در صبح روز دوشنبه — دو سال و یک روز پس از آنها برای اولین بار امضا کرک عموزاده — وایکینگ ها گره خورده است و اقبال خود را به کارفرمایی از طریق 2022 با $66 میلیون تمدید قرارداد.

توسط دوشنبه شب آنها تا به حال معامله دور نویسنده “مینیاپولیس معجزه” در یک زمان که در آن نارضایتی خود را با این تیم تا به حال به یک نقطه شکستن.

وایکینگ ها داد و ستد گسترده گیرنده Stefon Diggs و یک 2021 هفتم-انتخاب دور به Buffalo Bills برای 22nd انتخاب در سال جاری پیش نویس همراه با یک پنجم و ششم-طفیلی این سال و یک چهارم طفیلی در 2021. حرکت بسته یک روز آغاز شد که با عموزاده’ قرارداد جدید که دوباره او را در میان NFL پنج بالاترین پرداخت quarterbacks در حالی که کاهش حقوق و دستمزد خود را درپوش شارژ $9.5 میلیون.

گرفته شده به عنوان یک کل این حرکت تاکید این تیم تعهد به آن زمان جهت — اجرا-سنگین جرم است که با استفاده از چند تنگ به پایان می رسد و قرار می دهد عموزاده تحت مرکز به پرتاب downfield کردن بازی اکشن — در حالی که اعزام یک استعداد شگرف تا حد زیادی به دلیل disenchantment با آن است.

Diggs جریمه شد بیش از $200,000 گم شده و پس از دو روز از جلسات و اقدامات پس از یک هفته 4 از دست دادن به خرس; منابع گفت: استار تریبیون پس از آن که او زاویه دار برای یک تجارت پس از offseason. گیرنده منابع گفت: ناراحت شد با وایکینگ ها “تاکید بر روی یک بازی در حال اجرا است که برجسته Dalvin طبخ در حالی که با احتیاط از آدم Thielen را مورد علاقه وضعيت سازمان و عموزاده’ تولید.

Diggs بازگشت رشد به عنوان یک تهدید ارسال 1,130 متری و شش touchdowns در حالی که Thielen از دست رفته پنج بازی به دلیل مصدومیت همسترینگ اما یک سری از مرموز رسانه های اجتماعی اقدامات در offseason تنها در خدمت به فن شعله های آتش او ناراحت بود. ساعت پس از عموزاده’ معامله اعلام شد دوشنبه Diggs mused در توییتر “این زمان برای یک آغاز جدید” و هنگامی که یک فن با اشاره به تاریخچه خود را از مرموز رسانه های اجتماعی نوشته های او پاسخ داد: “Nah this ain’t یکی از آنها بار قهرمان. چیزی اتفاق خواهد افتاد.”

به عنوان بخشی از این معامله وایکینگ ها را جذب باقی مانده 9 میلیون دلار از Diggs’ جایزه قرارداد از قرارداد او امضا شده در سال 2018 اما آنها نیز خواهد شد صرفه جویی در $4.9 میلیون نفر در کلاه فضایی. آنها تا به حال نگهداری می شود از تابستان گذشته آنها تا به حال هیچ علاقه ای به حرکت Diggs و مدیر کل ریک Spielman گفت: به همان اندازه در NFL ترکیب ماه گذشته. آنجا که او با Percy Harvin در سال 2013, اما, Spielman استخراج زیادی بازگشت برای یک بازیکن که تمایل به ترک مینه سوتا بود و هیچ رمز و راز.

Diggs’ touchdown گرفتن در پایان یک بازی حذفی مقابل نیواورلئان در ژانویه 2018 شد لقب “مینیاپولیس معجزه است.” او گرفتار یک 61-حیاط touchdown عبور از مورد Keenum در آخر بازی یک 29-24 پیروزی در ایالات متحده بانک ورزشگاه و این تنها بازی حذفی در NFL تاریخ به پایان رسید که در آخرین بازی از قوانین و مقررات.

وایکینگ ها در حال حاضر 12 میدارد — از جمله پنج در سه دور اول — در پیش نویس پیش بینی شده مواجه نگردند با رسیور و آنها باید فرصت هایی را برای پیدا کردن هدف دیگری که می تواند به رشد با کارفرمایی آنها متعهد به روز دوشنبه است.

عموزاده’ کل ایران که شامل $30 میلیون ثبت, جایزه, خواهد او را به پرداخت $96 میلیون بیش از سه سال با $61 میلیون نفر از آن تضمین شده در حال حاضر و دیگر 35 میلیون مجموعه برای تبدیل شدن به تضمین در سومین روز از سال 2021 لیگ سال است.

آن را شامل نمی شود بدون تجارت بند به عنوان عموزاده’ اولین معامله را انجام داد و ساختار آن در سال 2022 — وقتی کارفرمایی برنامه ریزی شده است برای حمل یک $45 میلیون درپوش شارژ — می تواند منجر به وایکینگ ها را به یکی دیگر از نقطه عطف با عموزاده قبل از بیش از حد طولانی است. اما پس از عموزاده (در حال حاضر 31) ارسال شده بهترین شماره از کار خود را در سال 2019 قبل از پیروزی در اولین بازی حذفی یک قرارداد جدید به نگه داشتن او را در مرکز وایکینگ ها’ برنامه به نظر می رسید همه اما برخی از این offseason.

عموزاده’ مقابله به زودی می تواند رسوب پسوند برای زیمر و Spielman که معاملات خود را به پایان می رسد پس از سال 2020 فصل و بعید به نظر می رسد که مجبور به لنگ-اردک فصل است. در NFL ترکیب ماه گذشته Spielman نشان داد وایکینگ ها علاقه در یک معامله جدید برای در حال اجرا پشت Dalvin طبخ در زمانی که بسیاری از تیم ها در حال انتخاب به توپ-حمل و دوم قرارداد. آنها ساخته شده C. J. ژامبون دوم بالاترین پرداخت fullback در لیگ روز دوشنبه با چهار سال $12.25 میلیون قرارداد.

وایکینگ ها که گره خورده بخت و اقبال خود را به عموزاده دو سال پیش دو برابر کردن راه خود را از انجام کارهایی که صبح روز دوشنبه.

و دوشنبه شب گیرنده که می خواهم ایجاد شده شاید بزرگترین لحظه در تاریخ حق رای دادن در راه او بود که به یک تیم جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im