نیویورک — سهام سقوط بیش از 5% در وال استریت شنبه و داو پاک شده تقریبا تمام دستاوردهای آن پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 افتتاح. حتی قیمت ها برای سرمایه گذاری دیده می شود به عنوان امن در دوران رکود کاهش یافت و به عنوان coronavirus شیوع چوک اقتصاد و سرمایه گذاران با عجله به جمع آوری پول.

بازار شده اند فوق العاده فرار برای هفته ها به عنوان وال استریت و کاخ سفید اذعان افزایش احتمال که این بیماری همه گیر خواهد شد و باعث یک رکود است. روز معمولی در این ماه دیده می شود بازار سهام نوسان بالا یا پایین با 4.9%. در طول دهه گذشته آن را فقط 0.4%.

آن را فقط یک روز قبل از آن داو رسید بیش از 5% پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده عظیم کمک به اقتصاد اما تعدادی از عفونت نگه می دارد نوردی و داو پاک شده اما 0.4% از به دست آوردن آن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. S&P 500 که دیکته چگونه 401(k) حساب انجام خیلی بیشتر از این نظرسنجی پایین است 29.2% از آن رکورد در ماه گذشته هر چند هنوز هم تا 12.1% پس از روز انتخابات 2016.

S&P 500 اسلاید آنقدر تیز است که معاملات متوقف شد برای 15 دقیقه چهارشنبه. شاخص به پایان رسید روز پایین 5.2% پس از زودتر از پایین تا آنجا که 9.8%.

Delta Air Lines گفت: این پارکینگ حداقل نیمی از آن هواپیما به گرفتن تا با کاهش و افت در سفر. دیترویت سه بزرگ خودروسازان به توافق نزدیک خود را در آمریکای شمالی کارخانه برای محافظت از کارگران است. و در New York Stock Exchange تمام معاملات خواهد رفت الکترونیکی پس از طبقه تجاری آغاز می شود بسته شدن موقت جمعه.

به عنوان بزرگ عصری اقتصاد retrench در حالی که بسیاری از جامعه می آید به توقف در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس, سرمایه گذاران باید clamored برای کنگره فدرال رزرو و سایر مقامات در سراسر جهان برای حمایت از اقتصاد تا زمانی که آن را می توانید شروع به بازگشایی شده است.

آنها یک شات بزرگ از سهشنبه است و زمانی که برگ برنده دولت در جریان قانونگذاران در یک برنامه است که می تواند پیشی بگیرد $1 تریلیون و تغذیه اعلام کرد آخرین حرکت برای حمایت از بازار.

اما در سراسر جهان تعداد شناخته شده عفونت را در صدر 200,000 که ایجاد عدم اطمینان بیشتر در مورد چگونه به شدت به اقتصاد ضربه چقدر سود شرکت ها را و چگونه بسیاری از شرکت ها ممکن است به ورشکستگی با توجه به بحران نقدی.

“آن را, آن را بسیار دشوار وضعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری که در طی آن ضرر و زیان برای سهام شتاب گرفت. “شما باید به انجام همه چیز. شما باید به بخش هایی از اقتصاد که شش هفته پیش بود که بهترین آنها تا کنون بوده است…. و سپس یک روز شما را به آن را به منظور شکست دادن این دشمن است.”

“نوسانات در حال رفتن به اینجا به ماندن” گفت: Brian نیک رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Nuveen. “این در مورد ویروس و نه اقتصادی پاسخ.”

چهارشنبه فروش جاروب بازارهای سراسر جهان است. معیار نفت ایالات متحده کاهش یافت و 24 درصد کاهش یافته است و در زیر $21 هر بشکه نفت برای اولین بار از سال 2002. شاخص های سهام اروپا از دست داده و بیش از 4 درصد زیر وسیع تلفات در آسیا است. حتی قیمت برای دراز مدت ایالات متحده Treasurys که دیده می شود به عنوان برخی از امن ترین امکان سرمایه گذاری کاهش پیدا کرد چراکه سرمایه گذاران به فروش می رسد آنچه می تواند به جمع آوری پول. طلا نیز کاهش یافت.

“آنها فقط گفت:” من ممکن است برخی از ضرر و زیان در اینجا, اما اگر ما نقدی ما می توانیم استقرار آن زمانی که ما می دانیم بیشتر'” گفت: J. J. Kinahan استراتژیست ارشد با TD Ameritrade. “مشکل برای بازار واقعا ما فقط نمی دانم دیگر. و تا زمانی که ما واقعا می دانیم که در آن همه چیز در, شما ممکن است افرادی که فقط می خواهید به عنوان بسیاری که ممکن است.”

بازار اوراق قرضه نیز عامل تحت فشار و از آن نشده است این مشکل برای خریداران برای پیدا کردن فروشندگان و قیمت مناسب پس از بحران مالی سال 2008 گفت: ژن Tannuzzo معاون جهانی از درآمد ثابت در کلمبیا Threadneedle سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاران در حال فروش خود را با بالاترین کیفیت اوراق قرضه به منظور بالا بردن پول نقد تفکر آنها خواهد بود که ساده ترین راه برای فروش و نگه دارید تا بهترین. که تناقض undercutting قیمت آنها بیشتر است.

همچنین تشدید حرکت است که بسیاری از معامله گران در حال ساخت این معاملات نه از دفتر خود را.

“من تماس سیتی گروپ فروشنده که در خانه خود را از Wi-Fi با کودک خود را در اتاق نشیمن” Tannuzzo گفت. “که باعث شکاف” در قیمت گذاری.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

“این واقعا بی سابقه حوادث کافی ندارد مثال های تاریخی که با آن به دقت لنگر ما پیش بینی خود را در” دویچه بانک اقتصاددانان نوشت: در گزارش روز شنبه.

با تمام عدم قطعیت و شواهد اولیه که اقتصاد چین بود که آمار بسیار سخت تر توسط ویروس از اوایل فکر آنها در حال حاضر نگاه کنید به “شدید جهانی رکود اقتصادی رخ داده در نیمه اول سال 2020 است.”

اما آنها نیز هنوز پیش بینی نسبتا سریع دوباره بجای اول برگشتن با فعالیت شروع به گزاف گویی در نیمه دوم این سال و در بخشی به خاطر تمام کمک های وعده داده شده از بانک مرکزی و دولت است.

میانگین صنعتی داو جونز از دست داد 1 ، 338 پر.46 امتیاز و یا 6.3% به 19,898.92. این هشتمین مستقیم بعد داو منتقل شده توسط بیش از 1 ، 000 امتیاز.

همه عدم قطعیت باعث شده که بسیاری از مردم نسبت به ایمنی. ماه گذشته سرمایه گذاران کشیده $17.5 میلیارد دلار از سهام وجوه متقابل و تبادل وجوه معامله حتی اگر سهام مجموعه اوج تمام وقت در وسط ماه است. صندوق های بازار پول در ضمن جلب $25.5 میلیارد دلار با توجه به مورنینگ.

که قبل از همه بازار فروش شتاب این ماه که گلدمن ساکس استراتژیست ها توصیف به عنوان “مارس غم و اندوه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im