استفان میلر به نیوز مکس تلویزیون: لیبرال شهرداران باید استعفا مسئولیت برای حفاظت از شهروندان

لیبرال شهرداران در شهرهای مختلف در سراسر ایالات متحده آمریکا مانند شیکاگو و پرتلند داده اند بیش از جوامع آنها به اتهام خدمت به تروریست ها که در حال به خطر انداختن ساکنان استفان میلر مشاور ارشد سیاست به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته نیوز مکس تلویزیون.

“این یک کامل کناره گیری از رهبری و قیمت آن پرداخت می شود در خون شیکاگو شهروندان است. [شما] فرزندان شدن به ضرب گلوله کشته پایین خیابان. شما باید به معنای واقعی کلمه بیش از 2000 نفر در شیکاگو که به ضرب گلوله کشته شده است پس از شروع سال” میلر گفت: روز جمعه “این Howie Carr نشان می دهد.”

میلر همچنین صحبت در مورد چگونه جرم گرفته بیش خیابان پورتلند که در آن سه گروه میهن ماموران امنیتی در پورتلند به حال چشمان خود را آسیب دیده توسط معترضان که اشاره لیزر در آنها. DHS عوامل آورده بودند به شهر برای سرکوب بیش از 50 روز از خشونت جاری آغاز شد که طی آن ملی ناآرامی موجب از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید که در بازداشت پلیس درگذشت.

“این است ژرف که این می تواند اتفاق می افتد در یک شهر آمریکایی. البته این مسئولیت اولیه پلیس در جامعه را به اتهام جرم و جنایت خشونت آمیز. به همین دلیل شما باید ادارات پلیس. منظورم اینه که تعداد آنها بسیار بیشتر از تعداد فدرال مأموران اجرای قانون برای هر شهروند است.

میلر افزود: “شما در واقع تسلیم شدن شهروندان به مرگ نابهنگام. ما در دولت فدرال باید مسئولیت را به اطمینان حاصل شود که ما همه چیز را در قدرت ما برای اجرای حداقل قانون فدرال که در شهرستان وجود دارد یک پایه خط دفاع برای شهروندان زیرا شما نمی توانید یک شهر در کشور است که دارای یک منطقه خودمختار که در آن قانون صدق نمی کند. در امریکا وجود دارد به یک مدرسه استاندارد از قانون در سراسر کشور است.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de