سهام کاهش یافت و به طور گسترده در اوایل معاملات در وال استریت به عنوان بازار به برخی از دستاوردهای پس از اهمیت حیاتی آن بهترین هفته از سال 1974.

S&P 500 به پایین بود 1.8% پس از افزایش 12 ٪ در هفته گذشته است. بانک ها و فن آوری سهام اختصاص مقدار از فروش در اوایل رفتن.

سهام انرژی برگزار می شود تا بهترین ها را به عنوان قیمت نفت افزایش یافت 4% پس از اوپک و دیگر تولید کننده نفت سازمان ملل توافق کردند که بیش از آخر هفته به کاهش تولید به بازتاب سقوط تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سرمایه گذاران در حال نیروبخش برای جدی نگاه اول این هفته در چگونه coronavirus بینی شده شرکت های بزرگ امریکا با چندین بانک بزرگ از جمله جی پی مورگان چیس ولز فارگو و دیگر شرکت های بزرگ مجموعه, به گزارش نتایج خود را برای سه ماه اول از سال است. تحلیلگران پروژه گسترده کاهش درآمد در سراسر 11 بخش در S&P 500.

قیمت اوراق قرضه کاهش یافت, ارسال بازده گسترده بالاتر است. عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 0.74% از 0.72% اواخر پنج شنبه.

پس از 90 دقیقه از معاملات میانگین صنعتی داو جونز سقوط 596 امتیاز و یا 2.5% در 23,123. S&P 500 تضعیف 64 امتیاز یا 2.3% به 2,725 در حالی که نزدک کامپوزیت کاهش یافته و 108 امتیاز یا 1.3% به 8,045.

بازارهای اروپایی بسته شد روز بعد از عید پاک یکشنبه در حالی که بازارهای آسیایی به پایان رسید عمدتا پایین تر است.

تنها چند ساعت قبل از بازگشایی بازارهای اوپک و روسیه و دیگر تولید کنندگان نفت نهایی بی سابقه ای کاهش تولید نزدیک به 10 میلیون بشکه یا یک دهم از عرضه جهانی به دنبال افزایش توفنده قیمت و پایان جنگ قیمت.

ایالات متحده معیار خام در ابتدا شروع به پریدن کرد بیش از $1 اما پس از آن زمین را از دست داد. آن بود تا 87 سنت در صبح روز دوشنبه به $23.62 در هر بشکه رسید. آن کاهش یافت $2.33 یا 9.3% به $22.76 بشکه در روز پنج شنبه قبل از روز جمعه روز تعطیل است.

برنت استاندارد بین المللی برای قیمت گذاری, افزایش 66 سنت افزایش به $32.14 در هر بشکه رسید.

نفت تولید کنندگان توافق کردند در یک کنفرانس ویدئویی اواخر روز شنبه به کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز آغاز آوریل 1. مکزیک تا به حال در ابتدا مسدود کرد. ایران همچنین می گوید چند, خاورمیانه, سازمان ملل به توافق های اضافی برش از 2 میلیون بشکه در روز است.

تحلیلگران گفت: کاهش نمی شد به اندازه کافی برای جبران جای خالی در تقاضا با توجه به کسب و کار و سفر خاموش شدن ناگهانی با توجه به کوروناویروس. اما این معامله حداقل کمک به حل و فصل جنگ قیمت است که در زمان خام ایالات متحده نزدیک به 20 دلار در هر بشکه pummeling ایالات متحده تولید کنندگان نفت و گاز.

“با یک شوک تقاضا حدود بین 15 تا 30 میلیون بشکه نفت در روز بسته به نوع که شما را به صحبت روشن است که اوپک+ موافقتنامه شامل امید تر از واقعیت” جفری هالی از Oanda گفت: در یک تفسیر.

“کل ساخت و ساز است underwhelming به حداقل می گویند و واقعا متکی بر تولید سقوط در ایالات متحده و کانادا برای ارائه این سطح از کاهش مورد نیاز است.”

ژاپن Nikkei کاهش یافت و از دست 2.3 درصد شانگهای کامپوزیت داد تا 0.5 درصد و Kospi در کره جنوبی ریختن 1.9%.

وال استریت بسته کردن آن بهترین هفته در 45 سال روز پنج شنبه با تشکر از تلاش های بی سابقه ای توسط فدرال رزرو برای حمایت از اقتصاد از طریق coronavirus بحران است.

سرمایه گذاران و تحلیلگران در حال نگاه به آینده و تلاش برای ارزیابی در هنگام خاموش شدن ناگهانی در بسیاری از کشورها ممکن است به سهولت در حال حاضر که تعداد مرگ و میر و موارد جدید در حال سقوط است و یا درست کردن در برخی از سخت ترین-آمار مناطق

دیدگاه توسط Dr. Anthony Fauci بالا متخصص بیماری های عفونی در ایالات متحده مطرح کرده اند امیدوار است. او گفت: برخی از نقاط ایالات متحده ممکن است قادر به بازگشایی در اوایل ماه آینده در حالی که هشدار داد که مقدار نامشخص باقی مانده است.

چین را آغاز کرده است با احتیاط به بازگشایی فعالیت در مناطق مانند ووهان و اطراف هوبئی استان که تعطیل شد, در طول بدترین شیوع آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de