این سی قاضی نظارت بر محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین و محرم راجر سنگ دستور داده است تا تیم حقوقی خود را و دادستان فدرال به نظر می رسد در یک تلفن از شنیدن این, شنبه, گزارش, سیاسی.

قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون در روز یکشنبه دستور جلسه یک حرکت است که به دنبال خروج از چهار وزارت دادگستری دادستان از پرونده و آیات است که داوران foreperson در سنگ فدرال محاکمه شده بود به طور فعال مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن.

این foreperson, Tomeka هارت اهدا 100 دلار به حزب دموکرات ایالت کامالا هریس’ انتخابات ریاست جمهوری تنها چند روز قبل از هیئت منصفه او led در بر داشت سنگ به جرم شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره در میان چیزهای دیگر در ارتباط با ویژه مشاور رابرت مولر را پروب از امکان تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری و مسکو است.

به DOJ دادستان کناره گیری از این پرونده پس از دادستان کل ویلیام بر overrode پیشنهاد خود را از هفت تا نه سال زندان محکوم طولانی نیست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اعتراض خود را.

Barr است پس از مواجه اتهام دخالت سیاسی با بیش از 1100 سابق دادستان و مقامات فشار دادن برای او ،

سنگ برای صدور حکم پنج شنبه, اگر چه, که آیا آن خواهد ادامه همچنان نامشخص است. Rep. Doug Collins, R-Ga., معتقد است که سنگ باید یک محاکمه جدید با توجه به این آیات در مورد هارت foreperson.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de