Sterifre پزشکی به دنبال تسریع تصویب سریع مواد ضد عفونی کننده برای سیستم بهداشت و درمان امکانات برای کمک در مبارزه با COVID-19

KIRKLAND, بشویید., مارس 26 سال 2020 /PRNewswire/ — Sterifre Medical, Inc. توسعه فن آوری برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus و سایر پاتوژنهای مسری و بهبود مراقبت از بیمار در شلوغ بیمارستان ها و مراکز درمانی از طریق سریع نقطه از مراقبت های خودکار دستگاه ضد عفونی.

“ماموریت ما همواره به بهداشت و درمان امن تر گفت:” مایک Goonewardeneارشد تجاری افسر در Sterifre است که در Kirkland, Washington, کانون ایالات متحده برای اولین بار COVID-19 شیوع. “دیدن اثرات مخرب این بیماری همه گیر در خانواده و دوستان و همکاران در شهر ما سوخت تلاش های ما و حتی بیشتر. برای ما این شخصی است و ما متعهد به قرار دادن ابزار بهتر در دست کارکنان بهداشتی درمانی که در خط مقدم هستند.”

این شرکت در حال کار برای به دست آوردن ثبت نام سریع با آژانس حفاظت از محیط زیست که تنظیم microbicides استفاده می شود برای ضد عفونی بیمارستان. Sterifre است به صورت همزمان به دنبال سازمان حفاظت محیط زیست تصویب تحت نوظهور ویروسی پاتوژن برنامه برای غیرفعال نمودن SARS-CoV-2, از کروناویروس که باعث COVID-19.

“ما در راه به دست آوردن این مصوبات به صورت یک مجموعه گسترده ای از کارآمدی ادعا و سازمان حفاظت محیط زیست است که بسیار با تمرکز بر پیدا کردن راه حل های نوآورانه مانند هاله ما سیستم توضیح داد:” ریچارد شیاارشد اجرایی در Sterifre. “در زمان بحران ما در حال همکاری نزدیک با رهبران در سطح فدرال و ایالتی به منظور تسریع در روند تصویب به طوری که ما می توانیم از این ابزار مهم در دست کارکنان بهداشتی درمانی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

روش های غیر مرسوم نیست دیدار با نیاز فعلی
“حتی در شرایط عادی مقدار زیادی از تجهیزات پزشکی است که به صورت دستی ضد عفونی با استفاده از مواد شیمیایی دستمال مرطوب چند بار در هر روز” شیا توضیح داد. “با افزایش تقاضا برای بهداشت و درمان فوری و نگرانی برای کارکنان بهداشت و درمان سلامتی با تکیه به طور انحصاری در این مدرسه روش این است که دیگر عملی است.”

در حال حاضر بیمارستان در حال تجربه کمبود مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و با داشتن مشکل با قابل اعتماد تامین این محصولات است. وجود دارد تنها تعداد کمی از تخصص پاک کردن تولید کنندگان در ایالات متحده و تنها تعداد انگشت شماری از مارک های تایید شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست برای coronavirus در مراکز بهداشتی ساخت کمبود بیشتر شایع است.

“ما در حال شنیدن از بیمارستان ها و پزشکان و پرستاران که ماسک و لباس در تامین کوتاه مدت هستند و که در بیمارستان درجه ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و ایزوپروپیل الکل نیز در مواجهه با بحرانی کمبود” گفت: Goonewardene. “یک هاله سیستم تنها با یک مورد کوچک از هاله-D ضد عفونی کننده کارتریج های جایگزین به 22 مورد از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب.”

یکی دیگر از اشکال با استفاده از دستمال مرطوب ناکارآمدی است. سنتی فرایند وقت گیر کار فشرده و موثر فقط اگر مورد کاملا خیس با مواد ضد عفونی کننده و مجاز به مرطوب باقی می ماند تا 10 دقیقه. که بدن افت می کند دسترسی به تجهیزات حیاتی است که می تواند اثر نامطلوبی بر مراقبت از بیمار است. با توجه به نظر پزشکی به چاپ مقاله در مجله JAMAهای مکرر مواد ضد عفونی کننده شیمیایی قرار گرفتن در معرض بالقوه سمی برای ما سبب شیوع مراقبان در خط مقدم این مبارزه است.

“شکی نیست که ما می توانیم همه توافق دارند که تفکر جدید و راه حل های جدید به فوریت مورد نیاز” شیا اعلام کرد.

سریع و خودکار ضد عفونی کاهش می یابد و گسترش میکروب ها را افزایش می دهد سرعت مراقبت از بیمار
Sterifre پزشکی هاله سیستم را قادر می سازد سریع و خودکار دستگاه ضد عفونی در نقطه ای از مراقبت. اورا می توان مهم در تجهیزات پزشکی مانند دماسنج دستگاه otoscopes, گوشی های پزشکی oximeters پد/سنسور کابل/کابل و داپلر پروب. آن را نیز می تواند به ضد عفونی و رادیو و تلفن, قرص, ریموت کنترل و دکمه تماس. کارکنان همچنین می توانید با استفاده از هاله در پایان شیفت برای ضد عفونی کردن وسایل شخصی مانند تلفن های, کلید, شناسه مدالها و جواهرات و غیره. سریع و قابل دسترس و ضد عفونی کننده است کلیدی برای کاهش گسترش بیماری.

“اختصاصی ما با استفاده از تکنولوژی شناخته ضد عفونی کننده است که مصرف می شود در این فرآیند بدون ترک باقی مانده مواد ضد عفونی کننده بر روی دستگاه پس از ضد عفونی” شیا توضیح داد. هاله استخدام یک اختراع استفاده از پراکسید هیدروژن برای ایجاد یک محیط که غیرفعال میکند و عفونت میکروارگانیسم ها از جمله بسیاری از داروها مقاوم در موجودات زنده.

پس تنها محصول جانبی از هاله هوا تمیز می شود سیستم مورد استفاده در بالین بیمار. آن را نیز می تواند قرار داده شده در یک آشپزخانه در این پرستار ایستگاه در یک اتاق ابزار و یا نشستن در یک سبد یا یک دیوار و پس از آن به آسانی در دسترس است. این واحد می تواند به سرعت مستقر نیاز به تنها یک پریز برق – بدون اتصال به لوله کشی مورد نیاز است.

کاربران می توانید آیتم های در هاله و یک دکمه را فشار دهید برای شروع سیستم آزادی آنها را برای تمایل به مراقبت از بیمار و یا وظایف اداری. این سیستم به طور مداوم نظارت بر پارامترهای درمانی و به طور خودکار نشان می دهد که ضد عفونی کامل شده است.

در مورد Sterifre

Sterifre Medical, Inc., خصوصی برگزار شد شرکت فن آوری پزشکی واقع در کرکلند, بشویید., با تمرکز بر وجوهي نوآورانه و مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست روش برای محافظت از بیماران و مراقبان از ارگانیسم های بیماری زا که منجر به عوارض مرتبط با عفونت های بيمارستانی است که در نتیجه بیش از 100 ، 000 مرگ و میر سالانه. پیدا کردن شرکت آنلاین در www.sterifre.com.

به دنبال اظهارات
این آزادی مطبوعات شامل برخی اظهارات به جلو نگاه در مورد Sterifre محصولات تکنولوژیکی قابلیت ثبت محصول و آینده کسب و کار آرمان. همه این اظهارات بر اساس زمان Sterifre انتظارات و شامل تعدادی از کسب و کار و ویژگی های ریسک و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از نتایج پیش بینی شده توصیف ضمنی و یا پیش بینی شده در به دنبال بیانیه از جمله, بدون محدودیت تنظیم مقررات و مصوبات غیر منتظره و تغییرات در فن آوری های عدم قطعیت ذاتی در توسعه محصول و تجاری سازی مالکیت معنوی حفاظت و توانایی از محصولات ما برای به دست آوردن پذیرش در بازار.

رسانه های تماس:
هارون خالی برای Sterifre
(206) 343-1543, [email protected]

منبع Sterifre Medical, Inc.

لینک های مرتبط

sterifre.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>