سهام افزایش در امید ما شیوع ویروس در حال نزدیک شدن به اوج

سهام علامت بالاتر در معاملات صبح در وال استریت در روز شنبه. شاید این زمان می خواهد.

تجارت باقی ماند و بی قراری در سراسر جهان با بازارهای سهام آسیا مخلوط و شاخص اروپا به پایین. یک روز قبل از یک افزایش بزرگ برای S&P 500 به طور ناگهانی از بین رفت همزمان با اسلاید دیگر برای قیمت نفت است.

پس از حدود 2 ساعت از معاملات میانگین صنعتی داو جونز رز 343 امتیاز یا 1.5% به 22,997. S&P 500 اضافه 41 امتیاز و یا 1.6% به 2,700. شاخص Nasdaq Composite به دست آورد 113 امتیاز یا 1.4 درصد 8,000.

بازار شده اند فوق العاده فرار در هفته های اخیر به عنوان سرمایه گذاران کورکورانه حدس می زنم که چگونه بد coronavirus شیوع صدمه دیده خواهد شد و سود شرکت ها در میان خفه کننده عدم قطعیت است. آسیب اقتصادی گسترده است و فرانسه بانک مرکزی گفت: اقتصاد وارد رکود اقتصادی با 6 درصد کاهش در سه ماه اول سال.

مقابله با آن بی سابقه بوده است کمک از دولت ها و بانک های مرکزی. برخی از سرمایه گذاران نیز با اشاره به نوپا نشانه هایی که عفونت و مرگ و میر ممکن است به زودی اوج یا plateauing در چندین نقاط مهم در سراسر جهان است.

بین کسانی که نیروهای سرمایه گذاران که ارسال S&P 500 به پایین در حدود 20 درصد از آن رکورد در ماه فوریه است. قبل از آن کاهش یافته بود تا آنجا که یک سوم از آن علامت بازتاب انتظارات سرمایه گذاران برای تند ناگهانی رکود و قطره در سود شرکت. که در آن سهام را از اینجا بروید بستگی دارد در چه مدت آن طول می کشد برای اقتصاد برای بازگشایی و نزدیک شدن به چه چیزی استفاده می شود طبیعی است.

در این میان حرکت بزرگ برای سهام را تبدیل به هنجار شده است. 1% حرکت برای بازار سهام ایالات متحده در روز استفاده می شود در نظر گرفته شود قابل توجه است. پس از S&P 500 شروع فروش در ماه فوریه آن را اتفاق افتاده است 85% از زمان.

سهام شده اند که مورد ضرب و شتم پایین ترین پس از فروش آغاز شد و در ماه فوریه منجر شد بازار چهارشنبه از جمله شرکت های انرژی و خرده فروشان و شرکت های هواپیمایی و دیگر مربوط به سفر شرکت های. که همچنین در اوایل روند از روز سه شنبه قبل از دستاوردهای بین رفت.

ماراتن نفتی افزایش 8.8% Nordstrom به دست آورد 8.3 درصد و ایالات متحده هواپیمایی بود تا 7.4% هر چند هر سه هنوز هم پایین تر از 50 درصد برای سال 2020 است.

عملکرد وزارت خزانه داری که نشانه نگرانی در مورد آسیب های اقتصادی که از شیوع کروناویروس زودتر از بازار سهام شد و نسبتا ثابت است. عملکرد 10 ساله خزانه داری برگزار شد 0.73%.

در اروپا سهام آغشته به عنوان وزرای مالی درگیر شدند و بیش از یک پیشنهاد به جمعی مبارزه با بحران بهداشت و درمان. کشور شده است که سخت ترین ضربه وجود دارد با COVID-19 نیز در میان کسانی که حداقل می توانیم به پرداخت هزینه برای آن را مانند ایتالیا و اسپانیا. اما شیوع کشیدن بر اقتصاد سراسر این قاره است. آلمانی اقتصاددانان پیش بینی اقتصاد آن کوچک خواهد شد 4.2% در این سال است.

آلمان داخ تضعیف 1.1 درصد و شاخص CAC 40 در فرانسه کاهش یافت 1.2%. FTSE 100 لندن از دست 1.4%.

بازرگانی در آسیا بود و بیشتر مخلوط شده است.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 2.1% در حالی که سهام در کره جنوبی کاهش یافت و 0.9 درصد و هنگ کنگ از دست 1.2%.

معیار آمریکا نفت خام افزایش یافت $1.01 یا 4.4% افزایش به $24.64 هر بشکه چهار شنبه, دوره نقاهت بعد از آن 9.4% اسلاید از قبل از روز است. قیمت نفت شده اند و حتی بیشتر فرار از سهام اخیرا در روسیه و عربستان سعودی استدلال می کنند در مورد اینکه آیا برای کاهش تولید در چهره پژمرده تقاضا است. تولید کنندگان نفت برای دومین روز پنج شنبه و یک اطلاعیه برای کاهش تولید برای سرپا نگه داشتن قیمت نفت خام ممکن است.

قیمت نفت خام برنت در این استاندارد بین المللی به دست آورده 28 سنت افزایش به $32.15.

در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران مشغول هستند با این بیماری همه گیر و انرژی باقی می ماند یکی دیگر از عوامل عمده رانندگی تجارت.

حتی جلسه روز پنجشنبه بود در شک بعد از ایران خواستار وضوح بیشتری در مقیاس ایالات متحده تولید نفت پیش از مذاکرات می توانید شروع به.

به صورت “فوری ثبات بازار نگرانی, همه چشم و گوش باقی می ماند روت در موفقیت اوپک+ جلسه در روز پنج شنبه” استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر.

بیش از 1.4 میلیون نفر از COVID-19 تایید شده است در سراسر جهان با بیش از 399,000 از آنها در ایالات متحده است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی از افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث ذات الریه و مرگ است. بیش از 83,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از 308,000 بهبود با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de