سهام صعود با تکنولوژی برگشتاندن شکارچیان معامله

سهام ایالات متحده افزایش یافت که سرمایه گذاران به یک ولرم رای اعتماد به باتری های اقتصادی و مالی از اقدامات جهانی سیاست گذاران با هدف کاهش آشفتگی بازار.

شاخص Nasdaq Composite با رهبری دستاوردهای به عنوان شکارچیان معامله جامعی tech سهام با تسلا, Inc., Twitter, Inc. و Netflix, Inc. همه تا حداقل 5 درصد است. میانگین صنعتی داو جونز با صعود به بالای 20,000. نفت خام رسید ترین ثبت خاورمیانه تولید کنندگان شروع به نشان دادن نشانه هایی از فشار و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را درگیر در قیمت نفت به بن بست در “زمان مناسب است.”

“سرمایه گذاران در حال هضم مالی آینده سونامی و مفهوم از بانک مرکزی بیرون کشیدن تمام متوقف می شود” گفت: Ed کمپبل یک مدیر نمونه کارها و مدیر عامل در QMA. “ما شاهد برخی از ثبات امروز. من قطعا دریغ نکنید برای تماس با یک پایین.”

عملکرد وزارت خزانه داری غوطه ور. سهام به دست آورده در اروپا پس از سقوط در سراسر بسیاری از آسیا. اوراق قرضه افزایش یافت و در ایتالیا و اسپانیا و پرتغال پس از منطقه, بانک مرکزی افزایش تلاش های خود برای ایجاد ثبات در اقتصاد و بازار سرمایه.

میانگین صنعتی داو جونز رز 189.63 امتیاز یا 0.95% به 20,088.55 S&P 500 به 11.4 امتیاز یا 0.48% به 2,409.5 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 160.73 امتیاز یا 2.3% به 7,150.58.

فدرال رزرو باز تعویض خطوط با بانک مرکزی در نه کشور جدید به اطمینان حاصل شود جهان را به دلار وابسته به سیستم مالی در ادامه به عملکرد.

این آخرین در یک میزبان از اقدامات انجام شده توسط بانک مرکزی ایالات متحده بیش از دو هفته گذشته از جمله برش نرخ بهره به نزدیک صفر و ارائه میلیاردها دلار بیشتر برای اعتبار ارزان است.

بانک مرکزی اروپا متعهد اواخر روز چهارشنبه به خرید 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد دلار) در بدهی از طریق 2020.

ین بنابراین اغلب یک پناهگاه در میان بازار استرس سقوط در یک امضای فوق العاده تقاضا برای دلار آمریکا که تقویت شده برای یک روز هشتم به بالاترین سطح خود در حداقل 15 سال. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت نفت افزایش یافت تا آنجا که 36 درصد پس از یک سقوط است که تا به حال گرفته شده آن را به حدود 20 دلار در هر بشکه در روز چهارشنبه.

سرمایه گذاران در زمان استراحت از آنچه شده است و موجی از فروش به ارزیابی بی سابقه ای در سیاست اقدامات صورت گرفته برای مبارزه با اثرات اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اطمینان و تردید جمهوریخواهان که او با هدف کمک به کارگران از طریق بحران نه لزوما شرکت های اولویت همه فوری تر پس از داده ها نشان داد که تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده در آمد بالاتر از حد انتظار است.

بازارهای جهانی

سهام اروپا در گسترش سود در ابتدا پس از انداختن در نشانه آزمایشی ثبات بیشتر بازار به فدرال رزرو و دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان نقل مکان کرد به ساقه یک coronavirus ناشی مالی تار و مار.

ترین حرکت اخیر فدرال رزرو برای افزایش نقدینگی در بازار به خصوص معاملات اوراق بهادار خزانه داری کمک آرام وحشت زده و عصبی سرمایه گذاران و بالابر دلار برای یک تازه سه سال اخیر در برابر سبد ارزهای اصلی.

فدرال رزرو افزایش دسترسی به دلار برای بانک مرکزی در نه کشور پس از قرارداد در کلید کالاها و کالاهای دیگر که ساخته شده در ایالات متحده می تواند انجام شود برای کمک به شل خصوص تنگ بازار اوراق قرضه.

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی گفت: سواپ که در آن تغذیه می پذیرد ارزهای دیگر به عنوان وثیقه در ازای دلار خواهد بود در محل برای حداقل شش ماه.

این معاوضه اجازه خواهد داد که بانک مرکزی استرالیا و برزیل و کره جنوبی, مکزیک, سنگاپور, سوئد, دانمارک, نروژ و نیوزلند به شیر مجموع تا $450 میلیارد دلار برای کمک به اطمینان حاصل شود جهان را به دلار وابسته به سیستم مالی ،

وثیقه برای خرید نفت خام, برای مثال, توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده بدهی و برای خرید آن اوراق بهادار نیاز به دلار گفت: Michael Skordeles ایالات متحده ماکرو استراتژیست در Truist/Suntrust خدمات مشاوره در آتلانتا.

“با این همه نوع اتفاق می افتد در یک بار باعث می شود بسیاری از دومینو به سقوط و به عنوان دومینو سقوط آن را ایجاد تقاضا بیشتر هل دادن مردم به سمت دلار” Skordeles گفت.

“این (دلار مبادله خطوط) در حال رفتن برای کمک به, اما آن را به یک گلوله نقره ای” او گفت:. “به دلیل وجود یک جریان سرمایه به دلار را گرانتر به ویژه ایالات متحده خزانه آن را گرسنه این کشورها از نقدینگی و دلار قدردانی میکنیم.”

آمریکا قیمت نفت افزایش یافت در حدود 25 درصد recouping برخی از ضرر و زیان از فروش که سوار قیمت نزدیک به 20 سال پایین طی ماه گذشته اما تحلیلگران دیدم دوباره بجای اول برگشتن به مختصری کردند از اقتصادی tsunami, ویروس است که انتظار می رود به علت است.

پان-شاخص STOXX 600 رشد شاخص 2.91% و شاخص MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 0.67%.

عملکرد وزارت خزانه داری سقوط فرار تجارت

جهانی قیمت اوراق قرضه gyrated با از جان گذشته سرمایه گذاران آزادسازی اوراق قرضه دولتی و احتکار در بازارهای گریبانگیر توسط pandemic ترس که مجبور مرکزی بانک ها به پشتیبانی از بدهی.

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده تا حد زیادی کاهش یافت و در فرار تجارت, نشانه فدرال رزرو تلاش مشغول به کار بودند.

دلار همچنان در رالی به عنوان سرمایه گذاران با عجله به تامین نقدینگی. پوند انگلیس بود در معاملات متلاطم و تضعیف قبلی روز از طریق به پایین ترین سطح از سال 1985.

پیوند بازار تا حدودی تثبیت شده پس از بانک مرکزی اروپا متعهد اواخر روز چهارشنبه به خرید 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد دلار) در بدهی از طریق 2020. آورده است که بانک مرکزی اروپا برنامه ریزی شده برای خرید در این سال به 1.1 تریلیون یورو.

دولت اوراق قرضه در ایتالیا و سراسر منطقه یورو کاهش یافته است پس از اعلام تصمیم بانک مرکزی اروپا اقدامات اضطراری هر چند سهام اروپا کاهش یافت و به قلمرو منفی پس از دستگیری خود را تار و مار در اوایل معاملات.

انتظار می رود نوسانات قیمت برای برخی از جهان بزرگترین ارزهای پرورشی به چند سال اخیر به عنوان تقاضا برای دلار معامله گران مجبور به تخلیه ارزهای در سراسر هیئت مدیره.

برای پوند انگلیس در برابر دلار انتظار می رود نوسان سنج افتاده به 24.4% خود را در بالاترین سطح از قبل از سال 2016 Brexit رای دادن.

“یکی حل نشده و واقعا مسئله مهم این است که آنچه که در نوسانات گفت:” اندرو ورق رئیس صلیب-دارایی استراتژیست در مورگان استنلی. “من فکر می کنم که نوسانات نیاز به ایجاد ثبات در قبل از بازار گسترده تر می تواند زخم التیام یابد.”

ایتالیا که دیده می شود آن هزینه های استقراض پرش در روزهای اخیر منجر به کاهش بازده پس از بانک مرکزی حرکت می کند.

فاصله بیش امن تر, آلمانی, Bund است بازده را افزایش داد.

بانک فدرال ایالات متحده در اوایل وعده تسهیلات نقدینگی به بازار پول وجوه متقابل و استرالیا در بانک مرکزی کاهش نرخ بهره به پایین ترین رکورد 0.25%.

معامله گران بزرگ گزارش گونه در بازار اوراق قرضه به عنوان مضطرب بودجه به فروش می رسد هر مایع دارایی برای پوشش سهام زیان و سرمایه گذار redemptions.

معیار 10 سال حاکمیت بازده اوراق قرضه در نیوزیلند مالزی و کره جنوبی و سنگاپور و تایلند رسید که قیمت ها سقوط کرد و آمریکا 10 سال خزانه رز 10 واحد از طریق جلسه.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را کشته است تقریبا از 9000 نفر در سراسر جهان آلوده بیش از 218,000 و باعث گسترده اورژانس مستندات.

طلا کاهش یافته است 1.1% و مانند دیگر دارایی بود گشته نوسانات. مس سنج اقتصادی جهانی بهداشت, آمار, آن پایین-حد در شانگهای و لندن آتی در لندن کاهش یافت و به کمترین سطح خود از سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>