واشنگتن, مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — A4A رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نیکلاس E. Calio با صدور بیانیه زیر را در این شب:

ما ستایش رئیس جمهور برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اقدامات قاطع برای حفاظت از سلامت و رفاه مردم آمریکا است. برای خطوط هوایی ایالات متحده ایمنی ما از مسافران و خدمه و محموله است و همیشه خواهد بود – اولویت ما است.

پیش بینی نشده شیوع کروناویروس است به طور مستقیم تحت تاثیر ایالات متحده در صنعت هواپیمایی بسیار مهم است که به ایالات متحده و اقتصاد جهانی. این اقدام را ضربه ایالات متحده هواپیمایی کارکنان خود مسافران و حمل و نقل عمومی بسیار سخت است. با این حال ما احترام نیاز به این اقدام بی سابقه و قدردانی از دولت تعهد به منظور تسهیل در سفر و تجارت است.

ما ادامه خواهد داد به کار دست در دست با کاخ سفید و مربوط به آژانس های فدرال به عنوان آنها حاوی این ویروس و کاهش تاثیر آن بر ایالات متحده و کشورهای سراسر جهان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شرکت های هواپیمایی اقدام مراجعه کنید AirlinesTakeAction.com.

در مورد A4A
سالانه حمل و نقل هوایی تجاری کمک می کند تا درایو $1.7 تریلیون دلار در فعالیت های اقتصادی و بیش از 10 میلیون دلار آمریکا شغل. خطوط هوایی ایالات متحده پرواز 2.4 میلیون مسافر و بیش از 58,000 تن بار در هر روز. خطوط هوایی آمریکا (A4A) طرفداران به نمایندگی از آمریکا در صنعت هواپیمایی به عنوان یک مدل از ایمنی و خدمات به مشتریان و مسئولیت زیست محیطی و به عنوان ضروری شبکه است که همواره کشور ما اقتصاد و رقابت جهانی.

A4A آثار مشترک با شرکت های هواپیمایی, کار, کنگره, دولت و گروه های دیگر برای بهبود حمل و نقل هوایی برای سفر و حمل و نقل عمومی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت هواپیمایی وب سایت ما مراجعه کنید airlines.org و وبلاگ ما بهتر طرح پرواز در airlines.org/blog.

دنبال کنید با ما در توییتر: @airlinesdotorg.
Like us on Facebook: facebook.com/AirlinesforAmerica.
Join us on Instagram: instagram.com/AirlinesforAmerica.

منبع هواپیمایی برای امریکا

لینک های مرتبط

http://www.airlines.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im