استفان مور: “بسیار سریع نوع بازیابی برای پاییز’

با وجود اینکه انتقادی از نحوه طولانی در آمریکا باقی مانده در مستند در میان coronavirus سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور اقتصادی استفان مور اعتماد به نفس است در یک سقوط بازیابی.

“این خواهد بود یک فرایند آهسته” مور گفت: “گربه میزگرد” در 970 AM-n. y. هر تپه “اما شما باید برای رفتن.

“من معتقدم که تا پایان تابستان ما در حال رفتن به بسیار سریع نوع از بازیابی برای سقوط.”

مور با ابراز تاسف از به تدریج آهسته بازگشت به کسب و کار به خصوص در بزرگتر-بودجه آبی متحده است راه اندازی یک “سخت تابستان” با توجه به طولانی coronavirus عفونت ترس.

“مشتریان هنوز کمی ترس برای رفتن به خارج” مور گفت: میزبان جان Catsimatidis. “مردم عصبی هستند. آنها نگران سلامت خود را. هر روز شما را بیشتر و بیشتر مردم جسارت کردن. شما نگاه کنید به بیشتر و بیشتر مردم در کار است.

“این رفتن به یک سخت تابستان است . . . به عنوان ما سعی می کنیم به ما پشت پا بر روی زمین اما من معتقدم که تا پایان تابستان ما می توانید شروع به بهبود است.”

مور یک مشاور اقتصادی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار کمک به دولت در رسیدن به اقتصاد نورد دوباره با خیال راحت.

وجود 30 میلیون آمریکایی در حال حاضر در حال جمع آوری و بیکاری سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 4.8% بزرگترین انقباض پس از رکود بزرگ در سال 2009 در هر تپه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به نیاز به احیای اقتصادی با سقوط زمانی که 2020 چرخه انتخابات خواهد لگد به دنده بالا. مغلوب ساختن پیشی جستن شماره 1 انتخاب مجدد پیام قوی اقتصاد جهانی coronavirus همه گیر ساخته شده است که به سختی فروش در این زمینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im