Rep. گرگ Steube R-Fla., گفته نیوز مکس تلویزیون “گزارش ملی” در روز دوشنبه که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis درست بود برای محدود کردن سفر به دولت گفت: “حق با او بود به اجازه مقامات محلی تصمیم می گیرید که آیا به سواحل در طول شیوع کروناویروس.

وقتی پرسید که آیا او با موافقت فرماندار تصمیم به محدود کردن سفر به این کنگره گفت: “آره و من آرزو می کنم که او آن را انجام داده بود کمی دیر و با به پرواز در آمدن من آرزو می کنم که ما فقط قادر به نحوی در داخل کشور امتناع مردم از این مناطق در ایالت فلوریدا است.”

Steube اضافه شده است که در یکی از بزرگترین شهرستانهای خود را در منطقه “مورد آغاز شده است که برخی از موارد است که آنها تا به حال وجود دارد از یک فرد که به تازگی از شهر نیویورک که نمی دانم تا به حال این ویروس و سپس انتقال این ویروس را به یک دسته از دیگر افرادی که با او کار کرده ام. پس از آن قطعا اتفاق می افتد در ایالت فلوریدا و این قطعا اتفاق می افتد از مردم هستند که از این مناطق مانند نیویورک که ضربه سخت شده با کروناویروس و من فکر می کنم برای حفاظت از شهروندان از دولت ما که یک مرحله است که باید گرفته شود و من این را تحسین فرماندار برای انجام آن است.”

در پاسخ به انتقاد فلوریدا دریافت کرده است برای نگه داشتن سواحل آن باز در حالی که بسیاری از دانش آموزان در حال شکستن بهار که ممکن است کمک به گسترش coronavirus Steube گفت: “خوب فرماندار اجازه مقامات محلی که به تعیین که بر اساس حقایق و شرایط بر روی زمین در شهرستانهای استان است.”

او افزود که در فلوریدا است “بسیار متنوع دولت و شهرستانهای اینجا در منطقه است که سواحل … را تعطیل سواحل. جالب اینجاست که ما رفت و دیروز فقط به رانندگی در اطراف و سواحل در شهرستان ساراسوتا تعطیل شدند اما [در] خود را intercoastal نواحی که تعطیل وجود دارد هنوز هم مردم از راه رفتن در اطراف راه رفتن در intercoastal مناطق. بنابراین فرماندار را ترک کرده است که تا به محلی برای تصمیم گیری را که من فکر می کنم که حق انتخاب است.”

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink, Wow! یا بیشتر سیستم های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im