بیکاری در دولت بودجه را شکست, از ثبت رکورد سیل ادعا

رکورد تعداد آمریکایی نقشه کشی مزایای بیکاری بیش از شش هفته گذشته است که به سرعت در حال تخلیه نقدی کنار گذاشته توسط بزرگترین ایالات متحده ترک آنها را آماده به قرض گرفتن میلیاردها دلار از دولت فدرال است.

این گونه است که به احتمال زیاد به رشد با بیش از 30 میلیون نفر از کارگران و یا نزدیک به یک پنجم نیروی کار با تکیه بر بیکاری چک با بخش وسیعی از اقتصاد تعطیل.

مقیاس بی سابقه ای از پرداخت تهی دولت دولت بیکاری اعتماد بودجه نزدیک به نیمی از آن تا به حال کمتر در کنار مجموعه ای از مورد نیاز برای مقابله با رکود است.

در دو هفته اول ماه مارس به تنهایی نیویورک درو 1 میلیارد دلار از حساب و یا بیش از 40 درصد از کل, با توجه به وزارت خزانه داری ایالات متحده داده است. کالیفرنیا تعادل کاهش یافته است بیش از 2 میلیارد دلار از مارس 16, به گفته مقامات وزارت امور خارجه ، تگزاس که تا به حال در حدود 1.3 میلیارد دلار از چپ به پرداخت مزایای در اواسط ماه آوریل به ارائه درخواست وام به ایالات متحده آمریکا وزارت کار به عنوان ایلینوی کانتیکات و ماساچوست است.

کسانی که شش کشور از میان 21 که وارد بحران اقتصادی با بیکاری وجوه سپرده کمتر از حداقل توصیه می شود پرداخت بدهی به سطح آب و رکود اقتصادی, با توجه به وزارت کار ایالات متحده گزارش. کالیفرنیا و تگزاس نیویورک, ایلینوی, اوهایو و پنسیلوانیا به حال کمتر از نیمی از حداقل.

“استقراض در حال رفتن به شروع به اتفاق می افتد در یک سرعت سریع گفت: Wayne Vroman یک کار اقتصاددان در شهری موسسه واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک.

این وام قرار داده خواهد شد و حتی بیشتر فشار بر دولت است که veering نسبت به بزرگترین بحران مالی در دهه گذشته با مرکز بودجه و اولویت های سیاست برآورد که آنها می تواند به صورت کسری از $650 میلیارد دلار از طریق اواسط 2022. متحده با کافی بیکاری ذخایر خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به افزایش مالیات بر کسب و کار و یا کاهش سود سطوح به بازپرداخت بدهی که اعمال اضافی کشیدن در اقتصاد است.

“زمانی که ایالات متحده به این با سالم توازن در نرخ بیکاری اعتماد وجوه آنها در حال رفتن به مجبور به بالا بردن کارفرما مالیات راه متحده با ضعیف بیکاری وجوه اعتماد هستند” گفت: پاتریشیا McGuigan یک مالیه عمومی تحلیلگر با کرول Bond رتبه آژانس.

استقراض از فدرال بیکاری اعتماد نیست غیر معمول در طول رکود. سی و پنج کشور و جزایر ویرجین قرض $154 میلیارد دلار از این صندوق از سال 2008 که رکود اقتصادی منجر به یک دوره طولانی از بیکاری است.

در حالی که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داده اند که نه به قید وثیقه از لحاظ مالی بی تدبیر متحده آنها نمی توانند بلوک فدرال بیکاری وام برای دوباره پر کردن اعتماد به دولت بودجه. متحده را نمی توان انکار کرد اگر وام خود را بیکاری برنامه مطابق با قانون فدرال است.

“بیکاری پرداخت خواهد شد رخ می دهد و بدون وقفه یا تاخیر گفت:” جیمز Bernsen سخنگوی کمیسیون نیروی کار تگزاس که درخواست کرده است به قرض گرفتن از 1.8 میلیارد در ماه مه $2.6 میلیارد دلار در ماه ژوئن و 2 میلیارد دلار در ماه جولای.

متحده و سرزمین های تنظیم پارامترهای خود را بیکاری برنامه ها در دستورالعمل های فدرال از جمله مالیات بر حقوق و دستمزد و نرخ سود مقدار. دولت مالیات بیمه بیکاری پرداخت می شود توسط کارفرمایان و واریز به دولت فدرال اعتماد صندوق که در آن هر ایالت دارای یک حساب جداگانه برای پوشش طبیعی مزایای بیمه بیکاری.

هنگامی که حساب های خشک اجرا متحده باید برای ارسال یک نامه به وزیر کار ایالات متحده درخواست یک پیشرفت. آنها باید تا زمانی که 34 ماه به بازپرداخت وام قبل از دولت فدرال recoups پول از طریق افزایش مالیات بر کارفرمایان.

به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه تصویب شده در ماه گذشته دولت فدرال است waiving پرداخت سود بیکاری در دولت وام از طریق دسامبر. در طول رکود بزرگ دولت اعطا دو سال از بهره وام یک گام شهری موسسه Vroman گفت باید انجام شود دوباره.

“که از بین بردن مقدار زیادی از اضطراب,” او گفت:.

نیویورک درخواست 4 میلیارد دلار وام یک سخنگوی دولت گفت: در اوایل این ماه. ماساچوست در خواست 900 میلیون دلار برای پیشبرد ممکن است با توجه به نامه ای از فرماندار چارلی بیکر به کار وزیر یوجین Scalia.

کالیفرنیا ایالت ایلینوی و کنتیکت نیز درخواست پیشرفت اما نمی کشیده شده هیچ پولی, با توجه به وزارت خزانه داری سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>