جراحی های آتی به دست آوردن کشش به عنوان Argus-مرتبط با بورس فولاد قرارداد علائم تولد

صنعت فولاد در جهان است دومین کالا پیچیده و تقریبا منحصر به فرد مواجه شده است و نوسانات قیمت و عمده ساختاری تغییر تا حد زیادی بدون دسترسی به کارآمد مصون سازی ابزار.

از سال 2000 صنعت فولاد بیش از دو برابر تولید جهانی و خروجی افزایش به 1.86 میلیارد دلار در سال 2019. تولید به چرخش قاطعانه از غرب به شرق با چین پیشرو تولید کننده تا کنون حسابداری برای حدود نیمی از تولید جهانی. و قیمت گذاری تغییر کرده است از سالانه به قیمت ثابت قرارداد کوتاه مدت نقطه می پردازد.

بیش از این مدت مایع آتی بازارهای توسعه یافته برای مدیریت تازگی نوسان قیمت مواد اولیه به ویژه سنگ آهن. اما همان رخ نمی دهد برای فولاد به پایان رسید و بازار با وجود درخواست های مکرر از بالا مشخصات تولید کنندگان خودرو و دیگران برای ابزار برای مدیریت به طور فزاینده نوسان قیمت فولاد. بیش از 12 ماه گذشته چین قیمت صادرات ورق گرم باید نقل مکان کرد و در یک $110/t محدوده — بیش از یک چهارم از آشکار ارزش.

این بورس را راه اندازی و از آن ورق گرم فولاد قرارداد به معنی وجود دارد در حال حاضر مایع بازارهای آتی برای مواد خام و فولاد به پایان رسید و اجازه می دهد steelmakers به پرچین حاشیه سود خود را. این بورس fob چین HRC قرارداد است پرتاب موفقیت آمیز یک مصون سازی ابزار فولاد به پایان رسید و از نظر نقدینگی است که آن را به دست آورد.

Fob چین ورق گرم صادراتی قیمت پان آسیایی, محک. آن را بالا hedgeable ارتباط با واردات ورق گرم در ویتنامو همچنین صادرات ورق گرم از ژاپن, کره جنوبی, هند و تایوانو همچنین بیشتر در صحرا در شرق میانه و شمال آفریقا.

“این آرگوس با نام تجاری در حال رشد است به سرعت در آهنی بازارهای” آرگوس مدیا رئیس و مدیر اجرایی Adrian Binks گفت. “شرکت در حال به رسمیت شناختن کیفیت و قیمت ما گزارش روش و بازار گزارش با ارجاع آرگوس, کک ذغال سنگ, سنگ آهن, فولاد و ضایعات قیمت در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت قرارداد.”

“ما خوشحال برای دیدن قرارداد آتی به خوبی انجام می دهند اما آرگوس شاخص است و نه فقط برای آینده استفاده کنید. آن را فراهم می کند یک مرکز مرجع برای پیمانکاران و ستد در بازارهای,” آرگوس معاون ارشد رئیس جمهور از فلزات آسیا, تیم سخت گفت. “برای دهه جراحی فروش انجام شده تنها در یک قیمت ثابت بر اساس. با استفاده از گزینه ‘شناور’ و همچنین ‘ثابت’ نقطه قیمت معاملات شرکت های دونفره’ گزینه های قیمت گذاری. یک همزمان آتی بازار را افزایش می دهد قیمت گذاری گزینه های بیشتر.”

“Fob چین قرارداد سال اول رشد نقدینگی شده است سریع ترین در میان ما آهنی آتی راه اندازی به تاریخ صحبت می کند که به اندازه بازار آن آدرس” رئیس بورس سنگاپور خواهد Fyfe گفت. “آسیا تولید 70pc جهان فولاد نورد گرم محصولات است.”

آرگوس منتشر فولاد به پایان رسید و قیمت ارزیابی در آرگوس آهنی بازار و آرگوس آهنی بولتن. این گزارش با ارائه قیمت ارزیابی اخبار و تفسیر بازار بین المللی نقطه بازارهای فولاد و مواد اولیه.

آرگوس محاسبه قیمت آن ارزیابی با استفاده از یک حجم به طور متوسط وزن از نتیجه معاملات نقطه و یک نظرسنجی از شرکت کنندگان در بازار. چین ورق گرم صادراتی مراجع قیمت ورق گرم فولاد در یک fob تیانجین بر اساس.

اطلاعات تماس

لندن: Seana Lanigan
+44 20 7780 4200
[email protected]

هوستون: ملانی Cruthirds
+1 713 968 0000
[email protected]

سنگاپور: Tomoko هاشیموتو
+65 6496 9960
[email protected]

مسکو: Alexey Komarov
+7 495 933 75 71
[email protected]

در مورد آرگوس مدیا

آرگوس است که رسانه های مستقل سازمان با بیش از 1000 کارکنان. دفتر مرکزی این شرکت در لندن و دارای 25 دفتر در جهان اصلی کالا و تجارت و تولید فعالیت دارند. آرگوس تولید قیمت ارزیابی و تجزیه و تحلیل بین المللی انرژی و سایر کالا به بازار ارائه می دهد و قرار دادی خدمات مشاوره ای و پیشرو در صنعت کنفرانس.

شرکت در 140 کشور در سراسر جهان با استفاده از آرگوس داده ها به شاخص های فیزیکی و تجارت به عنوان معیار در مالی بازار مشتق و همچنین برای تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی اهداف است.

آرگوس در سال 1970 تاسیس شد و بخش خصوصی برگزار شد انگلستان-ثبت شرکت. آن است که متعلق به کارکنان سهامداران رشد جهانی حقوق صاحبان سهام شرکت به طور کلی اطلس و Hg متخصص نرم افزار و خدمات فناوری گذار.

آرگوس ARGUS, لوگو, آرگوس, رسانه های آرگوس مستقیم, آرگوس, باز, بازار, AOM, FMB, DEWITT, جیم JORDAN & ASSOCIATES, JJ&A, FUNDALYTICS فلزی-صفحات METALPRICES.COM, عدد صحیح, Argus انتشار عناوین و شاخص آرگوس نام تجاری آرگوس رسانه ها محدود است.

منبع آرگوس مدیا

لینک های مرتبط

http://www.argusmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر