سهام غوطه به عنوان غم انگیز, گزارش استوک Coronavirus نگرانی

شاخص های سهام ایالات متحده کاهش یافت و در روز جمعه پس از انتشار آماری نشان داد که ایالات متحده کسب و کار فعالیت های متوقف شده در ماه فوریه در حالی که افزایش جدید کروناویروس موارد در چین و جاهای دیگر فرستاده می شود سرمایه گذاران تقلا برای دارائی های ایمن مانند طلا و اوراق قرضه دولتی.

این IHS Markit مدیران خرید شاخص فعالیت بخش خدمات کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود از اکتبر 2013, سیگنالینگ انقباض برای اولین بار پس از سال 2016. بخش تولید نیز با سنجش زمان آن کمترین خواندن از ماه اوت.

کاهش در روز جمعه منجر شد توسط heavyweights مایکروسافت پارسیان Amazon.com وارز و اپل برای دومین مستقیم بعد.

S&P فناوری شاخص کاهش یافته است 1.9%. Chipmakers به شدت متکی به چین برای درآمد خود را نیز در زمان ضرب و شتم با فیلادلفیا نیمه هادی شاخص در حال سقوط 2.5%.

“ما در وضعیت و زمانی که ارزیابی گران هستند و هر جزئی اشاره از اخبار منفی است که باعث می شود سرمایه گذاران برای اجرای خروجی” گفت: Phil Blancato مدیر اجرایی لادنبورگ Thalmann مدیریت دارایی در نیویورک است.

به امید تسهیل پولی توسط بانک های مرکزی بود رو معیار S&P 500 و فناوری سنگین نزدک به اوج تمام وقت در چهارشنبه اما این شاخص در دوره برای اولین کاهش هفتگی در سه هفته به عنوان ویروس به نظر می رسد سخت تر باشد.

S&P 500 معامله شد و 1.4 درصد کمتر از آن بالا تمام وقت.

“من فکر می کنم اپل اعلام هفته گذشته آغاز شده است از اخبار جریان گفت:” هیو اندرسون مدیر عامل در هایتاور مشاوران در لاس وگاس, نوادا با اشاره به آی فون ساز فروش هشدار دهنده با توجه به تاثیر شیوع ویروس.

“نه تنها شما از دیدن یک استراحت در زنجیره تامین, اما همچنین شما در حال دیدن یک استراحت در تقاضا برای محصولات است که یک چالش اساسی به یک در حال حاضر متوسط رشد جهانی است.”

چین گزارش داد یک پرش در موارد جدید در روز جمعه در حالی که کره جنوبی شد آخرین نقطه داغ با 100 مورد جدید و بیش از 80 نفر تست مثبت برای این ویروس در ژاپن است.

وال استریت ترس سنج CBOE volatility index آمار بالاترین سطح خود در تقریبا سه هفته است.

خطر کردن احساسات سوار طلا و قیمت اوراق قرضه در حالی که در حال سقوط اوراق قرضه افزایش آمار سهام از وام دهندگان با S&P بانک ها شاخص را پایین 1.2%.

یک قیمت نفت زدم 1% off S&P شاخص انرژی .

در 1:03 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 0.64% در 29,031.99. S&P 500 با کاهش 0.86% به 3,344.37 و شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 1.40% به 9,614.53.

در میان سهام, Dropbox, Inc پرید 21.2% پس از آن مطرح شده چشم انداز خود را برای عملیاتی حاشیه و Deere & Co رز 8.2% پس از یک افزایش غیر منتظره در سه ماهه اول سود.

با حداکثر سرعت دویدن پارسیان صعود 6.1% به عنوان آن را اعلام کرد جدید ادغام شرایط با T-Mobile US که کاهش خطر عمده با حداکثر سرعت دویدن سهامداران SoftBank. T-Mobile سهام نیز با کاهش 0.9 درصد بوده است.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر advancers برای 1.82 به نسبت 1 در بازار بورس و یک 1.94 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت 26 52 هفته بالا و هشت جدید پایین در حالی که نزدک ثبت 67 جدید اوج و 49 پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>