متحده اعلام وضعیت فوق العاده در رامزی و Hennepin شهرستان برای مبارزه با کروناویروس بسته شدن چندین ساختمان های عمومی

چندین مترو شهرستان تخته در روز سه شنبه اعلام متحده اضطراری برای مبارزه با شیوع کروناویروس به عنوان Hennepin County هیئت مدیره تایید شده 3 میلیون دلار به قرنطینه در خطر بی خانمان و رمزی شهرستان مدیره اعطا شهرستان manager گسترده تر عرض جغرافیایی در هزینه است.

به عنوان اگر تاکید به شدت از وضعیت سه نفر از شهرستان رمزی هفت کمیسیون شرکت در جلسه توسط تلفن و نه در فرد و یک دلیل که یکی از اعضای خانواده بود و انتظار coronavirus نتایج آزمون. چهار که با حضور نشستم صندلی خالی بین آنها را.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم مطلق در زمان واقعی و در سراسر ساعت به ارائه برای همه ما امنیت و رفاه در این وضعیت گفت: شهرستان رمزی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس کارتر.

در روز سه شنبه Hennepin County جلسه هیئت مدیره که در آن تنها 10 صندلی برای مخاطبان کمیسیون تصویب وضعیت اضطراری اعلام کرد اواخر روز دوشنبه توسط معاون ماریون گرین. این شهرستان تعطیل 41 کتابخانه های 18 خدمات انسانی هاب و 6 مراکز خدمات تا آوریل 6.

این هیئت همچنین تایید چند اقدامات برای کمک به کاهش تاثیر مالی باید هر یک از شهرستان 9000 کارمند بیمار شدن از این virus.

“ساکنان در حال حاضر تعداد در شهرستان خود را به عنوان خدمات ایمنی شبکه” گرین گفت. “این زمان نامشخص است. همه ما باید به بخشی از ما به آب و طوفان است.”

این Hennepin هیئت ویژه 3 میلیون دلار تخصیص خواهد به سمت پیدا کردن مسکن و جداسازی فضاهای quarantining بی خانمان و یا دیگر ساکنان آسیب پذیر که یا باید این ویروس هستند یا در معرض خطر بالا. این جمعیت بی خانمان ویژه نگرانی از آنجا که بسیاری از, به احتمال زیاد نخواهد بود گرفتن تست شده برای این ویروس و نزدیک به 150 که رفتن به پناهگاه روزانه شهروندان ارشد هستند.

این هیئت همچنین تایید 2.5 میلیون دلار برای ویروس-هزینه های مربوط. این شهرستان راه اندازی اورژانس مرکز عملیات محدود, کنفرانس, سفر محدود دیدار اندازه و تشویق کارکنان به کار از خانه.

اقدام مشابه در نظر گرفته شد روز شنبه در مترو شهرستانهای استان است.

در Anoka County, تمام چهره به چهره خدمات بسته بودند تا مارس 30 در انسان خدمات و صدور مجوز مراکز و کتابخانه ها و پارک ساختمان. داکوتای مقامات شهرستان خواهد شد در شخص خدمات شروع چهارشنبه و در ادامه از طریق حداقل آوریل 1. امکانات به روی عموم بسته خواهد شد عبارتند از: مدیریت مراکز کتابخانهها و مراکز صدور مجوز و امکانات پارک.

شهرستان واشنگتن را به حالت تعلیق همه رو خدمات در کتابخانه ها و خدمات و مجوز مراکز از روز شنبه از طریق مارس 24. کارور کانتی معلق پیاده روی-خدمات سهشنبه از طریق 27 مارس و اسکات شهرستان بسته تمام شهرستان, ساختمان, شروع, شنبه, برای ادامه حداقل هر چند آوریل 1.

‘ترسناک و استرس زا’

رمزی شهرستان به تصویب هیئت مدیره با استفاده از 1.8 میلیون دلار از آن به طور کلی احتمالی حساب به راه اندازی جدید دو قرنطینه و جداسازی امکانات برای افراد بی خانمان مبارزه با کروناویروس. مقامات نشان می دهد که در آن امکانات خواهد بود واقع شده است.

رمزی هیئت مدیره به حالت تعلیق در عروق کرونر از راه رفتن و خدمات از طریق مارس 23, از جمله در مراکز دولتی و در نزدیکی مرکز شهر St. Paul, St. Paul CareerForce مرکز و شهرستان ها ،

آن را نیز به شهرستان مدیر Ryan اوکانر قدرت به صرف دلار تا 1 میلیون دلار در هر قرارداد خود را بدون تصویب هیئت مدیره. معمولا این شهرستان رمزی مدیر ممکن است صرف بیش از $175,000 در قرارداد بدون تصویب هیئت مدیره.

کمیسیون که گوش به جلسه توسط تلفن شامل ویکتوریا راینهارت که خود قرنطینه به عنوان یک عضو از خانواده او انتظار coronavirus نتایج آزمون و کمیسیون جیم دانا و مری جو مک گوایر که در خانه مانده چرا که آنها به خوبی احساس.

اولین مورد از coronavirus در کشور شناسایی شده در شهرستان رمزی در 6 مارس. همانطور که از صبح روز سه شنبه وجود دارد 12 نفر در این شهرستان و شهرستان, کارگران بهداشت در کمک به افراد در قرنطینه با ارائه ماسک های صورت, دماسنج و مواد غذایی Hedin گفت: هیئت مدیره.

شهرستان رمزی بهداشت عمومی مدیر کتی Hedin تلاش برای اطمینان بخشیدن به رهبران و مردم است که آنها آماده بودند برای این بیماری همه گیر.

“بسیاری از مردم خواهد بود قادر به بازیابی از COVID-19 در خانه های خود” Hedin گفت. “ما می دانیم که این ترسناک و استرس زا. ما هیت بخش شده است برنامه ریزی برای شرایط اضطراری برای مدت زمان طولانی و ما در اینجا ما آماده هستند و ما در حال آماده به کار با جامعه.

این شهرستان رمزی هیئت مدیره اتاق به طور معمول از کارکنان و اعضای عمومی بودند تا حد زیادی خالی ذخیره برای چند مقامات شهرستان. کمیسر Trista MatasCastillo وارد اتاق نشسته در صندلی خود و با شور و نشاط در اثر مالش دست خود را با ضد عفونی کننده.

مقامات گفت: شهرستان رمزی خدمات را بازگشایی در 23 مارس با طراحی دوباره روش که کاهش فرد-به-فرد تماس در حالی که اطمینان از در دسترس و کارآمد گزینه های خدمات.

اتحادیه پوش بک

در طول Hennepin هیئت مدیره را باز فروم چند نفر از اعضای AFSCME که نشان دهنده هزاران نفر از شهرستان کارگران ابراز ناامیدی در هیئت مدیره اقدامات برای کارکنان.

علی Fuhrman, رئيس جمهور از محلی 2822 گفت: کتابخانه و مرکز خدمات کارگران هنوز خواسته بودن به در آمده و انجام کار مشغول است. کارکنان که ممکن است بیمار در حال ترس از دست دادن شغل خود را اگر آنها را در زمان خاموش, او گفت:.

“مردم در حال حاضر در حال پرداخت پس چرا نمی تواند آنها فقط از صفحه اصلی کار و پرداخت می شود?” او گفت:. “چرا باید شما را جریمه و یا قرار دادن در مکان و یا اعضای خانواده خود را در خطر است؟”

Hennepin County عضو هیئت مدیره Jan Callison تحسین جمعه را اعمال کرد و گفت آنها “پاسخ درست برای امروز.”

“من نمی خواهم این ایده ها تا زمانی که من تا به حال به مانند ایده” عضو هیئت مدیره مایک Opat گفت. “من در یک رستوران دیروز زمانی که فرماندار اعلام کرد: تعطیلی رستوران ها و مدارس. من فقط می تواند ببینید دردناک به نظر می رسد در کارگران مواجه است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>