واشنگتنفوریه. 1, 2020 /PRNewswire/ — Washington خودی هستند قروچه است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به طور غیر منتظره پیشنهاد جدید آب و هوا سرمایه گذاری در آینده خود را ایالت متحده آمریکا به رای دهندگان و شوک رهبران جهان.

“هر کس در عبور حزبی آب و هوا مرمت جنبش موافق است که این سه رکن از اقدام آب و هوا–مرمت سازگاری و کاهش (RAM)–تنها راه درست برای حرکت به جلو” می گوید: دکتر پل تسایتزاز بنیانگذاران ساخت یک جنبش 2020.

“من امیدوارم که مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و متعهد به اقدام در آب و هوا و ما باید از نزدیک. به عنوان یک پزشک قسم سوگند, ‘اولین do no harm.” بنابراین من انجام همه چیز ممکن است به اطمینان حاصل شود که مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و هیچ آسیبی بیشتر به سیاره ما است. تا کنون او اخلال روش تهدید و تلاش برای بازگشت به ثابت امن و سالم و آب و هوا است که می تواند برای اطمینان از بقای بشریت برای نسل های آینده است.”

نشانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن محوری در آب و هوا عمل آمد هفته گذشته در مجمع جهانی اقتصاد در داووسزمانی که تهمت و ادعا کرد که او نه یک تغییر آب و هوا منکرحتی به عنوان او رد فعالان محیط زیست به عنوان “وارثان دیروز احمقانه پیشگویان” و “چندساله پیامبران از عذاب است.”

اما پس از آن او امضا به یک تریلیون درختان ابتکار–در کنار سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست–برای بازگرداندن یک تریلیون درختان بر روی زمین تا سال 2050 به عنوان یک راه حل طبیعی برای کاهش CO2 اتمسفر.

“من در حال حاضر اعتقاد دارم که آن را بسیار ممکن است که برنده اعلام خواهد شد سرمایه گذاری در هر دو طبیعی و فن آوری راه حل آب و هوا بر روی زمین و به طور بالقوه در اقیانوس ها می گوید:” تسایتز. “ما نمی دانیم که اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد خواهد شد امن و موثر است بنابراین ما خواستار رهبران جهان برای ایجاد قوی guardrails در برابر اقدامات یک جانبه که می تواند انجام بیش از آسیب خوب است.”

“علاوه بر این ما نمی دانیم که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را اولویت بندی یخ های قطب شمال, مرمت است که اولویت من برای کاهش خطر فاجعه بار متان منتشر شده است که می تواند یک انسان رویداد انقراض در آینده 2-15 سال می گوید:” تسایتز.

تسایتز اخطار می دهد که بشریت هیچ وقت برای از دست دادن. اما خبر خوب این است که وجود دارد راه حل های موجود برای رفع مشکل. سرمایه گذاران و مدیران در حال حرکت به دور از سوخت های فسیلیو چشم دوخته اند تا به $8 تریلیون دلار در هر سال بازار فرصت ها در آب و هوا مرمت.

چه آب و هوا مرمت ؟ این به معنی بازگشت به زمین در سیستم های آب و هوا به اثبات رسیده امن و سالم دولت است. این نیاز به آوردن اتمسفر CO2 به اثبات رسیده امن سطوح کمتر از 300 قسمت در میلیون (PPM) و بازگرداندن کافی قطب شمال یخ برای جلوگیری از ذوب شدن پرمافراست و در نتیجه فاجعه متان تولید گازهای گلخانه ای.

دکتر پل تسایتز یک پزشک و اپیدمیولوژی و از بنیانگذاران ساخت یک جنبش 2020که با افتخار در خدمت به عنوان یک شروع شریک جهانی آب و هوا ترمیم نیروی کار. قبلا تسایتز کار در وزارت امور خارجه در طول اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جهانی ایدز, توسعه پایدار و تغییرات آب و اضطراری است. برای کسب اطلاعات بیشتر: www.drpaulzeitz.org و www.BAM2020.world.

تماس با ما: دکتر پل تسایتز
DrPaulZeitz@gmail.com
+1-202-365-6786

منبع ساخت یک جنبش 2020

لینک های مرتبط

https://www.drpaulzeitz.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de