبت کردن با جولیان آسانژ?

Bannon: ارسال هر کسی از مبارزات انتخاباتی و یا ارسال هر کسی ؟

Gowdy: دوره است.

Bannon: هیچ.

Gowdy: آیا شما تا به حال یک گفتگو با راجر سنگ مورد ارسال به صحبت با کسی جولیان آسانژ?

Bannon: هیچ.

Gowdy: آیا این کمپین ارسال هر کسی به صحبت کردن با جولیان آسانژ?

Bannon: هیچ.

Gowdy: بود, مبارزات انتخاباتی, تماس با ویکی لیکس و یا جولیان آسانژ تا بعد از انتخابات ؟

Bannon: نه به دانش من.”

سپس در صفحه 148-149, Bannon اشاره شده در حال حاضر بدنام “نیمه پخته” quip در ویکی لیکس مبارزات انتخاباتی, تماس:, “اگر کسی به من گفت که آنها را به تماس بگیرید تا Julian Assange, من می خواهم بگویم که مسخره است. این یک نیمه پخته ایده. این تعریف یک نیمه پخته ایده.”

Bannon اضافه شده به Rep. اریک Swalwell D-کالیفرنیا (صفحه 155) هنگامی که در مورد خواسته Donald Trump Jr. صحبت کردن به او در مورد ویکی لیکس: “من نمی به طور خاص به یاد داشته باشید, اما بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد – به – شما می دانید که فقط در گذر از ویکی لیکس, شما می دانید, پودستا ایمیل و چیزهایی شبیه آن.”

در transcript, Bannon آیا حاضر به پاسخ به سوالات در مورد مخاطبین در مورد ویکی لیکس پس از نوامبر. 8, 2016 به دلیل بالقوه ممتاز ریاست جمهوری انتقال و مدیریت اطلاعات.

خواسته Swalwell: “شما آگاه باشید از هر کسی دیگری به غیر از دونالد جونیور که در تماس با ویکی لیکس?”

Bannon پاسخ داد: “نه. من – که فرض او در تماس با ویکی لیکس از این. من نه موافقت با آن است. من فکر نمی کنم که می گوید این است.”

همچنین به طور خاص در حجم تماس های بین Bannon و سنگ Bannon شهادت به Swalwell: “من به یاد داشته باشید همیشه صحبت کردن به او در همه, اما من فکر می کنم من ممکن است گرفته اند تماس بگیرید و پس از من برای اولین بار وجود دارد. شده است یک بار شاید تو را دیدم یک زن و شوهر ایمیل ولی نبود – منظورم این نیست گسترده تر از دریافت تماس و یک ایمیل.”

Bannon را نشان می دهد او تا به حال در تماس با سنگ پس از انتخابات اما او حاضر به صحبت در مورد انتقال و مدیریت جدول زمانی موضوعات (صفحه 239-240) تحت معاینه توسط Swalwell و سپس رتبه بندی عضو Adam Schiff, D-کالیفرنیا.:

“Swalwell: آیا شما تا به حال به بحث راجر سنگ پس از مبارزات انتخاباتی ؟

Bannon: بله.

Swalwell: چند بار ؟

Bannon: خوب است که می رود به انتقال و بنابراین من نمی توانم در مشاوره از مشاور و کاخ سفید, من قصد دارم به بحث در مورد آن.

Swalwell: آیا شما به صحبت راجر سنگ پس از شما را ترک کاخ سفید ؟

Bannon: بله.

Swalwell: چند بار ؟

Bannon: یک نیم دوجین.

Swalwell: آیا شما به صحبت راجر سنگ پس از شما را ترک کاخ سفید در مورد روسیه بررسی ؟

Bannon: هرگز. او به نام من بالای بدترین لباس پوشیدن لیست.

Swalwell: او یک کتاب در آینده کمک خواهد کرد که همه ما, من درک می کنم. من عملکرد به رتبه عضو.

شیف: با تشکر از شما. فقط یک توضیح در Roger سنگ شما قادر به اشتراک گذاشتن آنچه که مکالمه شما تا به حال با راجر سنگ شما پس از ترک کاخ سفید ؟

Bannon: بله.

شیف: و چه آنها شامل?

Bannon: شما می دانید عادی همه چیز در مورد آنچه اتفاق افتاده سیاسی است. شما می دانید که من با او ملاقات کرد یک بار و به او صحبت کرد شما می دانید که چهار یا پنج بار در گوشی, من فکر می کنم.

شیف: و آیا آقای سنگ تا به حال بحث با شما که در آن زمان یا در هر زمان دیگر ارتباطات خود را با ویکی لیکس?

Bannon: هیچ.

شیف: یا ارتباطات خود با جولیان آسانژ?

Bannon: هیچ.

شیف: هرگز مطرح است که با شما ؟

Bannon: هرگز آن ذکر شده.

شیف: چگونه در مورد ارتباطات خود با Guccifer 2.0?

Bannon: هیچ.”

سپس در حصول اطمینان از Bannon بازگشت به کنگره ماه آینده و در سال 2018:

شیف: شما همیشه در تماس با ویکی لیکس جولیان آسانژ و یا هر کسی که با این سازمان پس از نوامبر 8th?

Bannon: هیچ.

شیف: آیا تا به حال بحث در مورد این که آیا دیگران در دولت و یا مبارزات انتخاباتی شد و در ارتباط با ویکی لیکس جولیان آسانژ و یا هر کسی که در ارتباط با سازمان ؟

Bannon: که مجاز به سوال من پاسخ می دهد.

شیف: آیا تا به حال بحث با رئیس جمهور منتخب مبارزات انتخاباتی, تماس با ویکی لیکس و یا جولیان آسانژ?

Bannon: آن را مجاز سوال; من نمی توانم به آن پاسخ.

شیف: آیا تا به حال بحث با رئیس جمهور تهمت مبارزات انتخاباتی, تماس با ویکی لیکس و یا جولیان آسانژ?

Bannon: آن را مجاز سوال; من نمی توانم به آن پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de