وال استریت اصلی شاخص کاهش یافت و در روز جمعه به عنوان طولانی ترین دوره رشد اشتغال ثبت شده در ایالات متحده به یک پایان ناگهانی با داده ها نشان می دهد که صدها نفر از هزاران نفر از مردم شغل خود را از دست ماه گذشته با توجه به کوروناویروس.

ایالات متحده افزایش یافت و به بیشترین مقدار از ماه مارس سال 2009 پایان دادن به یک رکورد 113 ماه رشد کار. مورگان استنلی گفت: اقتصاد ایالات متحده خواهد شد کوچک 5.5 درصد در سال 2020 شدیدترین افت از سال 1946 با 38 درصد انقباض پیش بینی شده برای سه ماهه دوم.

وزارت کار گزارش تایید کرد که رکود اقتصادی در جریان است به عنوان فعالیت های کسب و کار به حرکت آمد ولی سرمایه گذاران ترس آن را منعکس نمی کند تا چه حد کامل اقتصادی درد به عنوان نظرسنجی در نظر گرفته و داده ها تا اواسط ماه مارس.

با S&P 500 به پایین حدود 25 درصد از آن در اواسط ماه فوریه رکورد یا نزدیک به 7 تریلیون در ارزش بازار گفته تحلیلگران میزان کاهش اشتغال شده است قیمت به میزان زیادی.

“بازار در حال حاضر می دانستند که با از دست دادن شغل به تازگی شده اند و تاریخی فوق العاده ای گفت:” راسل قیمت اقتصاددان ارشد در Ameriprise Financial Services Inc در تروی, Michigan.

“ما در حال آمدن به شرایط با چقدر مهم این است برای رفتن به. داده خواهد شد بسیار بد قبل از آن می شود بسیار بدتر در آوریل و مه قبل از اینکه ما شروع به دیدن بهبود است.”

در سراسر جهان گسترش ویروس مجبور است میلیاردها نفر از مردم برای ماندن در خانه و تحت فشار قرار دادند و تمام بخش ها را به آستانه سقوط و منجر به اخراج های دسته جمعی و نمایشی مراحل توسط شرکت ها برای جمع آوری پول.

والت دیزنی شرکت گفت: این امر کردند برخی از ایالات متحده کارکنان در این ماه در حالی که منابع گفت: لوکس خرده فروش Neiman Marcus شد پله آماده سازی به دنبال حفاظت از ورشکستگی.

دیزنی سهام کاهش 3.5 درصد Under Armour ریختن 3 درصد و پس از آن گفت: به طور موقت اخراج کارکنان در ایالات متحده فروشگاه.

اقتصاددانان را کاهش پیش بینی های خود را برای تولید ناخالص داخلی ایالات متحده با مورگان استنلی در حال حاضر پیش بینی 38 درصد انقباض در سه ماهه دوم.

تحلیلگران همچنین انتظار می رود سود شرکت به سقوط به عنوان درآمد نجومی آغاز خواهد شد اما گفت: تعداد واقعی از سه ماهه احتمال داده می شود اهمیت کمی.

“واقعا وجود دارد بسیار کمی است که شما می توانید به دور از (درآمد) به غیر از برخی از بینش به واقع چگونه این کسب و کار راه اندازی برای آب و هوا همه گیر و که در آن آنها خواهد شد پس از آن شروع به نشان دادن نشانه هایی از عبور از” رابرت Pavlik رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در SlateStone ثروت LLC در نیویورک است.

در ساعت 12:30 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 445 امتیاز یا 2.1% در 20,968 S&P 500 به پایین بود 50 امتیاز یا 2% در 2,477 و Nasdaq Composite به 136 امتیاز یا 1.8% در 7,350.

Raytheon فن آوری پارسیان تشکیل ادغام United Technologies و Raytheon Co, ریختن 6.5% به عنوان آن را کشیده 2020 چشم انداز خود را هوافضا واحد است.

تسلا Inc پرید 8% پس از برق خودرو ساز گفت: تولید و تحویل آن مدل Y وسیله نقلیه سودمند ورزش بودند جلوتر از برنامه به عنوان آن را تحویل داده و بیشترین تعداد وسایل نقلیه در هر سه ماهه اول به تاریخ.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر advancers برای 4.15 به نسبت 1 در بازار بورس و یک 2.83 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت شده جدید در 52 هفته بالا و هشت جدید پایین در حالی که نزدک ثبت شده سه ماهه و 99 پایین.

بازارهای جهانی

بازارهای جهانی سهام غرق جمعه پس بیشتر نشانه هایی که COVID-19 همه گیر را عظیم تلفات در رشد اقتصادی, در حالی که قیمت نفت همچنان به تجمع در امید یک برش به عرضه جهانی.سرمایه گذاران به دنبال پناهگاه های امن در ایالات متحده به دلار و اوراق قرضه دولت فشار وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده نزدیک به کمترین سطح خود در سه هفته.

در اروپا, تعدادی از شرکت های پرچم یک ضربه به کسب و کار از همه گیر ناشی از جدید coronavirus سایهای عمیق تر درآمد رکود اقتصادی پیش از این گزارش های نجومی.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان ریخته 0.64% زیر وسیع کاهش در اروپا و آسیا.

“رکود جهانی ترس در حال حاضر تایید شده توسط ورودی های اقتصادی چاپ” گفت: هان قهوهای مایل به زرد تحلیلگر بازار در FXTM. “تا زمانی که این ویروس مورد تعداد قله ها و کسب و کار درآمد چشم انداز بهبود ریسک پذیری ممکن است تنها تجربه زودگذر حملات مثبت.”

همه گیر و تاکنون بیش از 52,000 مرگ و میر آن را به عنوان بیشتر منفجر شده در ایالات متحده و مرگ و میر صعود در اسپانیا و ایتالیا با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

نگرانی ها در مورد میزان آسیب به اقتصاد جهانی تحت فشار قرار دادند سرمایه گذاران به امنیت درک شده از اوراق قرضه دولتی. معیار 10 سال یادداشت گذشته افزایش یافت 11/32 در قیمت به عملکرد 0.5932% از 0.627% اواخر روز پنج شنبه.

“شما باید به در نظر گرفتن این نیست تاثیر کامل فقط رتبهدهی نشده است” گفت: پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار در نیویورک گفت که او انتظار دارد “فرسایش بیشتر در بازار کار در ماه های آینده.”

قراردادهای آتی نفت خام برنت به دست آورد 8.95 درصد به $32.62 گسترش روز شنبه رکورد 24.7 درصد افزایش در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) نفت خام افزایش یافت 4.66% به $26.42.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که او تا به حال میانجیگری یک معامله است که می تواند در روسیه و عربستان سعودی برش تولید نفت بی سابقه 10 میلیون به 15 میلیون بشکه در روز) به نمایندگی از 10-15 درصد از عرضه جهانی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال ارائه نشده به قطع ایالات متحده خروجی.

عربستان سعودی گفت: این امر تماس و نشست اضطراری سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک), دولت, رسانه ها گزارش شده است.

در اوایل ماه مارس, مذاکرات بیش از تولید کاهش بین روسیه و عربستان سعودی سقوط کرد و منجر آنها را به شروع یک جنگ قیمت که تحت فشار قرار دادند تا قیمت نفت به پایین ترین سطح خود در تقریبا دو دهه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im