افزایش شاخص سهام 9% در بزرگترین تظاهرات از سال 2008 در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح محرک

سهام ایالات متحده افزایش یافت که بیشتر از سال 2008 به عنوان وال استریت صحنه خشمگین تجمع در لحظات پایانی جلسه روز جمعه پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی را برای مبارزه با گسترش coronavirus.

با وجود این اواخر افزایش عمده به طور متوسط هنوز هم رنج می برد تیز ضرر و زیان برای این هفته است.

در یک فرار جلسه هر سه شاخص های اصلی شروع به پریدن کرد بیش از 6 درصد در اوایل معاملات قبل از بریده به دست آوردن از به عنوان کمی به عنوان 0.55% در S&P 500 قبل از محوری به سمت نزدیک به عنوان برگ برنده اعلام کرد با رهبران صنعت در حدود 50 میلیارد دلار در فدرال کمک به مبارزه با این بیماری است.

“اولیه را او شروع به صحبت کردن در مورد 50 میلیارد دلار بازار پرسید:” که در آن است که رفتن؟'” گفت: پیتر Jankovskis co-chief investment officer در OakBrook سرمایه گذاری LLC در لیسل, Illinois.

“اما به عنوان او شده است آوردن این رهبران مختلف به جلو و آنها شده اند صحبت کردن در مورد آنچه که آنها انجام می دهند که واقعا چه بازار در پاسخ به.”

شاخص هنوز حدود 20 درصد کمتر از رکورد آمار در اواسط ماه فوریه و هر شاهد کاهش حداقل 8% در هفته. پس از هدف قرار دادن اوج بازار شده اند محاصره با نوسانات بزرگ در بازار تقریبا مطابق به عنوان بسیاری از روز را با کاهش حداقل 1% به عنوان همه 2019. روز جمعه خروش بزرگترین سپری کردند برای S&P 500 پس Oct 28, 2008.

حزب دموکرات به رهبری آمریکا در مجلس نمایندگان تصویب خواهد شد coronavirus اقتصادی بسته کمک در جمعه مجلس نانسی پلوسی گفت: اما معلوم نیست که آیا تهمت و همکار خود را جمهوری خواهان حمایت از آن.

میانگین صنعتی داو جونز رز 1,985 امتیاز یا 9.36% به 23,185.62 S&P 500 به 230.38 امتیاز یا 9.29% به 2,711.02 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 673.07 امتیاز یا 9.35% به 7,874.88.

همه اصلی S&P 500 در زیر شاخص تجارت بود که بالاتر مالی سهام افزایش 13.23% به عنوان انتظارات بیشتر نقدینگی اقدامات فدرال رزرو تحت فشار قرار دادند تا عملکرد وزارت خزانه داری در چه تبدیل شده است بسیار نازک بازار است.

نفت همچنین نگاه مجموعه تا پایان هفته با یک پوشش نقره ای به عنوان هر دو نفت برنت و WTI نفت خام حل و فصل بالاتر پس از نزدیک به سقوط قیمت ها در روز دوشنبه با توجه به قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است. S&P 500 شاخص انرژی اضافه شده 8.84%.

سفر سهام چکش در تار و مار شدند معاملاتی بالاتر, S&P 1500 هواپیمایی شاخص تا 11.58%

اپراتورهای هتل ماریوت بین المللی هیلتون در سراسر جهان منابع و هتل هایت همه را به دست آورد حداقل 1 درصد.

بوئینگ شروع به پریدن کرد 9.92% اما دچار افت در تاریخ خود در افزایش نگرانی ها در مورد این شرکت را در حال رشد نقدی سوزاند.

اپل رز 11.98% و در میان بالا افزایش به معیار S&P 500 و آبی تراشه داو به عنوان آی فون ساز گفت: این امر بازگشایی تمام 42 از آن مارک فروشگاه در چین است.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 4.73 به نسبت 1; در نزدک 2.95-به-1 نسبت مورد علاقه advancers.

S&P 500 ارسال شده 1 new 52 هفته بالا و 120 پایین ترین نرخ های جدید; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 2 جدید اوج و 703 جدید پایین.

حجم در بورس ایالات متحده 17.10 میلیارد سهم در مقایسه با 13.02 میلیارد متوسط برای جلسه کامل بیش از 20 آخرین معاملات روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تغذیه باش

در ضمن مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر جمعه در ادامه به فشار مالیات بر حقوق برش است که دریافت کرده است سرد پاسخ از هر دو همکار جمهوری خواهان در کنگره و همچنین دموکرات ها.

هر اندازه گیری باید به تصویب هر دو حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده و جمهوری خواه کنترل مجلس سنا قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند آن را امضا و به قانون است.

تهمت نیز در زمان این فرصت را به اسلم فدرال رزرو دوباره تویت:

“فدرال رزرو باید در نهایت کاهش تغذیه رای دادن به چیزی قابل مقایسه با رقیب خود را بانک های مرکزی. Jay Powell و گروه در حال قرار دادن ما در یک تصمیم اقتصادی و فیزیولوژیکی نقطه ضعف است. هرگز نباید در این راه بوده است. همچنین تحریک!”

سهام جهان افزایش در هزینه های امید

سهام در سراسر جهان منعکس روز جمعه اما امید بیشتر بانک مرکزی محرک و دولت هزینه های رفت و تنها تا کنون و شاخص ها تعیین شد به پست زیادی هفتگی قطره, پس از چند روز همه گیر مربوط وحشت-فروش در سراسر ایران ،

نوسانات دیده می شود باقی مانده بالا با تیز حرکت می کند انتظار می رود در هر دو جهت و در سراسر دارایی.

“بسیاری وجود دارد که در بازار در حال حاضر و ما نیاز به حمایت دولت بیش از ما در حال حاضر گفت:” ژن گلدمن رئیس سرمایه گذاری افسر در Cetera مدیریت سرمایه گذاری در کالیفرنیا است.

پان-شاخص STOXX 600 رشد شاخص 1.43% و شاخص MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 1.72% پس از سقوط بزرگترین درصد ثبت شده در روز پنج شنبه.

قبل از آن ژاپن Nikkei کاهش یافت 10 ٪ قبل از بریده زیان نزدیک به 6 درصد پایین تر است. استرالیا S&P/ASX200 تا به حال خود را wildest روز معاملاتی در رکورد سقوط گذشته 8% قبل از کنگره در آخرین دقیقه از تجارت برای حل و فصل 4.4 درصد بالاتر است.

شاخص Nikkei آینده افزایش 3.53%.

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده افزایش نقدینگی باقی مانده کمیاب و حتی پس از نیویورک فدرال رزرو اقدام به ایجاد یک مقدار عظیم از پول نقد در دسترس است.

معیار 10 سال یادداشت های گذشته کاهش یافت و 25/32 در قیمت به عملکرد 0.9313% از 0.852% اواخر روز پنج شنبه.

جاستین Hoogendoorn سر از درآمد ثابت و استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک در پیپر سندلر در شیکاگو گفت: “بسیار کمی مناقصه” در بازار است.

“این واقعا جیغ نوسانات جیغ که وجود دارد کمبود نقدینگی در بازار,” او گفت:.

ایتالیا که در آن COVID-19 تلفات شات گذشته 1000 نفر دیدم آن هزینه های استقراض سنبله در حدود 73 اساس امتیاز این هفته – برای هر هفته از سال 1994.

بازده اوراق قرضه افزایش یافت در سراسر منطقه یورو به عنوان سرمایه گذاران انتظارات بزرگ برای محرک های مالی در منطقه برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

قیمت نفت شدند مجموعه, بزرگترین هفتگی اسلاید پس از بحران مالی 2008 و با وجود روز جمعه دستاوردهای به عنوان coronavirus شیوع تهدید و تقاضای نفت خام تولید وعده داده شده بیشتر از عرضه است.

خام ایالات متحده افزایش یافت 1.52% به $31.98 در هر بشکه و نفت برنت گذشته در $34.18 تا 2.89% در روز است.

دلار extender آن جلسه قبلی دلار خرید یک شبه اما ین احساس فشار از ریسک در تجارت است.

شرکت کنندگان در بازار گفت: نشانه هایی از دلار بودجه استرس باقی بماند و سیاستگذاران احتمالا نیاز به انجام حتی بیشتر.

“نگرانی های اساسی در مورد اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus در بازارهای اعتباری به طور گسترده باقی می ماند” گفت: شان آزبورن رئیس FX استراتژیست در Scotiabank در تورنتو است.

“ممکن است وسوسه انگیز به دنبال نشانه ای از کم در بورس های جهانی اما با مسئله اساسی – coronavirus – هنوز انتخاب نشده و ما فکر می کنیم که زودرس است, در این نقطه,” او اضافه شده است.

شاخص دلار 1.217% با یورو پایین 0.9 ٪ به $1.1082.

ارزش ین 3.05% در مقابل دلار آمریکا در 107.94 هر دلار در حالی که استرلینگ آخرین معاملات در $1.2296 پایین 2.19% در روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر