وال استریت تلاش برای جستن به عقب در روز پنج شنبه از چشمگیر تلفات در جلسه قبلی به عنوان سیاستگذاران در سراسر جهان کشیده از همه متوقف می شود و سعی در دفع عمیق و ماندگار coronavirus محور رکود است.

معیار S&P 500 چرخش به قلمرو مثبت پس از سقوط تا آنجا که 3.3% پیش از آن در جلسه.

ایالات متحده فدرال رزرو باز تعویض خطوط با بانک مرکزی در نه کشور جدید به اطمینان حاصل شود جهان را به دلار وابسته به سیستم مالی در ادامه به عملکرد.

که آخرین در یک میزبان از اورژانس اقدامات صورت گرفته توسط بانک مرکزی ایالات متحده بیش از دو هفته گذشته از جمله برش نرخ بهره به نزدیک صفر و ارائه میلیاردها دلار بیشتر برای اعتبار ارزان است.

“ما تا به حال برخی بسیار جسورانه حرکت توسط فدرال رزرو در آخرین هفته یا دو و بیشتر از آنها تا به حال بسیار کوتاه مدت تاثیری بر بازار پس امیدوارم این یکی کمک خواهد کرد” گفت: شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از تجارت و مشتقات در چارلز شواب در Austin, Texas.

بانک مرکزی اروپا همچنین متعهد اواخر روز چهارشنبه به خرید 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد دلار) در بدهی از طریق 2020.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به طور منظم به روز رسانی برای آمریکایی ها ماندم, به در خانه های خود گفت: وجود درمان است که به اعتقاد او می تواند نورد به سرعت و صدا شادمان بر احتمال موافقت صدها میلیارد دلار از کمک با کنگره است.

برای مطمئن شود, پنجشنبه دستاوردهای کوچک بودند در مقایسه با تپش اصلی شاخص های ایالات متحده آمریکا رنج می برد در ماه گذشته – داو پاک شده و گذشته از آن سود تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری روز چهارشنبه در حالی که S&P 500 شاخص از دست داده و حدود 8.7 تریلیون دلار در ارزش بازار در ماه گذشته است.

“سرمایه گذاران فعال در حال استفاده از این به عنوان یک فرصت برای شاید انتخاب کنید تا آنچه که ممکن است به عنوان توافقات چرا که هیچ کس واقعا مطمئن شوید که چگونه ارزش سهام در حال حاضر” رابرت گفت: Pavlik مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست ارشد و مدیر نمونه کارها در SlateStone ثروت LLC در نیویورک است.

شرکت موتور فورد بود آخرین عمده ایالات متحده شرکت برای تقویت آن ذخایر نقدی برای سوار کردن ویروس, تاثیر نقاشی کردن بیش از 15 میلیارد دلار از اعتبار موجود خطوط.

Accenture Plc قطع کامل آن در سال درآمد و چشم انداز درآمد با استناد به تاثیر از شیوع کروناویروس. اما سهام آن افزایش 6.7%.

اپراتور هتل Marriott International, Inc کشیده آن سال 2020 چشم انداز مالی اما آن سهام افزایش یافت همچنین 3 درصد است. S&P هواپیمایی شاخص پایین تقریبا 60% در این سال, تضعیف دیگری 1.1%.

داده های رسمی نشان داد تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری رسید به 2-1/2 سال اخیر در هفته گذشته به عنوان شرکت در بخش خدمات گذاشته کارگران به دلیل بیماری همه گیر.

بورس نیویورک-صاحب Intercontinental Exchange Inc گفت: بازار را به طور موقت نزدیک آن طبقه تجاری و حرکت به طور کامل به تجارت الکترونیکی شروع هفته آینده.

فقط قبل از 2 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 258 امتیاز یا 1.3% در 20,156.

S&P 500 تا 29 امتیاز یا 1.2% در 2,426.

شاخص Nasdaq Composite شد تا 227 امتیاز یا 3.3% در 7,217.

پیش از آن در جلسه داو پایین بود 721 امتیاز یا بیشتر از 3 درصد است. S&P 500 به طور خلاصه کاهش بیش از 3 درصد به عنوان به خوبی.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر decliners توسط یک 1.96 به نسبت 1 در بازار بورس و 2.74 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت سه 52 هفته بالا و 89 پایین ترین نرخ های جدید در حالی که نزدک ثبت 11 جدید اوج و 503 جدید پایین.

بازارهای جهانی

شاخص های سهام اروپا با صعود, دوره نقاهت بعد از زودتر از ضرر و زیان در یک نشانه آزمایشی ثبات بیشتر بازار به عنوان بانک های مرکزی در سراسر جهان نقل مکان کرد به ساقه یک coronavirus ناشی مالی مسیر در حرکت است که افزایش اوراق قرضه و ارائه دسترسی بیشتر به دلار.

ایالات متحده فدرال رزرو باز شیپور خاموشی برای بانک مرکزی در نه کشور برای افزایش دسترسی دلار برای قرارداد ساخته شده در ایالات متحده به امید شل خصوص تنگ بازار اوراق قرضه.

فدرال رزرو گفت:, معاوضه, که در آن بانک مرکزی ایالات متحده می پذیرد ارزهای دیگر به عنوان وثیقه در ازای دلار خواهد بود در محل برای حداقل شش ماه.

این معاوضه اجازه خواهد داد که بانک مرکزی استرالیا و برزیل و کره جنوبی, مکزیک, سنگاپور, سوئد, دانمارک, نروژ و نیوزلند به شیر مجموع تا $450 میلیارد دلار برای کمک به اطمینان حاصل شود جهان را به دلار وابسته به سیستم مالی ،

وثیقه برای خرید نفت خام, برای مثال, توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده بدهی و برای خرید آن اوراق بهادار نیاز به دلار گفت: Michael Skordeles ایالات متحده ماکرو استراتژیست در Truist/Suntrust خدمات مشاوره در آتلانتا.

“با این همه نوع اتفاق می افتد در یک بار باعث می شود بسیاری از دومینو به سقوط و به عنوان دومینو سقوط آن را ایجاد تقاضا بیشتر هل دادن مردم به سمت دلار” Skordeles گفت.

“این (دلار مبادله خطوط) در حال رفتن برای کمک به, اما آن را به یک گلوله نقره ای” او گفت:. “به دلیل وجود یک جریان سرمایه به دلار را گرانتر به ویژه ایالات متحده خزانه آن را گرسنه این کشورها از نقدینگی و دلار قدردانی میکنیم.”

پزوی مکزیک سقوط کرده است در حدود 30 ٪ در برابر دلار پس از یک ماه پیش هنگامی که وال استریت شروع به اسلاید مورد همان مقدار در گیر ترس.

MSCI جهانی شاخص سهام به دست آورد 0.09%.

بازار سهام بحران باعث نگرانی بیش از coronavirus شیوع تحت فشار قرار دادند وال استریت را سه شاخص های اصلی پایین در حدود 30% از خود رکورد بسته شدن اوج ماه گذشته و تقریبا پاک شده داو صنعتی’ دستاوردهای پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 افتتاح.

دلار افزایش یافت در برابر سبد شش ارز اصلی قابل توجه بیش از سه سال به بالا به عنوان سرمایه گذاران با عجله به تامین نقدینگی.

پوند انگلیس صعود معکوس پس از لغزش گذشته روز قبلی از طریق به پایین ترین سطح از سال 1985.

پیوند بازار تا حدودی تثبیت شده پس از بانک مرکزی اروپا متعهد اواخر روز چهارشنبه به خرید 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد دلار) در بدهی از طریق 2020.

آورده است که بانک مرکزی اروپا برنامه ریزی شده برای خرید در این سال به 1.1 تریلیون یورو با خریدهای جدید به تنهایی ارزش 6 درصد از منطقه یورو تولید ناخالص داخلی.

دولت اوراق قرضه در ایتالیا و سراسر منطقه یورو کاهش یافته است پس از اعلام تصمیم بانک مرکزی اروپا اقدامات اضطراری هر چند سهام اروپا کاهش یافت و به قلمرو منفی پس از دستگیری خود را تار و مار در اوایل معاملات.

انتظار می رود نوسانات قیمت برای برخی از جهان بزرگترین ارزهای پرورشی به چند سال اخیر به عنوان تقاضا برای دلار معامله گران مجبور به تخلیه ارزهای در سراسر هیئت مدیره.

برای پوند انگلیس در برابر دلار انتظار می رود نوسان سنج افتاده به 24.4% خود را در بالاترین سطح از قبل از سال 2016 Brexit رای دادن.

“یکی حل نشده و واقعا مسئله مهم این است که آنچه که در نوسانات گفت:” اندرو ورق رئیس صلیب-دارایی استراتژیست در مورگان استنلی. “من فکر می کنم که نوسانات نیاز به ایجاد ثبات در قبل از بازار گسترده تر می تواند زخم التیام یابد.”

بازدهی اوراق قرضۀ ایتالیایی سقوط

ایتالیا که دیده می شود آن هزینه های استقراض پرش در روزهای اخیر منجر به کاهش بازده پس از بانک مرکزی حرکت می کند.

خود در دو سال بازده اوراق قرضه کاهش یافت با بیش از 100 واحد به 0.41% عنوان برای خود بزرگترین رقم از سال 1996. ایتالیا 10-سال بازده اوراق قرضه تضعیف آنجا که 90 bps به 1.40%.

فاصله بیش امن تر, آلمانی, Bund بازده را محکم تقریبا 100 واحد از روز شنبه بسته شدن سطوح و راه اندازی شد بزرگترین روزانه افت 2011 یورو یک بحران است.

بازار در جای دیگر موفق به پاسخگویی به بانک مرکزی عمل است.

قبل از حرکت بانک مرکزی اروپا, بانک فدرال رزرو ایالات متحده وعده داده شده تسهیلات نقدینگی به بازار پول صندوق و بانک مرکزی ژاپن ساخته شده دو برنامه ریزی خرید اوراق قرضه در مجموع 1.3 تریلیون ین (12 میلیارد دلار).

استرالیا در بانک مرکزی کاهش نرخ بهره به پایین ترین رکورد 0.25%.

معامله گران بزرگ گزارش گونه در بازار اوراق قرضه به عنوان مضطرب بودجه به فروش می رسد هر مایع دارایی برای پوشش ضرر و زیان در سهام و redemptions از سرمایه گذاران.

معیار 10 سال حاکمیت بازده اوراق قرضه در نیوزیلند مالزی و کره جنوبی و سنگاپور و تایلند رسید که قیمت ها سقوط کرد و آمریکا 10 سال خزانه رز 10 واحد از طریق جلسه.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را کشته است تقریبا از 9000 نفر در سراسر جهان آلوده بیش از 218,000 و باعث گسترده اورژانس مستندات.

طلا کاهش یافته 0.31% و مانند دیگر دارایی بود گشته نوسانات. مس ضربه خود را به پایین-حد در شانگهای و معیار آتی در لندن کاهش یافت و به ضعیف ترین آنها در بیش از چهار سال است.

روغن شروع به پریدن کرد و پس از یک شب شیرجه رفتن به 18 سال اخیر در تجارت هر چند coronavirus نگرانی پوش سود. برنت رسید تقریبا 8 ٪ به $26.82.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net