وال استریت اصلی سقوط شاخص در روز چهارشنبه به عنوان رشد علائم کروناویروس خسارت به شرکت های بزرگ امریکا را تحت الشعاع قرار خوشبینی در مورد جارو رسمی حرکت می کند برای محافظت از اقتصاد است.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 1,048.69 امتیاز و یا 4.94% در باز به 20,188.69 در حالی که S&P 500 باز پایین تر 92.69 امتیاز یا 3.66% در 2,436.50. شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 432.47 امتیاز یا 5.90% به 6,902.32 در افتتاحیه بل.

بوئینگ شرکت دیگر کاهش یافت و 17 درصد در premarket تجارت به عنوان planemaker به نام به 60 میلیارد دلار کمک مالی برای آمریکا هوافضا تولید کنندگان رو به خرید اینترنتی از تمدید سقوط در سفر جهانی.

“ما فقط در حالت وحشت در اینجا گفت:” پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار در نیویورک است.

“ترس از, شاید, کاهش قیمت تنظیم در, است که احتمالا یکی از دلایلی که بازار اقدام به راه آن است.”

وال استریت اصلی شاخص تا به حال منعکس روز سه شنبه از فروش یک روز قبل از آن به عنوان برگ برنده دولت های فشرده برای $1 تریلیون بسته محرک و فدرال رزرو مجددا راه اندازی یک برنامه برای خرید کوتاه مدت بدهی های شرکت های بزرگ.

اما سرمایه گذاران می ترسند که حتی دراماتیک محرک قادر خواهد بود برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی عمیق به عنوان COVID-19 بیماری همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است و تخمین زده شده برای این مدت از گسترش آسیب به تابستان است.

در آخرین نشانه از استرس شرکت فدرال اکسپرس پارسیان سقوط 4.2% پس از تعلیق آن سال 2020 چشم انداز سود و اعلام هزینه کاهش است.

حتی Cheerios maker General Mills, Inc است که مطرح شده و پیش بینی سود خود با استناد به انبوه-خرید محصولات خود را کاهش 6%, در حالی که اصلی ترین خطوط هوایی ایالات متحده کاهش یافته و بین 5.7% و 9.3%.

بوئینگ فقط از یک سال پیش دیده می شود به عنوان دائمی رشد سهام و نماد ایالات متحده فنی و برق صنعتی در حال حاضر بیش از 60 درصد از ارزش خود را در این سه ماهه و بازار به طور کلی کاهش یافته است حدود یک سوم است.

اوراق قرضه دولتی با چکش به عنوان سهام رزومه اسلاید

جهانی سهام از سر گرفته شیب اسلاید در روز چهارشنبه در حالی که بازار اوراق قرضه با عجله به قیمت در مقیاس حمایت دولت برنامه ها و جزوات اعلام کرد طی 24 ساعت تمام با هدف نرم شدن شوک اقتصادی از coronavirus.

وخیم شرایط تجارت در ادامه به دو راه تجارت دشوار و اغراق آمیز حرکت می کند و با فروش اوراق قرضه دولتی به ویژه در طراحی بانک مرکزی اروپا برای حمایت از, ایتالیایی, بازار بدهی.

دلار در بودجه تنش باقی می ماند مشهود است حتی اگر کمی آسان تر از ایالات متحده فدرال رزرو در آخرین حمایت برای تجاری کاغذ و اوراق بهادار خرید مجدد بازار شنبه.

حتی معمول حوالی مانند طلا رو گرفتار در تار و مار به عنوان ضرب و شتم سرمایه گذاران نگاه کرد به باز کردن از پیچ خود را آسیب دیده و موقعیت در حالی که قیمت نفت چهار به 17 سال کم زیر 30 دلار.

“قابل توجه دیگر در آنچه که به وضوح fin-de-رژیم” Rabobank جهانی استراتژیست مایکل نوشت: در هر یک توجه داشته باشید.

“چیزهایی که در حال حاضر درباره تغییر و اره دو سر بریدن بازار اقدام نشان دهنده این است که این مورد است. تنها مسئله این است که چه مقدار بیشتر آنها را تغییر دهید از اینجا و از این رو که در آن بازارهای حل و فصل.”

بازارهای سهام اروپا دچار تلفات سنگین. فرانکفورت و پاریس سقوط بیش از 5% و میلان لغزش در حدود 3 درصد است. MSCI جهانی سهام شاخص 1.4% کاهش یابد.

کاهش در اروپا به دنبال ضرر و زیان در آسیا که در آن شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن کاهش یافته است 4% به پایین آخرین دیده می شود در تابستان 2016 به رهبری 6.4 درصد سقوط در استرالیا. ژاپن Nikkei نیز با کاهش 1.7%.

بازار اوراق قرضه پیوست فروش به عنوان نقدینگی از بین رفته از اروپا درآمد ثابت.

ایتالیا با بدهی های خود را در بر داشت در این مرکز فروش با وام گرفتن هزینه های سر به فلک کشیده در مسیر خود را برای بزرگترین روزانه پرش از سال 2011 بحران بدهی منطقۀ یورو. تار و مار به سرعت گسترش به اسپانیایی, پرتغالی و یونانی بازده. امن و پناهگاه آلمانی 10 سال بدهی بازده شروع به پریدن کرد به دو ماه اخیر در -0.2%.

در اروپا و گمانه زنی های رشد در اطراف صدور مشترک منطقه یورو “کوروناویروس” اوراق قرضه اروپایی یا صندوق ضمانت برای کمک به کشورهای عضو تامین مالی فوری سلامت و سیاست های اقتصادی.

“وضعیت نقدینگی وحشتناک است. آنچه ما می بینیم اگر نقدینگی به طور کامل خشک کردن تا زمانی که یکی از راه فروش شروع می شود و هیچ کس می خواهد به طرف دیگر” سلمان احمد استراتژیست سرمایه گذاری در Lombard Odier.

“در زمان قبل از بحران عصر بانک ها خواهد گام و بافر شوک. در حال حاضر هیچ بانک ها تنها وجوه متقابل است که با داشتن یک اجرا در وجوه خود را — این همه پول بی تاب.”

بزرگ نوسانات قیمت را زین فعالان بازار با ضرر و زیان آنها تمایلی برای بازگشت به بازار و در نتیجه کاهش حجم معاملات.

معیار آمریکا 10 سال عملکرد خزانه داری لمس سه هفته از 1.2260 پس از فدرال رزرو کاسته برخی از بازار وحشت. آمریکا 30 سال بازده اوراق قرضه صعود به عنوان بالا به عنوان 1.8440%.

“ما در میان ضرب وشتم واقعا و من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد یک خطر است که تعداد فزاینده ای از عفونت را حفظ بازار در انگشتان پای خود گفت:” هانس پترسون جهانی سر از تخصیص دارایی در SEB مدیریت سرمایه گذاری.

“این سخت است که بدانید چگونه عمیق رکود اقتصادی خواهد بود و تا زمانی که ما که وضعیت آن سخت است برای بلند کردن احساسات.”

مختصر قند بالا

وال استریت لذت می برد به حال مختصری قند بالا در روز سه شنبه پس از سیاستگذاران بنیاد با هم بسته و به مقابله با تاثیر ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام $1 تریلیون بسته محرک است که می تواند تحویل $1,000 چک به آمریکایی ها در عرض دو هفته به حفاظت از ویروس زده اقتصاد است.

بریتانیا راه اندازی شد 330 میلیارد پوند ($400 میلیارد دلار) بسته نجات برای کسب و کار با خطر سقوط. فرانسه که رفت به مستند در روز سه شنبه است که به پمپ 45 میلیارد یورو (50 میلیارد دلار) به اقتصاد آن کمک به شرکت ها و کارگران است.

هنوز پیش بینی در بانک ها در حال طرح ریزی یک شیب اقتصادی رکود حداقل در سه ماهه دوم به عنوان دولت را سخت گیرانه اقدامات برای مبارزه با این ویروس بستن رستوران ها و بسته شدن مدارس و دعوت از مردم به در خانه بمانند.

سهشنبه دیدم همچنین تغذیه مرحله دوباره به سهولت مالی شرکت ها استرس با بازگشایی تجاری آن مقاله بودجه تسهیلات به تعهد کوتاه مدت وام های شرکت های بزرگ.

در بازار ارز دلار تمدید آن سود با شاخص برابر سبد ارزهای تا 0.6% در نزدیک به سه سال از 99.955.

دلار نیز آمار چند سال اخیر در برابر استرالیا و نیوزیلند دلار به شرکت ها و سرمایه گذاران نگران از شیوع کروناویروس رهبری برای جهان ترین مایع ارز. پوند سقوط در زیر 1.20 به دلار معاملات در پایین ترین سطح خود از اکتبر سال 2016.

درک پناهگاه های امن مانند ین ژاپن و فرانک سوئیس در زمین خود برگزار شد.

قیمت نفت کاهش یافت و به عنوان چشم انداز تقاضای سوخت تاریک با سفر مسدود و گردهمایی های اجتماعی محدود شده است.

خام ایالات متحده به $1.51 سنت یا 5.6 درصد در $25.44 در هر بشکه داشتن پیش از آن کاهش یافته است به $25.06 پایین ترین سطح از اواخر ماه آوریل سال 2003 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im