Steyer به دنبال ‘شوک جهان در Nev. Dem قفقاز

کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer گفت او آماده است به “شوک جهان” هفته آینده با نمایش خوب در نوادا قفقاز است که او می گوید: لازم است برای او در نهایت برنده یک “باز” مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

Steyer اصرار مبارزات انتخاباتی خود “عمل خوب” با وجود ناکامی در به دست آوردن کشش در آیووا یا, New Hampshire. اما او اذعان کرد در حالی که لگد زدن به سه روز نوادا, اتوبوس, تور سهشنبه که او را به انجام “بسیار خوب” در فوریه. 22 حزبی در کشور همسایه و سپس حمل آن حرکت به کارولینای جنوبی اولیه یک هفته بعد.

او گفت: گفت: حدود 150 نفر در رنو پنج شنبه, خوش بینانه در مورد شانس خود را به دلیل انتخابات در هر دو کشور نشان می دهد او به دست آوردن در مقابل دونده و رای دهندگان در دو رقابت بسیار متنوع تر از بیشتر سفید رای دهندگان در دو مورد قبلی.

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg ادعا نقاط بالا در آیووا و نیوهمشایر که در آن Steyer هفتم به پایان رسید و ششم شد.

“اگر من به خوبی در نوادا که در حال رفتن به یک شوک عظیم-جهان لحظه” Steyer گفت. “اگر من به خوبی در نوادا و در کارولینای جنوبی که یک بیانیه در مورد متنوع ائتلاف دموکراتیک است که مردم باید داشته باشند.”

او گفت: این مسابقه در حال حاضر است “کاملا باز.”

“ما در حال حاضر به آمدن به ایالات متحده جایی که من هستم در دوم و یا سوم و در حال حرکت به بالا,” او گفت:, و اشاره کرد که یک پیروزی در نوادا و سپس در کارولینای جنوبی به معنی “ما کاملا متفاوت مسابقه است.”

دنیس نقره ای 73 بازنشسته حامل نامه از جرقه که مشغول به کار تلفن بانک برای ساندرز در سال 2016 گفت: “بلاتکلیف روی یک نامزد تا زمانی که او شنیده Steyer صحبت سهشنبه شب و در حال حاضر برنامه ای برای داوطلب برای مبارزات انتخاباتی خود در این آخر هفته.

“همه دیگر دموکرات آنها فقط مبارزه در میان خود و این بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید” نقره گفت.

Steyer که صرف میلیون ها دلار در آگهی های تلویزیونی و mailers در نوادا گفت: او شده است در این دولت بیش از هر نامزد دیگر. قبل از سخنرانی برای حدود 200 نفر در ملی موزه خودرو در رنو سه شنبه شب گفت نوادا است “فوق العاده مهم دولت” برای مبارزات انتخاباتی خود و “من برای انجام این کار واقعا خوب است.”

او گفت: یک عمل سیاسی کمیته وابسته به خود NextGen گروه حمایت شده است سازماندهی در نوادا به مدت هفت سال و با کمک دست کشیدن بر 500,000 درب در طول سال 2018 انتخابات به خارج دموکرات رای می دهند. حزب برنده فرماندار و اکثریت در هر دو مجلس قوه مقننه است.

Steyer باز, اتوبوس, تور روز سه شنبه در روستایی در گردنرویلل که در آن او گفت که او ساخته شده و 50 سنت یک ساعت به عنوان یک مزرعه دست 43 سال پیش. او به رهبری به شهرستان کرسن سیتی چهارشنبه شب پس از آن به لاس وگاس برای دو شنبه ظواهر سفر خود را در آبی-و-نارنجی تور اتوبوس با “تام 2020″در سمت و نقاشی پیام است که گفت: “از توسط و برای مردم” و “آب و هوا من است #1 اولویت است.”

“فکر می کنم مردم از من به عنوان یک فرد ثروتمند اما من فکر نمی کنم از خودم که راه در همه,” او گفت:. “من شروع به کسب و کار خود من. من هرگز به ارث برده یک سکه از پدر و مادرم.”

نوادا رای دهندگان به نظر می رسد بیشتر در مورد که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد اضافه کرد روز شنبه که او معتقد است “این انتخابات در حال رفتن به برنده یا از دست رفته در اقتصاد است.”

“من 30 سال را صرف به عنوان یک فرد کسب و کار. من می توانم او را که او گفت:” در تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن یک “جعلی فرد کسب و کار.”

“این است که کسی که شکست خورده در قمار. که آسان نیست برای انجام, و او آن را بیش از و بیش از,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی کیت Schipper گفت Steyer صرف نیوهمپشایر اولیه روز در نوادا پس از “تحقیر آمیز از دست دادن” در آیووا به سعی کنید به نگه داشتن خود را “غرق شدن کمپین شناور است.”

“رای دهندگان کاملا رد کالیفرنیا میلیاردر چرا که او خواهد تلفات خروش موفقیت دیده می شود تحت رهبری رئیس جمهور تهمت,” او گفت:.

Steyer گفت: او را بهترین نامزد برای مقابله با تهمت و دروغ و نیم-حقایق در مورد اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “اقتصاد در حال رشد است. آن را در حال رشد است به آرامی. اما تمام پول رفتن به افراد ثروتمند و او مطمئن شوید که اتفاق می افتد” Steyer گفت. “او در مورد بازار سهام و بالا رفتن. در آن است — اما آن را تا حد زیادی به دلیل این که این شرکت های دیگر پرداخت هر نوع معقول مالیات است.”

این داستان درست شده است برای نشان دادن 2018 انتخابات است که NextGen عمل سیاسی کمیته زدم درب و دموکرات ها در زمان فرمانداری و برنده در قوه مقننه نمی 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>