سهام افزایش برای دومین روز با محرک در چشم

S&P 500 بسیج برای دومین روز متوالی در روز جمعه به آمریکا به نظر می رسد در نزدیکی یک رای در 2 تریلیون دلار بسته برای حمایت از کسب و کار و خانواده را ویران کرد coronavirus بیماری همه گیر.

وال استریت کمرنگ سنگین دستاوردهای دیر در این جلسه پس از گزارش مطرح شده شک و تردید در مورد چگونه به سرعت این لایحه ممکن است عبور کند اما S&P 500 و Dow Jones Industrial Average هنوز هم به پایان رسید تا بیش از 1 ٪ و 2 ٪ بود.

بوئینگ رسید 24% و آوردن آن به دست آوردن بیش از گذشته سه جلسه به تقریبا 70 درصد سرمایه گذاران به شرط حمایت دولت از صنعت هوافضا و همچنین شرکت های هواپیمایی. خطوط هوایی آمریکا گروه هواپیمایی متحد برگزاری و Delta Air Lines هر یک شروع به پریدن کرد بیش از 10٪.

بوئینگ طولانی نماد ایالات متحده تولید قدرت باقی مانده است را بیش از 50% از اواسط فوریه.

این اولین بار پس از فوریه. 12 که S&P 500 با صعود دو روز در یک ردیف.

“چه مالی و پولی محرک انجام داده است که به بازار اجازه می دهد برای بازیابی گفت:” جاستین Hoogendoorn سر از درآمد ثابت استراتژی در Piper Jaffray در شیکاگو است. “این دلیل است که خیابان اصلی جامعه در حال آمدن است. آن را نهادی جمعیت قادر به می گویند “جهان نیست در حال سقوط از هم جدا’.”

دستیاران به جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ارشد سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها گفت: آنها تا به حال به توافق بی سابقه محرک لایحه که شامل 500 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به سخت-آمار و صنایع و قابل مقایسه با مقدار برای پرداخت های مستقیم تا 3000 $در هر کدام به میلیون ها نفر از خانواده های ایالات متحده.

با این حال سناتور برنی ساندرز مستقل که در حال اجرا است برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری گفت: او آماده شده را نگه دارید در این لایحه مگر اینکه یک گروه از حزب جمهوری خواه و سناتور رها اعتراض خود را به زبان مزایای بیکاری در این قانون.

بالا خانه جمهوریخواه کوین مک کارتی گفت: او می خواست مجلس را حداقل 24 ساعت پس از رای گیری مجلس سنا برای بررسی این لایحه است.

با ترس از رکود اقتصادی جهانی و ورشکستگی شرکت ها در حال اجرا بالا و انتظارات از ادامه افزایش coronavirus موارد در ایالات متحده بسیاری از سرمایه گذاران همچنان تمایلی به تماس پایان دادن به وال استریت اخیر متناوب در فروش شود.

“ما هنوز در یک مرحله که در آن ما نیاز به دقت و توجه” هشدار داد راب هاورث ارشد سرمایه گذاری برای استراتژیست های ایالات متحده بانک مدیریت ثروت. “ما هنوز نمی دانند که این, اجتماعی, فاصله اقدامات به پایان خواهد رسید و شواهد در حال حاضر است که آنها را ادامه خواهد داد به گسترش است.”

داده ها با توجه به روز پنج شنبه است که به احتمال زیاد نشان می دهد ایالات متحده هفتگی مدعیان افزایش به 1 میلیون به عنوان شرکت اعلام اخراج و به عنوان دولت-مستندات گسترده نیروی کسب و کار به شاتر, فروشگاه ها.

میانگین صنعتی داو جونز رز 2.39% به پایان در 21,200.55 امتیاز در حالی که S&P 500 به 1.15% به 2,475.56.

شاخص Nasdaq Composite با کاهش 0.45% به 7,384.30, دادن تا پیش از آن داشت.

بازارهای جهانی

دلار تضعیف و بازارهای سهام جهانی در راهپیمایی بالاتر دومین روز از دستاوردهای, در خوش بینی 2 تریلیون دلار در آمریکا محرک های مالی را تعدیل اقتصادی شوک coronavirus همه گیر شروع به تحمیل.

اروپا در فرانکفورت و پاریس تلاش برای مثبت ماندن پس از پاره 4%-5% بالاتر است. قیمت نفت در چرخش از 3% تا 3% پایین. وال استریت همچنین teetered هر چند داو صنعتی و S&P 500 بیشتر باقی مانده است بیش از 1% بالاتر در حالی که نزدک بسته پایین تر است.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 2.88% و در حال ظهور در بازار سهام افزایش یافت 4.40%.

پان-شاخص STOXX 600 شاخص افزایش 3.09%.

در بازار ارز دلار تضعیف شد برای سومین بار متوالی به عنوان تقلا برای نقدینگی بود ساکت با اندازه فوق العاده آمریکا طرح محرک اقتصادی.

شاخص دلار سقوط کرد 0.757% با یورو تا 0.92% به $1.0886. ین ژاپن تقویت شد 0.03% در برابر دلار آمریکا در 111.20 در هر دلار.

خطر حساس دلار استرالیا شروع به پریدن کرد بیش از 60 آمریکا صد علامت برای اولین بار در هفته.

بازار اوراق قرضه نیز آرامتر. معیار گنجينه آمریکا بودند بازده 0.7987% در حالی که در اروپا و آلمان را 10 سال عملکرد لبه اساس نقطه بالاتر به -0.296% دم دیگر بالاتر-دارای بدهی دولت.,

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس پرسید: وزرای دارایی منطقه یورو طی یک ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه به طور جدی در نظر گرفتن یک مشترک بدهی موضوع “coronabonds,” مقامات به رویترز گفت.

در فلزات, بازار طلا, تغییر در $1,608.78 دلار در هر اونس حفظ بسیاری از روز سه شنبه دستاوردهای تقریبا 5 درصد آن بزرگترین پرش از سال 2008.

آمریکا قیمت نفت افزایش کمی تقویت شده توسط پیشرفت های عظیم در انتظار ایالات متحده بسته محرک اقتصادی.

قیمت نفت خام برنت به دست آورد 24 سنت به حل و فصل در $27.39 در هر بشکه رسید. ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام افزایش یافت 48 سنت به حل و فصل در $24.49 در هر بشکه رسید.

آمریکا قیمت آتی طلا 1.5 ٪ کاهش به $1,634.90 در هر اونس برسد که یک روز بعد از ارسال خود را به یکی از بزرگترین روز پرش از سال 2009.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>