سهام منتقل گسترده بالاتر در وال استریت روز سه شنبه به کاخ سفید و تعدادی از فرمانداران دولت وزن چگونه به تدریج بازگشایی اقتصاد زیر برخی از نشانه هایی که coronavirus همه گیر ممکن است درست در برخی از سخت ترین-آمار مناطق.

معامله گران نیز تا به حال چشم خود را بر روی Johnson & Johnson, جی پی مورگان چیس و دیگر شرکت های بزرگ صدور گزارش های درآمدی شان را برای سه ماه اول سال به امید گرفتن یک ایده بهتر از چقدر سود خود را در سال جاری یک آمار از شیوع بیماری است.

S&P 500 تا 2.5 درصد به عنوان 12:15 بعد از ظهر به وقت شرق, دوره نقاهت بعد از آن همه ضرر و زیان را از یک روز پیش از آن. معیار و شاخص رسید 12 درصد در هفته گذشته اگر چه از آن باقی مانده است حدود 18 درصد کمتر از آن در تمام زمان بالا مجموعه در ماه فوریه است.

فن آوری و بهداشت و درمان سهام طراحی شده بسیار گسترده ای رالی.

در ساعت 12:15 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 530 امتیاز یا 2.3% در 23,920 در حالی که S&P 500 بود تا 69 امتیاز یا 2.5% در 2,830. شاخص Nasdaq Composite شد تا 264 امتیاز یا 3.2% در 8,456.

بازارهای اروپایی بودند بالاتر پس از بازگشایی پس از تعطیلات. بازارهای آسیایی به پایان رسید بیشتر بالاتر است.

قیمت اوراق قرضه افزایش یافت. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 0.73% از 0.75% اواخر دوشنبه.

قیمت نفت کاهش یافت. معیار خام ایالات متحده افزایش یافت به $1.19 یا 5.3% افزایش به $21.23. برنت استاندارد بین المللی کاهش یافته است $1.57 دلار 30.14 در هر بشکه رسید.

آزمایشی خوشبینی که شیوع شروع به فلات در برخی از مناطق به علاوه بی سابقه تزریق پشتیبانی از فدرال رزرو و دولت کمک کرده اند درایو سهام بالاتر این ماه است. اما در این هفته سهام می تواند در بیشتر نوسانات به عنوان شرکت های خدمت خود را در سه ماهه اول نتایج.

در حالی که وال استریت انتظار دارد که سود خود را برای اکثر شرکت ها در شاخص S&P 500 با تمرکز بر روی آنچه که مدیریت تیم باید بگویم در مورد آنچه که چشم انداز خود را برای سود نگاه خواهم برای بقیه سال. که ممکن است دشوار است ، با تمام ابهامات در مورد زمانی که اقتصاد ممکن است بازگشایی بسیاری از شرکت ها به سادگی کشیده به سود خود و فروش پیش بینی برای سال در دسترس نباشد.

Johnson & Johnson شد یک نقطه روشن در سه شنبه گزارش قوی تر سود برای سه ماه اول سال نسبت به وال استریت انتظار می رود. مراقبت های بهداشتی محصولات شرکت احساس اثرات coronavirus بحران ، این کاهش فروش آن پیش بینی برای سال, اما نه خیلی بیشتر از وال استریت در حال حاضر انجام می شود خود را در آن. J&J حتی افزایش آن سود سهام برخلاف گسترده تر روند به عنوان شرکت های سعی کنید به صرفه جویی در پول نقد. سهام خود را افزایش 4.6%.

جی پی مورگان چیس و ولز فارگو نمی کرایه نیز هست. درآمد خود را سقوط کوتاه از وال استریت انتظارات به عنوان بانک ها را کنار بگذارند میلیاردها دلار برای محافظت از خود در برابر آینده از ضرر و زیان بالقوه وام با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

جی پی مورگان سهام در ابتدا افزایش یافت 1 ٪ افزایش به زودی راه داد به 4.5 درصد افت. ولز فارگو که سود فرو نزدیک به 90 درصد در سه ماهه اول پایین بود 4.9%. دیگر بانک ها نیز کاهش یافت. بانک مرکزی آمریکا تضعیف 3% و سیتی گروپ از دست 6.3%. هر دو به علت گزارش نتایج خود را روز شنبه.

در سراسر وال استریت تحلیلگران پیش بینی یک قطره از حدود 10 درصد در سود هر سهم برای S&P 500 شرکت برای سه ماهه اول و 21 درصد برای سه ماهه دوم.

با توجه به بزرگ و بی سابقه ای coronavirus شوک به اقتصاد شده است تحلیلگران اعتراف آنها در حال پرواز نزدیک به نابینایان در تلاش برای حدس می زنم که چگونه بد درآمد شرکت ها خواهد رسید. در دویچه بانک, رئیس جهانی استراتژیست Binky Chadha گفت: روش های معمول پیش بینی درآمد بر رشد اقتصادی و یا نظر سنجی اندازه گیری فعالیت های کسب و کار “اساسا شکسته است.”

کلید به سود سال جاری با توجه به سقوط درآمد در صنایع است که چگونه به سرعت و با چقدر یک شرکت می تواند به کاهش هزینه های خود را Chadha نوشت: در گزارش.

جدا از درآمد سرمایه گذاران همچنان به نگه داشتن چشم در COVID-19 مورد داده ها برای یافتن اینکه آیا شیوع افول خواهد شد به اندازه کافی برای مقامات دولتی برای استراحت اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و کسب و کار بسته اند که زمین های زیادی از اقتصاد را متوقف کند و در سمت چپ یک شماره ثبت از آمریکایی ها ناگهان بیکار.

وجود دارد بیش از 1.94 میلیون تایید coronavirus موارد در سراسر جهان به رهبری ایالات متحده با بیش از 583,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

نشانه های مثبت در نیویورک و دیگر مناطق که دیده می شود سهم بزرگ COVID-19 مورد در حال دامن زدن به بحث در واشنگتن و در میان دولت و استانداران در مورد زمان و نحوه بازگشایی اقتصاد است.

اضطراب برای قرار دادن بحران پشت سر او رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بحث و گفتگو با دستیاران ارشد چگونه به رول فدرال اجتماعی فاصله توصیه های که منقضی در پایان ماه.

آسیب اقتصادی گسترده شده است و شدید پس از تنها چند هفته به خاموش کردن. صندوق بین المللی پول گفت: اقتصاد جهان خواهد رنج می برند و آن را بدترین سال پس از رکود بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de