سهام سقوط مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان هشدار از تعرفه های جدید در چین

سهام ایالات متحده کاهش یافت و در روز جمعه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعمال تعرفه های جدید در پکن بیش از coronavirus بحران در حالی که کسب و کار از هشدارهای Amazon.com و روغن شرکت های برجسته درد تحمیل شده توسط جهانی مستندات.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارمغان آورد توجه به جنگ تجاری بین دو کشور اقتصاد است که نگه داشته بازارهای مالی جهانی در tenterhooks برای نزدیک به دو سال است.

“آن را نمی خواهد بود آسان برای تعمیر به شرکت های بزرگ قتل عام پس از این طوفان کامل” گفت: پیتر Cecchini رئیس استراتژیست بازار در کانتور فیتز جرالد در نیویورک است.

“تجارت جنگ به دلیل اهمیت استرس با مصرف این بار آن را در داخل شرکت, ترازنامه.”

مصرف کننده اختیاری subindex تضعیف 4.8% Amazon.com Inc گفت: از آن می تواند در پست اول خود را از دست دادن فصلنامه در پنج سال آن را به عنوان صرف حداقل 4 میلیارد دلار در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. E-commerce غول سهام سقوط 7.6%.

شاخص انرژی کاهش 5.8% به عنوان بزرگ شرکت های نفتی اکسون موبیل و شورون پارسیان گفت: آنها در حال کوبیدن ترمز در ایالات متحده آمریکا تولید نفت شیل صدمه دیده توسط توفنده قیمت نفت است.

شرکت اپل نیز با کاهش 0.2% پس از اجرایی تیم کوک گفت که غیر ممکن است برای پیش بینی نتایج کلی برای سه ماهه جاری به دلیل عدم اطمینان ایجاد شده توسط ویروس.

S&P 500 تکنولوژی شاخص ریختن 2.3% رهبری کاهش در تجارت-حساس تراشه سهام. فیلادلفیا نیمه هادی شاخص کاهش یافت و 5.1%.

با نزدیک به نیمی از S&P 500 شرکت داشتن گزارش نتایج تا کنون تحلیلگران انتظار 12.7 ٪ کاهش در سود برای سه ماهه اول و حتی واضح تر کاهش 37.8 درصد برای سه ماهه جاری.

هنوز هم مهاجم محرک اقدامات و امید بازگشایی اقتصاد از ویروس ناشی از محدودیت کمک کرده اند S&P 500 شاخص در پست خود بهترین ماه در 33 سال در ماه آوریل است. معیار و شاخص است که در حال حاضر نزدیک به 20 درصد دور از بازپس یک رکورد آمار در ماه فوریه است.

فقط قبل از 1 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 561 امتیاز یا 2.3% در 23,784 S&P 500 به پایین بود 81 امتیاز و یا 2.8% در 2,831 و Nasdaq Composite به 290 امتیاز یا 3.3% در 8,598.

آمریکا فعالیت های تولیدی سقوط به 11 سال اخیر در حمایت از تحلیلگران انداز اقتصاد بود غرق شدن عمیق تر به رکود است. اما موسسه مدیریت عرضه را (ISM) شاخص خواندن 41.5 ماه گذشته یک کوچکتر از حد انتظار قطره به 36.9.

“آن را تقریبا به نظر می رسد مانند بازار گرفته شده برای تعطیلات از نگاه اقتصادی به دلیل به احتمال زیاد تمام محرک و رو به جلو فکر اقتصاد بازگشایی گفت:” مت ما همکاری رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در جان هنکاک مدیریت سرمایه گذاری در بوستون.

هواپیمایی متحده Holdings Inc تضعیف 9.6% پس از ارسال سه ماهه اول زیان 1.7 میلیارد دلاری.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر advancers برای 7.17 به نسبت 1 در بازار بورس و به صورت یک 6.36 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت شده جدید در 52 هفته بالا و پایین در حالی که نزدک ثبت 14 جدید اوج و هشت جدید پایین.

جهانی سهام

کاهش در وال استریت کشیده سهام در سراسر جهان بیشتر پایین روز جمعه در نگرانی های که از دو اقتصاد می تواند رزومه یک جنگ تجاری با بسیاری از بازارهای مالی جهانی بسته برای تعطیلات.

یورو افزایش یافت و دلار آمریکا کاهش یافت و به طور گسترده در حالی که قیمت های نفت خام معامله شده در داخل و خارج از قلمرو منفی.

لندن و توکیو و نیویورک باز شد جمعه و سهام تحت فشار بودند پایین تر در واکنش به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به افزایش تحریم ها در چین در اقدامی تلافی جویانه به دست زدن به آن از شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه هیچ مدرکی در روز پنج شنبه پس از آزادی او می خواهم دیده می شود اثبات این که این ویروس ایجاد شده در یک آزمایشگاه. این بیماری همه گیر است که هزینه دهها هزار نفر از زندگی در ایالات متحده به تنهایی موجب یک انقباض اقتصادی و تهدید و تهمت شانس انتخاب مجدد در نوامبر است.

“رئیس جمهور ایالات متحده تهمت soured خلق و خوی در بازارهای سهام بالا بردن اتهامات خود را علیه چین درباره شیوع کروناویروس, تهدید جدید تعرفه” عمل اقتصاد گفت: در یک گزارش.

معیار لندن شاخص سهام از دست 2.34% و شاخص MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان ریخته 2.22%. ژاپن Nikkei از دست 2.84%.

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده کمی پس از تغییر داده ها نشان داد که فعالیت بخش تولید در بزرگترین اقتصاد جهان سقوط به 11 سال اخیر در ماه آوریل است.

معیار 10 سال یادداشت گذشته افزایش یافت 2/32 در قیمت به عملکرد 0.6181% از 0.625% اواخر روز پنج شنبه.

در نشانه ای از چالش های پیش رو در مواجهه با جهانی سیاستگذاران بانک مرکزی اروپا در روز جمعه گفت: اقتصاد منطقه یورو است به احتمال زیاد به دوباره بجای اول برگشتن در نیمه دوم این سال است اما ممکن است قادر به بازگشت به سطح سال گذشته تا اواخر به عنوان 2022 با توجه به همه گیر.

با این حال شاخص یورو افزایش یافت که بیشترین در شش هفته.

شاخص دلار سقوط کرد 0.184% با یورو تا 0.38% به $1.0997.

ین ژاپن تقویت شد 0.41% در مقابل دلار آمریکا در 106.77 هر دلار در حالی که استرلینگ آخرین معاملات در $1.2511 پایین 0.64% در روز است.

دریایی چینی یوان آمار ضعیف ترین آن در مقابل دلار آمریکا در یک ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه تهدید.

قیمت نفت wobbled دوباره به تقاضای ضعیف به علت این ویروس و عرضه بیش از حد هرحال یک رکورد خروجی برش توسط اوپک و متحدان آن است.

خام ایالات متحده به تازگی افزایش 1.75% به $19.17 در هر بشکه و نفت برنت در $26.07 پایین 1.55% در روز است.

نقطه طلا اضافه شده 0.8 ٪ به $1,694.27 دلار در هر اونس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de