استیو فوربس به نیوز مکس تلویزیون: مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به منظور مالیات بر حقوق برش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نا امید جمهوری خواهان را شامل نمی شود حقوق و دستمزد خود را کاهش مالیات ممکن است با توجه به گرفتن راه خود را در برش مالیات حقوق و دستمزد از طریق فرمان اجرایی – “فقط به خزانه نمی جمع آوری مالیات” — با توجه به استیو فوربس در Newsmax تلویزیون.

“او قطعا دوست دارد ایده و من فکر می کنم او را نا امید که آن را بسته جمهوریخواهان پرده برداری امروز” فوربس گفت روز دوشنبه “گرگ کلی گزارش.” “و یکی از چیزهایی که باید در نظر بگیرید من فکر می کنم او خواهد شد و این که آیا آن را توسط فرمان اجرایی.

“فقط به خزانه نمی جمع آوری مالیات و که راه مردم فوری بالا می برد. این یک کار خالق کاهش هزینه نیروی کار برای کارفرمایان که بدان معنی است که آن را کمک می کند تا به نگه داشتن کارمندان و استخدام افراد جدید و همچنین به یک افزایش بسیار خوب بالا بردن, برای کار مردم است.”

فوربس یک نامزد سابق ریاست جمهوری و مشهور مجله کسب و کار, ناشر, گفت میزبان گرگ کلی آمریکایی ساخت $40,000 یک سال خواهد ظاهرا دریافت $3,000 کاهش مالیات که او به نام “برنده همه در اطراف است.”

“من دوست دارم برای دیدن نانسی پلوسی گویند شما نمی توانید انجام دهید که ما در حال رفتن به فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر مردم کار گرفتن خوب پرداخت افزایش و تشویق کسب و کار به استخدام کارگران” فوربس اضافه شده به کلی. “شما قرار داده است که در آن وجود دارد و شما باید یک بسته محرک – بسته های من باید می گویند.”

فوربس پیشنهاد رئیس جمهور استفاده از اورژانس قدرت به سفارش وزارت خزانه داری ایالات متحده به چشم پوشیدن مجموعه ای از کسانی که مالیات حقوق و دستمزد.

“ما یک اقتصادی اضطراری ما رو سلامت اورژانس و اجازه دموکرات رفتن به دادگاه و شکایت” فوربس ادامه داد. “و که خواهد بود یک کمپین موضوع: تهمت می خواهد به یک $50,000 فرد 4000 دلار کاهش مالیات و دموکرات ها در برابر آن است. این نوع از موضوع جمهوریخواهان نیاز است.”

فوربس اضافه شدن تماس با وجود مالی خود را محافظه کار آرمان برای کنگره به رها کردن $600 بیکاری پاداش و صرفا تا تاثیر مستقیم پرداخت از 1200 دلار برای هر نفر 1500 دلار یا 2000 دلار.

“من نمی خواهم به صرف پول اما آنچه که می کند این است که آن را می دهد یک مقدار خوبی از پول” فوربس گفت: “این یک زمان” به جای مستمر مانند بیکاری جایزه که disincentivized مردم را به بازگشت به کار.

فوربس اشاره کرد پیشنهادات خود را خواهد ایجاد شرایط اقتصادی “که هیچ رازی بین ما دموکرات ها نمی خواهند.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.