11 متحده با فرودگاه که در آن مسافران خطوط هوایی کارگردانی شد در شرایط اضطراری coronaviras سفارش بیش از آخر هفته شد هنوز تقلا در اوایل هفته به پیروی از واشنگتن پست گزارش داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور پرواز هدایت به 11 مختلف فرودگاه های اضافی برای غربالگری اگر آنها شامل مسافران که در حال بازدید از چین هوبئی که در آن coronavirus آغاز شد در گذشته 14 روز.

شهرهای تحت تاثیر قرار می, نیویورک, شیکاگو, سان فرانسیسکو و لس آنجلس و سیاتل, آتلانتا, هونولولو, نیوآرک, دیترویت, دالاس و واشنگتن ،

اما مقامات در برخی از شهرستانها گفت: پست آنها کم و یا هیچ پیشرفته هشدار دهنده و هنوز هم در حال کار دوشنبه به کشف کردن که در آن به خانه افرادی که نیاز به قرنطینه شود. در میان گزینه های بودند هتل ها و پایگاه های نظامی و تریلر.

“راه این بود که در نورد است که در مورد” هاوایی سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز گفت: پست. “این نوع از چیزی که شما می خواهید برای انجام در پرواز زیرا که باعث ایجاد هرج و مرج است. هنگامی که شما در عجله شما را از اشتباهات و این یک مورد که در آن ما می توانیم اشتباه کنیم.”

یکی از مقام های محلی صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: پست “وجود دارد بدون اطلاع قبلی پیشرفت. این بوده است نه از طریق فکر.”

سبز گفت: او تنها در پیشبرد چرا که او دریافت تلفن اضطراری تماس از یک دوست در واشنگتن پنج دقیقه قبل از.

در یک عجله تلفنی “این نوع از سوالات مردم بودند درخواست شد فقط کارهای اساسی مانند شما چیست پروتکل مسیریابی هواپیما به فرودگاه ؟ چه CDC استاندارد برای قرنطینه? جایی که ما قرار است برای قرار دادن این افراد است؟” سبز گفت.

نانسی r. schultze ، که می زنیم تا CDC پاسخ روز دوشنبه گفت که مقامات فدرال در حال کار با مقامات دولتی را به “تعیین که در آن مسافران را در قرنطینه می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im