سهام افزایش در اولین بازگشت به عقب به دست آوردن در 6 هفته با محرک در چشم

سهام ایالات متحده نوشته شده خود را برای اولین بار به عقب دستاوردهای پس از Feb. 12 چراکه سرمایه گذاران انتظار بی سابقه هزینه های دولت بسته با هدف مقابله با ضربه از coronavirus بیماری همه گیر. ده ساله خزانه داری بازده ثابت شد.

S&P 500 شاخص وارد بزرگترین آن دو روز پیشرفت از نوامبر سال 2008 پس از یک شب مذاکرات در کنگره هموار راه را برای رای گیری در مورد این لایحه محرک این هفته است. Boeing Co. بسیج 24% بلند کردن وزن قیمت میانگین صنعتی داو جونز به سمت بهترین حالت آن دو روز از سال 1987. آبی تراشه شاخص هنوز حدود 25 درصد از آن در ماه فوریه رکورد.

سهام کاهش یافت و از روز اوج دیر در این جلسه پس از توافق مطرح اعتراض به بیکاری بخش از لایحه محرک و ورمونت سناتور برنی ساندرز تهدید به نگه دارید تا قانون مگر کسانی که اعتراض داشتند کاهش یافته است. Apple Inc. گفته شد به بحث در مورد به تأخیر انداختن آن 5G آیفون نیز وزن در احساسات.

با وجود امید اطراف محرک جیمز بولارد از سنت لوئیس فدرال رزرو بانک به خبرنگاران گفت که او انتظار دارد که تعداد مدعیان بیکاری به خروش و گفت: آمریکا نمی خواهد از سرگیری زندگی عادی تا زمانی که مردم احساس امنیت.

“این توافق نامه از 2 تریلیون دلار محرک می تواند کمک کوسن ضربه به اقتصاد اما ما فکر نمی کنم که این همه سیستم ها برای ریسک دارایی گفت:” علامت گذاری McCormick, جهانی, رئیس, فارکس استراتژی در تورنتو دومینیون بانک. “حداقل مسیر پیش رو خواهد بود متلاطم.”

بازارهای سهام نیز به دست آورد که در آن رهبران در حال صعود به سمت مالی بسته بندی خود را. در آسیا و منطقه ای سهام معیار ارسال شده است یکی از بهترین روز افزایش از سال 2008. نفت خام وست تگزاس بازگشت و تا حدودی پس از سقوط به زیر 25 دلار در هر بشکه رسید. دلار کاهش یافته و برای دومین روز در مقابل بزرگترین همسالان.

میانگین صنعتی داو جونز رز 482.38 امتیاز یا 2.33% به 21,187.29 S&P 500 به 27.66 امتیاز یا 1.13% به 2,474.99 و شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 33.56 امتیاز یا 0.45% به 7,384.30.

سرمایه گذاران در حال دیدن متحده و جهانی شاخص سهام ارسال خود را برای اولین بار متوالی سود روزانه پس فقط قبل از شروع به تار و مار یک ماه پیش حتی به عنوان اقتصاد از میلان به سیاتل حلقه از تعمیق بیماری همه گیر. با عفونت نصب در سطح جهان و اسپانیا گزارش بیش از 700 مرگ و میر در یک روز معامله گران در حال یادآور شد که تهدیدی برای اقتصاد جهانی است و زنده است.

“این بازار در حال معامله بر احساسات. تغییر بین وحشت به خوشبینی گفت:” ناتان Thooft, Manulife مدیریت سرمایه گذاری سر از جهانی تخصیص دارایی. “در سطح کلان سیاست را نگه می دارد در حال تحول و اقتصادی ما می دانیم که در حال رفتن به بد اما قدر یک کارت وحشی و کمی وجود دارد که به یقین در مدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>