سهام کاهش یافت و در حدود 3 ٪ در وال استریت دوشنبه به کنگره ضربه یکی دیگر از موانع در مذاکرات برای تزریق نزدیک به 2 تریلیون دلار به کروناویروس-تضعیف اقتصاد است. حتی فوق العاده سیل حمایت از بازار از فدرال رزرو نیست به اندازه کافی برای بلند کردن سهام به عنوان سرخوردگی با واشنگتن و تعدادی از ویروس موارد افزایش است.

یکی دیگر از تلاش برای پیشرفت کمک بیل شکست خورده در کاپیتول هیل در یک بعد از ظهر رای دادن. این طرح ارسال چک به خانواده های ایالات متحده و ارائه پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک و سخت-آمار صنعت سفر در میان چیزهای دیگر, اما دموکرات ها می گویند آن را بیش از حد به شدت به نفع شرکت های بزرگ در هزینه های عمومی و بهداشت کارگران است.

به عنوان کنگره قفل شده بود در بن بست تعدادی از شناخته شده عفونت در سراسر جهان شروع به پریدن کرد و گذشته از 350 ، 000. تنها پس از چند هفته در ایالات متحده بیش از 35,000 موارد و بیش از 400 مرگ و میر.

“فدرال رزرو است که تنها مهم است به حدی که آن را نگه می دارد و بازارهای در حال اجرا هموار گفت:” کریس Zaccarelli chief investment officer به صورت مستقل مشاور داد. “این به طور کامل به دولت فدرال و منظورم کنگره و قوه مجریه در این نقطه است.”

با روز دوشنبه زیان بازار سهام از دست داده است بیش از یک سوم از ارزش خود را پس از ثبت آن در ماه گذشته به عنوان کسب و کار تعطیل به امید کاهش گسترش coronavirus. اقتصاددانان به طور فزاینده ای می گویند رکود اقتصادی اجتناب ناپذیر به نظر می رسد و هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید چقدر عمیق آن خواهد بود و یا چه مدت آن را به آخرین.

بازار به احتمال زیاد باقی می ماند فوق العاده فرار به عنوان طولانی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید شتاب. تا پس از آن سرمایه گذاران به دنبال هر دو بانک مرکزی و دولت به انجام قطعات خود را برای حمایت از اقتصاد است.

فدرال رزرو در آمد از طریق پنج شنبه گفت: این امر خرید به عنوان بسیاری از Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار آن را به عنوان طول می کشد برای ایجاد ثبات در بازار اوراق قرضه. این می رود راه فراتر از 700 میلیارد دلار در خرید هفته گذشته اعلام کرد که اقتصاددانان به نام “بازوکا” پشتیبانی می کند. همچنین گفت: آن را به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ و سرمایه گذاری های دیگر برای کمک به بهبود معاملات در بازار شده اند که پرتاب به ضرب وشتم در میان عجله برای پول نقد.

سرمایه گذاران در حال عجله برای فروش آنچه که آنها می توانند برای جمع آوری پول است که باعث شده است قیمت ها حتی با کیفیت بالا اوراق قرضه به سقوط و تجارت برای دریافت snarled. بانک فدرال در تلاش هستند با هدف کمک به این بازار.

“این بسیار عالی است, جامع پوشش بسیاری از مناطق از بازارهای مالی خود را تابع جریان اعتباری — این دقیقا همان چیزی است مورد نیاز بود گفت:” دونالد کوهن سابق بانک فدرال معاون صندلی و در حال حاضر عضو ارشد در موسسه بروکینگز. “فدرال رزرو و آمار آن را از پارک تا آنجا که من نگران هستم.”

“کلید مسئله در حال حاضر گرفتن مالی پاسخ مستقیم گفت:” کوهن گفت که کنگره نیاز به سرمایه گذاری یک صندوق تثبیت به عقب فدرال رزرو تلاش.

در کنگره مورد بحث از طریق آخر هفته در طرح نجات اما بالای مقامات کاخ سفید و رهبران کنگره در حال تلاش برای نهایی کردن آن است. دموکرات ها مسدود شده و یک رای برای پیشبرد بسته دوشنبه, تلاش برای هدایت بیشتر از کمک به بهداشت عمومی و کارگران است.

هنوز خوش بینی باقی می ماند که آنها را وادار به سازش.

“اگر جایگزین توفنده هواپیما و سپس شما همه چیز شما می توانید به نمی سقوط هواپیما گفت:” توماس مارتین ارشد مدیر نمونه کارها در Globalt. “در نهایت دولت را دریافت کنید وجود دارد.”

حتی اگر دو طرف در پیدا کردن یک مصالحه کنگره ممکن است نیاز به رفتن را از طریق چند دور از مذاکرات مشابه اگر شیوع بیماری نیست و تحت کنترل در آورد.

“این میدان را پانسمان به معنای نگه داشتن بیمار زنده اما بیشتر خواهد شد نیاز به انجام قبل از درمان کامل انجام شده است” گفت: سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری یک CFRA.

“آنچه ما باید انجام دهیم این است که دستگیری گسترش coronavirus — صاف منحنی, اگر شما خواهد شد — و در همان زمان پهن کردن مصرف کنندگان اضطراب از آنجا که ما به سادگی می تواند در نهایت شاهد یک چرخش دیوانه وار خرید از کاغذ توالت به دیگر کالاها و حساب های بانکی امکان پذیر.”

S&P 500 از دست 67.52 امتیاز یا 2.9% به 2,237.40 در یک روز دیگر از نوسانات ناگهانی. آن را به عنوان آنجا که 4.9 درصد و به عنوان کمی به عنوان 0.2% پیش از آن در روز. قبل از معامله باز قراردادهای آتی برای شاخص S&P 500 چرخش از از دست دادن 5 ٪ به دست آوردن پس از تغذیه در اطلاعیه ای کوچک از این نوسانات شدید حاکم بر بازار در هفته های اخیر.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 582.05 امتیاز یا 3 درصد به 18,591.93. Nasdaq از دست داده و تنها 18.84 امتیاز یا 0.3% به 6,860.67 به عنوان سهام تکنولوژی برگزار می شود تا بهتر از بقیه بازار.

داو در یک نقطه معامله در زیر آن سطح بسته شدن در Nov. 8, 2016 به طور موثر پاک کردن تمام دستاوردهای پس از انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

تجارت در بازار بورس نیویورک رفت و تمام الکترونیکی برای اولین بار روز شنبه پس از مبادله به طور موقت بسته شد و طبقه تجاری به عنوان یک احتیاط. ارز اعلام کرد که این حرکت هفته گذشته پس از دو تن از کارمندان آزمایش مثبت برای ویروس. تعدادی از کف معامله گران تا به حال کاهش یافته است به شدت در سال های اخیر بیشتر به عنوان تجارت الکترونیکی تبدیل.

معامله گران گفت: بازار عامل هموار و یا به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند با توجه به شرایط.

“چیزهایی که در حال مرتب کردن بدون درز تا آنجا که به سرعت و اعدام باید گفت:” پیتر Tuchman. او معمولا در بازار بورس طبقه تجاری برای Quattro اوراق بهادار اما در حال حاضر کار از خانه.

“مطمئنا آن اجرا می شود صاف زمانی که ما وجود دارد اما این زمان های عجیب و غریب خواستار اقدامات عجیب و غریب و برای محافظت از جامعه ما باید در خانه بمانند.”

بازارهای جهانی: وحشت همچنان با وجود سابقه حمایت تغذیه

شاخص های جهانی سهام تضعیف بیشتر و پناهگاه امن دارایی افزایش یافت و پس از یک آرایه عظیم از برنامه های جدید از ایالات متحده فدرال رزرو بر “شدید” اختلالات coronavirus همه گیر به شمار به سرعت تضعیف اقتصاد جهان است.

سنتی امن پناهگاه های مانند طلا و وزارت خزانه داری ایالات متحده و بدهی افزایش یافت در حالی که فلزات صنعتی کاهش یافت و به عنوان چشم انداز رشد اقتصاد جهانی رشد دیمر.

لندن آلومینیوم قیمت کاهش یافت و به کمترین سطح خود از ماه ژوئن سال 2016 در حالی که شانگهای مس کاهش یافت و به پایین ترین قیمت در حدود 11 سال در ترس است که دستبند به کسب و کار در تعداد فزاینده ای از کشورها را طلیعه چیزی بودن در یک رکود اقتصادی شدید.

قیمت نفت تضعیف بیشتر به عنوان اپیدمی له تقاضا در سراسر جهان است.

فدرال رزرو برای اولین بار به عقب خواهد خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ backstop مستقیم وام به شرکت ها و “به زودی” رول خواهد شد یک برنامه برای دریافت اعتبار به کوچک و متوسط کسب و کار به عنوان آن را دخالت فراتر از بازارهای مالی است.

“در حالی که عدم اطمینان باقی مانده مشخص شده است که اقتصاد ما را مواجه شدید اختلال,” فدرال رزرو در بیانیه ای گفت. “Coronavirus همه گیر است و باعث فوق العاده ای مشکلات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.”

“از آن خود بازوکا لحظه. آن را خود ما انجام آنچه در آن طول می کشد’ لحظه” راسل قیمت اقتصاددان ارشد در Ameriprise Financial Services در تروی, میشیگان گفت: در مورد بانک مرکزی ایالات متحده در آخرین حرکت می کند.

“اما کاملا رک و پوست کنده بازار است که فقط در یک دوره انتظار در حال حاضر تا زمانی که ویروس در آن اجرا می شود و البته برخی از روش های درمانی و درمان های دیگر قادر به بهبود نتایج.”

تحلیلگران مورگان استنلی گفت: آنها انتظار رشد جهانی به شیب نزدیک به بحران مالی جهانی پایین و رشد اقتصادی ایالات متحده به رها کردن به 74 سال اخیر در سال 2020 است. گلدمن ساکس ارسال هشدار مشابه.

پان-شاخص STOXX 600 شاخص از دست 4.30% و شاخص MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان ریخته 3.29%.

در حال ظهور در بازار سهام از دست داد 5.6%. شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن بسته 5.75% پایین تر در حالی که ژاپن Nikkei افزایش 2.02%.

در سطح جهانی تحلیلگران هراس اطلاعات هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده به دلیل روز پنج شنبه در میان پیش بینی های آنها می تواند بالون توسط 750,000 و احتمالا بیش از یک میلیون نفر است.

فدرال ریزرو حرکت تحت فشار دلار آمریکا که به شدت افزایش یافته است به عنوان وحشت-فروش راند سرمایه گذاران نسبت نقدینگی از دلار آمریکا و دلار را گرانتر.

خرید ادامه داد: در گنجينه ایالات متحده به عنوان مثال و بازده به شدت کاهش یافت.

“در پایان روز تغذیه را تزریق روز دوشنبه اعلام کرد در حال طراحی به backstop نقدینگی در بازار عملکرد نیست و برای جلوگیری از فاجعه اقتصادی که در حال حاضر در جریان است گفت:” جان هیل آمریکا نرخ استراتژیست در BMO Capital Markets.

“این واقعا فقط تلاش برای مطمئن شوید که بازار کار و شرکت ها و شهرداری ها می توانند دسترسی به بازارهای زمانی که مورد نیاز است اما این بدان معنا نیست که اخراج نمی آیند این به آن معنا نیست که رکود اقتصادی در حال آمدن است. و اگر شما سهام بازار آن را واقعا سخت به رالی حتی در آن اخبار است.”

بازده به طور چشمگیری کاهش یافت و بر بدهی های دولت ایالات متحده به شدت بلند کردن قیمت خود را.

معیار 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده یادداشت رز 48/32 در قیمت به عملکرد 0.7863% از 0.938% اواخر روز جمعه. 30 سال باند شروع به پریدن کرد 182/32 در قیمت به عملکرد 1.3433% از 1.562% در روز جمعه.

شاخص دلار 0.039% با یورو تا 0.27% به $1.0723.

ارزش ین 0.45% در مقابل دلار آمریکا در 111.26 در هر دلار.

آمریکا قیمت آتی طلا 5.5 درصد بالاتر در $1,567.60 دلار در هر اونس.

سرمایه گذاران در انتظار دولت ایالات متحده به تصویب محرک برای حمایت از اقتصاد است.

“من فکر می کنم چیزی که ما واقعا نیاز به دیدن آن بیشتر مالی مهمات آمدن به ميدان” گفت: Mazen عیسی ارشد استراتژیست ارز در TD اوراق بهادار در نیویورک است. “شما باید به فکر می کنم در مورد کسانی که خواسته به لحاظ اجتماعی دور و ماندن خانه از محل کار و کسب درآمد نیست چک و آنها در حال گرفتن وقت خود را به آنها را به کل. آنها نیاز به سرعت آن را.”

خام ایالات متحده به تازگی رز $1.14 دلار 23.77 در هر بشکه و نفت برنت به تازگی در $27.27 تا 29 سنت در روز است.

این گزارش با استفاده از مواد از آسوشیتدپرس و رویترز،.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de