سنگ ابراز تاسف آینده از زندان یک ویروس ‘حکم اعدام’

راجر سنگ دیرین مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او قریب الوقوع حکم زندان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس “در اصل یک حکم اعدام است.”

در یک مصاحبه با فاکس نیوز’ “Tucker Carlson امشب” — سنگ تاسف با وجود “فاحش داور سوء رفتار” او دستور داده شده است به تسلیم شدن در دو هفته.

“در 67 سال با برخی از مشکلات اساسی از جمله سابقه آسم به اعتقاد من با کروناویروس آن است که اساسا حکم اعدام” او گفت:.

او چهره 40 ماه زندان حکم پس از محکومیت به سال گذشته شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است.

سنگ اصرار داشت اما او احساس واقعی دلیل او تحت تعقیب قرار بود او “حاضر به تحمل شهادت دروغ” علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من تحت تعقیب چون من پوشش هر چیزی برای رئیس جمهور” سنگ گفت. “من تحت تعقیب قرار بود به خاطر من حاضر به تحمل شهادت دروغ علیه رئیس جمهور است. من حاضر به نادیده گرفتن به عنوان دادستان می خواستم در مورد تماس های تلفنی متعددی بین خودم و نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.”

پس از آن کشف شد داوران foreperson Tomeka هارت تا به حال ارسال شده ضد مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات در صفحات رسانه های اجتماعی, سنگ وکلا خواست برای محاکمه مجدد بر این اساس است که هارت دروغ در او داور پرسشنامه در مورد اعتقادات سیاسی.

“دیوان عالی ایالات متحده شده است بسیار روشن است که همه متهمان را به عنوان یک هیئت منصفه است که بی طرف و بی تفاوت” سنگ ها در روز جمعه گفت. “اما در این مورد آن است که مسلم است که داوران forewoman حمله هر دو من و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2019 رسانه های اجتماعی موارد دروغ در مورد که در طول داوران انتخاب و سپس بعد از حذف او Facebook صفحه به پوشش مسیرهای پیاده روی.”

سنگ را با درخواست اعاده دادرسی رد شد پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im