سنگ بندر بازارهای در حال ظهور درآمد صندوق اعلام کرد ماهانه توزيع $0.08 هر سهم

نیویورک, جولای 20, 2020 /PRNewswire/ — سنگ بندر بازارهای در حال ظهور درآمد صندوق (“صندوق”), که داد و ستد در بازار بورس نیویورک تحت نماد “EDF” اعلام کرد اعلامیه ماهانه توزيع $0.08 هر سهم مشترک قابل پرداخت در تاریخ شرح زیر اشاره کرد. بر اساس این صندوق در حال حاضر قیمت سهم از $6.96 و خالص ارزش دارایی هر سهم $6.72 (از نزدیک در جولای 17, 2020) این توزیع نشان دهنده سالانه توزیع نرخ 13.79% و 14.29% بود.

تاریخ های زیر اعمال می شود, به توزیع اعلام کرد:

سابق-توزیع تاریخ

رکورد تاریخ

Payقادر تاریخ

اوت 14 سال 2020

17 اوت سال 2020

اوت 27 سال 2020

11 سپتامبر سال 2020

14 سپتامبر سال 2020

سپتامبر 24, 2020

اکتبر 16, 2020

اکتبر 19 سال 2020

29 اکتبر سال 2020

به عنوان از تاریخ انتشار این صندوق سهام در حال معامله در حق بیمه به خالص ارزش دارایی. زمانی که این صندوق تجارت در حق سهامداران است که شرکت در این صندوق سرمایه گذاری مجدد سود سهام طرح (این “برنامه”) به طور کلی خود را توزیع سرمایه گذاری در تازه صادر سهام عادی در تخفیف به صندوق به قیمت بازار در تاریخ پرداخت به عنوان مندرج در جزئیات بیشتری را در این طرح است. اطلاعات اضافی دربارهی این طرح گنجانده شده است در این صندوق سالانه و گزارش نیم سالانه به سهامداران است. سهامداران که سهام خود را از طریق کارگزاران و یا دیگر واسطه های مالی باید با بحث مالی خود را واسطه این که آیا آن خواهد بود مفید به شرکت در این صندوق را برنامه ریزی.

این آزادی مطبوعات است نه برای گزارش مالیات مقاصد اما در حال ارائه شده برای اعلام مقدار از صندوق توزیع شده است که اعلام شده توسط هیئت مدیره. در اوایل سال 2021 پس از قطعی اطلاعات موجود این صندوق را ارسال سهامداران یک فرم 1099-DIV اگر قابل اجرا باشد, تعیین نحوه توزیع پرداخت شده توسط صندوق در طول قبل از تقویم سال باید مشخص برای اهداف گزارش توزیع در سهامداران اظهارنامه مالیاتی (به عنوان مثال عادی درآمد سرمایه سود یا بازگشت سرمایه).

صندوق غیر متنوع بسته-پایان مدیریت شرکت سرمایه گذاری است که توسط سنگ بندر سرمایه گذاری شرکای LP (“سنگ هاربر“). صندوق سرمایه گذاری اولیه است که با هدف به حداکثر رساندن بازده کل که شامل درآمد و افزایش سرمایه در سرمایه گذاری خود را در بازارهای در حال ظهور اوراق بهادار. هیچ تضمینی وجود ندارد که این صندوق را در رسیدن به آن هدف سرمایه گذاری.

صندوق به دنبال رسیدن به آن هدف سرمایه گذاری با سرمایه گذاری حداقل 80 درصد از دارایی های خالص آن (به علاوه استقراض برای اهداف سرمایه گذاری) در بازارهای نوظهور اوراق بهادار (“80% سیاست”) که شامل درآمد ثابت و اوراق بهادار و ابزارهای دیگر از جمله مشتقات هستند که از لحاظ اقتصادی وابسته به بازار در حال ظهور کشورهای که در حال گرانتر در غالب ارز از بازار داخلی از بازار در حال ظهور کشور یا کارایی که مرتبط است به این کشورها’, بازار ارز, اقتصاد و یا توانایی برای بازپرداخت وام. امنیت و یا ابزار است که از لحاظ اقتصادی وابسته به یک بازار در حال ظهور کشور آن است که اگر اصولا معامله شده در این کشور در بازارهای اوراق بهادار و یا اگر صادر کننده سازماندهی شده است و یا اصولا عمل در کشور هم اکثریت آن درآمد حاصل از عملیات خود را در داخل کشور و یا دارای یک اکثریت از دارایی های خود را در داخل کشور است.

سنگ بندر سرمایه گذاری شرکای LP جهانی نهادی درآمد ثابت سرمایه گذاری, مدیر و متخصص در اعتبار و تخصیص دارایی استراتژی. این شرکت استراتژی های سرمایه گذاری مبتنی بر اساسی بینش به دست آمده از یک ترکیب اختصاصی تحقیقات و عمق دانش و تجربه تخصصی از شرکت تیم. مستقر در نیویورک و در سال 2006 تاسیس سنگ بندر است متعلق به کارمند مشارکت که دارای دفاتر در شیکاگو, لندنو سنگاپور. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سنگ بندر وب سایت www.shiplp.com.

برای کسب اطلاعات کامل تر لطفا تماس 877.206.0791 (toll-free) و یا بازدید از صندوق سایت – www.shiplpcef.com.

سنگ بندر بازارهای در حال ظهور درآمد صندوق بسته پایان صندوق و بسته پایان وجوه را نه به طور مداوم موضوع سهام برای فروش به عنوان باز پایان وجوه متقابل انجام دهد. پس از آن ارائه عمومی اولیه صندوق قابل معامله در بورس نیویورک تحت نماد EDF. سرمایه گذاران که مایل به خرید یا فروش سهام باید به جای سفارش از طریق یک واسطه یا کارگزار.

منبع سنگ بندر بازارهای در حال ظهور درآمد صندوق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de