سهام جست و خیز کردن 6% نفت شوک بازده اوراق قرضه دهانه

وال استریت اصلی شاخص سهام کاهش یافت و داو جونز صنعتی سقوط از 2000 امتیاز در دوشنبه 22 درصد سقوط قیمت نفت و گسترش سریع coronavirus تقویت ترس از رکود اقتصادی جهانی است.

معاملات در بورس سهام ایالات متحده متوقف شد بلافاصله پس از باز کردن به عنوان معیار شاخص S&P 500 به 7 درصد سقوط کرد و به پایین ترین سطح خود از ژوئن 2019 راه اندازی به صورت خودکار 15 دقیقه قطع جریان قرار داده و در جای خود پس از بحران مالی 2008-2009.

انرژی و شاخص ها سقوط 15.3 درصد به پایین ترین سطح خود از ماه اوت سال 2004 و قیمت های نفت خام شد و در مسیر خود را برای بدترین روز در سه دهه گذشته به عربستان سعودی منتقل شد به طور قابل توجهی افزایش تولید نفت اوپک پس از عرضه برش توافق با روسیه سقوط کرد.

“کمتر آن را به مردم بیشتر احتمال دارد به وحشت و حتی بیشتر گفت:” ریک Meckler یک شریک در گیلاس لین سرمایه گذاری در جدید Vernon, New Jersey.

“با توجه به مدار شکن برنامه, آن را به احتمال زیاد بیش از که فروش نمی ادامه در این سرعت در طول روز, اما روانشناسی چیزهای بسیار گله ذهنیت است.”

وال استریت ترس سنج, متوقف, برای اولین بار نیم ساعت بعد از باز شدن شروع به پریدن کرد و به بالاترین سطح خود از زمان بحران سال 2008 در حالی که نزدک کامپوزیت در مسیر بزرگترین آن یک روز در صد سقوط از سال 2011 است.

کاهش در رنگ آبی تراشه داو بودند به رهبری سعودی شورون پارسیان و Exxon Mobil Corp که کاهش بیش از 7 درصد.

10:40 a. m. ET میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 1,424.47 امتیاز و یا 5.51% در 24,440.31 در حالی که S&P 500 به پایین بود 160.27 امتیاز یا 5.39% در 2,812.10. Nasdaq Composite به 446.08 امتیاز یا 5.20% در 8,129.54.

در یک نقطه در معاملات صبح 30-سهام داو کاهش یافته و به 2000 امتیاز و S&P 500 حفره حفره بیش از 7 درصد.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر advancers بیش از 21-به-1 در بازار بورس و 19-به-1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت 211 پایین در حالی که نزدک ثبت 867 جدید پایین.

بازدهی اوراق قرضه 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده بود که در دوره خود یکی از بزرگترین روز سقوط در تقریبا یک دهه ارسال سهام از میزان حساس مالی پایین 7.9%

معامله گران در حال حاضر انتظار می رود ایالات متحده فدرال رزرو سیاستگذاران برای کاهش نرخ بهره را برای دومین بار در این ماه زمانی که آنها در دیدار هفته آینده.

در نمایشی روز در سراسر دارایی جهان:

  • نفت خام سقوط بیشتر پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991 پس از یک اوپک+ داد که تا به حال موجود تولید جهانی از هم پاشیده. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت و برنت افت ارزش برخی از ضرر و زیان خود را اما همچنان پایین تر از 20 درصد است.
  • 10 سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و به زیر 0.5 درصد و 30 سال عملکرد کاهش یافته و تحت 0.9% مصرف کل ایالات متحده منحنی عملکرد زیر 1 ٪ برای اولین بار در تاریخ.
  • شاخص Stoxx Europe 600 کاهش یافت و بیشتر پس از سال 2016 در حجم معاملات بیش از سه برابر میانگین 100 روزه بود. چند تا از منطقه سنج نگاه مجموعه ای برای ورود به بازارهای خرس. سهام ژاپن وارد یکی در اوایل زمانی که آنها سقوط تقریبا 6 درصد.
  • ایالات متحده مشتقات شاخص است که اقدامات این خطر درک شده از شرکت اعتبار رسید و توسط بسیاری از برادران لیمن فرو ریخت.
  • نرخ ارز از جمله ین اره تیز حرکت خود را به عنوان معامله گران در تلاش برای ایجاد که در آن محدوده جدید ممکن است. ین بود که تا حدود 3% در برابر دلار در حالی که یورو و فرانک سوئیس هر دو تقویت بیش از 1٪.
  • نفت-قیمت سقوط در صورتی پایدار خواهد upend سیاست و بودجه در سراسر جهان تشدید گونه در بالا و عملکرد اعتباری و اضافه کردن فشار بر بانک مرکزی در تلاش برای جلوگیری از یک رکود است. آن را به طور معمول خواهد ثابت کرده اند که یک مزیت به مصرف کنندگان اما coronavirus است که به طور فزاینده ای به نگه داشتن آنها را در خانه. ایتالیا بیش از آخر هفته به طور موثر قرار داده و آن صنعتی افزوده در شمال کشور در مستند در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.
  • سهام و دارائی های کمی نشان داد واکنش فوری به خبری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال تهیه پیش نویس اقدامات برای بلانت اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس از جمله موقت گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی و ممکن است برای کمک به شرکت ها در مواجهه با اختلال از وقوع. بلومبرگ سنج از استرس های مالی ایالات متحده رو به وخامت گذاشته است در سریع ترین سرعت از بحران مالی است.

“این بسیار آجیل در حال حاضر گفت:” امی وو سیلورمن مشتقات حقوق صاحبان سهام استراتژیست در بازارهای سرمایه RBC در یک ایمیل به دوشنبه. “آن احساس می کند مانند ’07-’08 زمانی که هر آخر هفته این احساس پایین سقوط است.”

در جای دیگر گسترش بین ایتالیا 10 سال حاکمیت عملکرد و آلمان شروع به پریدن کرد 39 امتیاز در اساس به 218 واحد که بالاترین سطح از ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de