استفان مور به نیوز مکس تلویزیون: چین چهره ‘روز حساب’

چین در حال رفتن به صورت “روز حساب” برای جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس نه تنها به کشته شدن آمریکایی ها اما آسیب رساندن به اقتصاد با توجه به اقتصاددان استفان مور در Newsmax تلویزیون.

“این یک سوال بزرگ است و آن را در حال بحث در واشنگتن در حال حاضر” مور گفت: “روز شنبه گزارش” در مورد برگزاری چین مسئول مالی برای آمریکا بحران بهداشتی و مربوط به تاثیر اقتصادی.

“کاملا احتمالا اگر ما در واقع می تواند پیدا کردن شواهدی وجود دارد که آنها عمل غیر مستقیم و فریب شیوه – و آن را قطعا به نظر می رسد به من دارند اما من یک متخصص در آن – اما اگر که مورد سپس آنها مدیون ایالات متحده و بقیه جهان غرامت پرداخت برای این اساسا معادل یک جنگ است که آنها آغاز شده و این نوع از جنگ جوانه آنها گسترش در سراسر جهان است.”

در حالی که ممکن است آن را دشوار برای چین به پرداخت هزینه برای آن negliance در شامل COVID-19 شیوع در ایالات متحده دارای اوراق قرضه برگزار شده توسط چین آن را می توانید نگه دارید تا در ازای پرداخت مور اضافه شده به میزبان کمک مالی Stinchfield.

“وجود دارد رفتن به یک فشار بزرگ در واشنگتن در زمانی که این است که همه گفته و انجام می شود برای به روز حساب,” مور اضافه شده است. “و من شگفت زده نمی شود اگر دولت فدرال گفت:” شما می دانید آنچه که تریلیون دلار از اوراق قرضه است که شما را نگه دارید شاید ما قصد پرداخت آن را به عقب. و ما در حال رفتن به استفاده از آن پول برای دریافت سالم مردم که به شما کمک کرد مریض است.”

حتی مخالفان سیاسی هستند تا پوشش در برابر محرک های امداد و کمک های مالی در حال حاضر به عنوان خواهان و دموکرات ها در حال حفر در چه بعدی مراحل coronavirus تاثیر محرک و امداد باید به.

“آنچه می بینید این است که در بهترین حالت دموکرات ها در کنگره می گویند, ‘O. K. ما همراه با آنچه شما می خواهید, اما ما باید این درخواست و این علاقه ویژه ای به سادگی و این به نفع کارخانه و این ماده دیگر و ما می خواهیم به ملی انتخابات ما به بوت'” ملی نقد جان صندوق اظهار تاسف کرد.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر