2020 قایقرانی فصل برای steamboat میننهها غرق شده است.

این شده اند که 25 سال درشت steamboat میره در Lake Minnetonka. اما با هیچ جایی برای قرار دادن نمادین قایق چوبی در آب موزه Lake Minnetonka هیئت مدیره در روز سه شنبه اعلام کرد آنها لغو فصل تابستان است.

موزه مقامات ناموفق بوده اند در جستجو برای یک مکان جدید برای راه اندازی پس از آنها آموخته ملک با تنها رمپ قایق به اندازه کافی بزرگ به جای 55 تن 70-پا کشتی بخار است که به فروش می رسد و در دسترس نخواهد بود در سال 2020 است.

“راه اندازی مورد نیاز برای میننهها آن طول و وزن و … آن را مسلما چالش برانگیز ترین قایق در دریاچه میننتنکا به راه اندازی” گفت: Jeff Schott رئیس Lake Minnetonka موزه همه داوطلب غیر انتفاعی است که صاحب و عمل ، “با توجه به گران تدارکات تغییر یکی دیگر از سطح شیب دار و حمل و نقل قایق به آن وجود دارد متاسفانه هیچ گزینه قابل دوام برای به دست آوردن قایق در آب این سال است.”

اعضای هیئت مدیره می گویند این است که قطعا تا پایان میننهها. آنها به دنبال یک خانه دائمی و امید برای شناسایی یک سایت تا پایان تابستان. این موزه در بیانیه ای که در وب سایت خود گفت: این می تواند راه اندازی یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای یک مرکز جدید در آن زمان بود.

“در حالی که ما در حال غمگین به دست در این فصل ایجاد دراز مدت راه حل دائمی برای قایق مهم است برای میننهها بلندمدت بقا و زنده ماندن” گفت: عضو هیئت مدیره تام مک کارتی.

حدود 10 ، 000 مسافر در هیئت مدیره روشن, زرد, کشتی بخار هر تابستان برای تاریخچه کشتی از اواخر ماه مه تا اوایل ماه اکتبر. از سال 1906 تا سال 1926 کشتی یکی از هفت کشتی های که ارائه شده “سریع و قابل اعتماد حمل و نقل” برای ساکنان Lake Minnetonka رفتن به انتظار تراموای که در زمان آنها را به شغل خود مینیاپولیس و سنت پل با توجه به این موزه ،

Steamboat سرویس متوقف شد در سال 1926 و سه قایق از جمله Minnehaha غرق شد. بدنه کشیده شد از آب در حدود 70 سال بعد و دوباره بازسازی شد. خدمات مسافر از سر گرفته و در سال 1996.

اعضای هیئت مدیره گفت: آنها را به انجام نگهداری طولانی مدت در میننهها.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im