Arizonans در “افزایش خطر” برای جدید کروناویروس و مقامات بهداشتی دولت به ویژه نگران افراد مسن از جمله کسانی که در خانه های سالمندان.

“Arizonans باید در مورد امکان گرفتن COVID-19” دکتر کارا مسیح, Arizona Department of Health Services, مدیر روز دوشنبه گفت:. “من می گویند که خطر ابتلا به Arizonans افزایش است. … عمل مانند هر کس آن است.”

در اخبار است که وجود داشته است جامعه گسترش COVID-19 در آریزونا مسیح و آریزونا دولتی mlb جریان خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در مورد اقدامات دولت است که مصرف به طور خاص با افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی جدی از جمله دیابت و بیماری های قلبی و مشکلات ریوی.

Ducey متعهد شفافیت از دولت است.

“زمانی که من می دانم که چیزی است که شما می دانید آنچه که ما می دانیم,” او گفت. “COVID-19 اولویت من تیم خودم را در اولویت قرار داده و دکتر کارا مسیح اولویت است.”

در حالی که تاکید بر این که 80 درصد از افرادی که به COVID-19 خفیف علائم Ducey گفت: دولت در حال شکل گرفتن پا تا اقدامات لازم برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر است.

“ما شاهد مرگ و میر در ایالت واشنگتن. ما دیده ایم آنچه اتفاق افتاده در چین, در, ایتالیا, در, کره جنوبی و ایران. ما می خواهیم به هر شکل ممکن اقدام احتیاطی برای جلوگیری از جامعه گسترش” Ducey گفت. “سالمندان به ویژه کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر در معرض خطر عوارض جدی است.”

هر کسی که در معرض خطر دسته: باید با آماده اضافی تجویز داروهای اضافی بیش از حد دارو و لوازم دیگر مانند مواد غذایی مسیح گفت.

در معرض خطر افراد باید از افرادی که بیمار هستند (اقامت حداقل شش فوت دور رفت) شستن دست های خود را اغلب برای تمیز و ضد عفونی بالا لمسی مناطق مانند دستگیره های درب لوله ها سوئیچ نور و تلفن و دور ماندن از جمعیت اگر ممکن است.

کسانی که در جوامع در معرض خطر باید یک برنامه در محل برای آنچه آنها انجام خواهد داد در صورتی که آنها مریض و اگر مراقب خود را بیمار می شود, مسیح گفت.

در این مرحله مقامات دولتی هستند توصیه رهبران انصراف از رویدادهای بزرگ است هر چند برخی از آنها در حال حاضر انتخاب شده برای انجام این کار به عنوان یک اقدام احتیاطی. توسان جشنواره کتاب های برنامه ریزی شده برای این آخر هفته روز دوشنبه اعلام کرد که این امر می تواند لغو شد به دلیل COVID-19 نگرانی.

اوایل روز دوشنبه Ducey گفت او در دیدار با رهبران از مراقبت دراز مدت امکانات در سراسر کشور به بحث در مورد توصیه های جدید برای نگه داشتن ساکنان آسیب پذیر امن است.

اخبار متعدد و میر ناشی از کروناویروس جدید در ایالت واشنگتن در دراز مدت-مرکز مراقبت نگران کننده است و مقامات آریزونا گفت: آنها می خواهند برای جلوگیری از یک سناریوی مشابه در اینجا.

به همین دلیل آنها درخواست دراز مدت مراقبت از امکانات در آریزونا به چند اقدامات احتیاطی اضافی از جمله مناطق ناهار خوری جداگانه برای افراد مبتلا به بیماری های تنفسی, بازدید کننده, غربالگری و به وضوح مشخص شده نشانه آموزش مردم برای بازدید در صورتی که علائم تنفسی.

“وجود دارد در حال حاضر جامعه گسترش COVID-19 در آریزونا و ما انتظار بیشتر موارد” مسیح گفت. “در حالی که آن را غیر ممکن است برای پیش بینی که چگونه بسیاری از موارد ما باید تعداد موارد می تواند شبیه به یک فصل آنفولانزا در آریزونا است.”

تا کنون در این فصل آنفولانزا تقریبا 28,000 موارد گزارش شده است. نه هر کسی که می شود آنفولانزا است و تست شده برای آن و در نتیجه مورد تعداد منعکس نمی کند که تعداد واقعی افراد آلوده.

همانطور که از دوشنبه آریزونا تا به حال شش تایید یا presumptive موارد مثبت جدید کروناویروس.

یکی از presumptive موارد مثبت است که در یک Pinal County ساکن در 40s خود را که یک مراقبت های بهداشتی کارگران در نظر گرفته است و اولین مورد از “جامعه گسترش” جدید کروناویروس معنی مقامات بهداشت نمی دانم که چگونه او آن را کردم. او به تازگی از سفر به یک منطقه آسیب دیده و تا به حال شناخته شده در تماس با فرد آلوده.

زن بستری در Maricopa شهرستان و پایدار است. رسمی با Pinal County گفت که انتظار می رود از بیمارستان مرخص این هفته است.

رسیدن به خبرنگار در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de