دولت مدافع آن که تجمع کارکنان آن به تقاضای آزادی از زندان به زندانیان در سراسر مینه سوتا برای محافظت از آنها را از گسترش این رمان coronavirus.

“این است که به ما به این فشار از طرف مشتریان — هیچ کس در حال رفتن به آن را انجام دهد اما ما” دولت رئیس مدافع Bill Ward نوشت در پست الکترونیکی فرستاده شده به کارکنان در روز یکشنبه.

تقاضای آید تنها چند روز پس از بی سابقه اعلام جمعه که دادگاه به تعویق انداختن انواع مختلفی از موارد در حالی که در ادامه با اولویت موارد است. مینه سوتا دادگاه فدرال سیستم در همان روز اعلام کرد و گسترده تر اقدامات به طور موقت به حالت تعلیق در تمام مدنی و کیفری محاکمه شروع مارس 23 آوریل 27.

بخش گفت: در مصاحبه روز شنبه و در e-mail که از او انتظار می رود اضافی تغییرات عملیاتی به دادگاه تا پایان هفته. “من یک واقع گرا هستم,” او گفت:.

دولت دادگاه مدیر دفتر رد تغییرات قریب الوقوع.

“ممکن است شرایط تغییر البته با توجه به این سرعت در حال تحول وضعیت اما در این مرحله هیچ برنامه ریزی و یا تغییر ساخته شود گفت:” کایل Christopherson, دولت, دادگاه, سخنگوی.

قضایی مقامات نزدیک به ردیابی گسترش COVID-19 در مینه سوتا که در آن عفونت های رز از 21 روز شنبه به 35 عنوان از صبح روز یکشنبه. سنبله درخواست رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به اعلام هشت روز تعطیلی همه مدارس K-12 شروع چهارشنبه.

بخش حمایت برای زیر کشورهای دیگر و مینه سوتا در دادگاه های فدرال و لغو تمام مدنی و کیفری دادگاه برای چند هفته آینده.

“هیچ کس در حال رفتن به می خواهید به نشستن در یک هیئت منصفه در حال حاضر — و نه می شود آنها را خوشحال در مورد نشستن در یک اتاق داوران برای دیدن اگر آنها انتخاب خواهد شد” او در او نوشت: e-mail.

سلامت بالقوه منصفه و مدافع مشتریان در معرض خطر هستند, بخش, گفت:, و اضافه کرد که هیئت منصفه نیز ممکن است بیش از حد نگران این ویروس به تمرکز در طول محاکمات است.

“این یک پتری دیش در آن وجود دارد” گفت: بخش از زندان و خطر ابتلا به عفونت.

دولت دادگاه مدیر دفتر کاهش یافته است به نظر در هر دو موضوع است.

نیاز به سرعت عمل

در e-mail بخش خواست همه کارکنان به کار با هم به مشتریان ما در خارج از زندان … ما نیاز به پیاده سازی این عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

بخش انتظار می رود کارکنان برای شروع درخواست وثیقه جلسات شروع دوشنبه بپرسید که قضات کاهش مقدار وثیقه و یا انتشار متهمان در تعهد خود را بدون هیچ هزینه مالی. عمومی مدافعان را در ابتدا تمرکز در سطح پایین و خشونت پرهیزی در مورد او گفت: “این برای ما مهم است به دنبال در هر صورت ما می توانیم.”

وی از دادستان برای شرکت در این فرآیند است.

“من می دانم که وجود دارد در حال رفتن به نگرانی های ایمنی عمومی آورده شهرستان وکلای مدافع و دادگاه خود را” بخش گفت: “اما … ما تعدادی از افرادی که در زندان هستند فقط به این دلیل آنها ضعیف است.”

Hennepin County وکیل Mike Freeman دفتر با صدور بیانیه ای گفت: از آن شده است در تماس با دفتر مدافع و دیگران به منظور پاسخ به این ویروس.

“دفتر ما این است که متمایل به قید وثیقه نقد و بررسی هر کدام, نقد و بر اساس دستور اتهام و متهم با قرار وثیقه ارزیابی” فریمن شدهاند. “رفاه همه ساکنان در Hennepin County, ایالت مینه سوتا و فراتر از یک نگرانی اصلی ما ،

در سراسر رودخانه Ramsey County وکیل جان چوی گفت: دادستان و محلی jailors هستند و در ادامه مذاکرات بر سر اینکه چگونه به بهترین مدیریت وضعیت پشت میله های زندان — به خصوص برای افرادی که نمی شده است محکوم به جرم و جنایت. “این است که یک جمعیت آسیب پذیر برای شروع با” چوی گفت. “[شیوع] می تواند منجر به عوارض جدی و عواقب فاجعه بار است.”

Washington County وکیل پیت Orput گفت: او را سرگرم انتشار از سطح پایین مجرم و قصد دارد به ارزیابی زندان فهرست این هفته است.

“جنایتکاران برگزار می شود به حساب در زندان که در آن من می تواند ما را امن نگه دارید” گفت: Orput و اضافه کرد که او را در نظر بگیرید در هر مورد با در نظر گرفتن ایمنی. اما کسانی که “knuckleheads” رزرو خشونت پرهیزی در اختیار اتهام و یا کسی که shoplifted از کول به معنی این نیست که برگزار خواهد شد در بالا قید وثیقه او گفت:.

“من مطمئن هستم که به جهنم نمی خواهید به آنها را در زندان نشستن به مدت 100 روز به این دلیل که دادگاه در حال تعطیل,” Orput گفت.

افزایش خطر

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت مینه سوتا برنامه ریزی شده برای نوشتن به فرماندار دادگاه و اصلاحات مقامات ترغیب آنها به در نظر گرفتن انتشار زندانیان مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. زندانی جمعیت رنج می برند از نامتناسب نرخ بالای بیماری های مزمن.

“ما باید افرادی که زندانی هستند که نمی توانیم 100 دلار وثیقه گفت:” ترزا نلسون حقوقی مدیر برای ACLU در مینه سوتا.

راب آلن رئیس ستاد برای Hennepin شهرستان کلانتر دفتر گفت: آنها فقط می تواند به آزادی زندانیان با انتظار موارد با دادگاه تایید.

روز یکشنبه Hennepin County Sheriff دیو هاچینسون لغو همه مکان ملاقات در زندان که تا به حال در مورد 730 زندانیان از صبح روز یکشنبه.

“ما این تصمیم را به آرامی” هاچینسون در بیانیه ای گفت. “پس از کار کردن با ما و تیم پزشکی از طریق چند روز گذشته ما مشخص است که حتی با محدود تماس فیزیکی خطر آلودگی از یک بازدید کننده به مرکز است که هنوز هم بیش از حد بالا است.”

Ramsey County Sheriff باب فلچر صادر مشابه حکم هفته گذشته است. وکیل نیز محروم از چهره به چهره ملاقات با مشتریان.

روز جمعه مینه سوتا دیوان عالی کشور رئیس دادگستری Lorie Gildea صدور یک فرمان میدهد و تغییرات زیر به دادگاه های ایالتی شروع دوشنبه:

• دادگاه امکانات باز باقی خواهد ماند و خواهد قبول براده برای “همه در مورد انواع” اگر چه عموم خواهد بود دلسرد از مراجعه غیر ضروری برای مسائل.

• کیفری و مدنی منصفه که در جریان ادامه خواهد داد تا خود را به وضوح. افراد احضار برای وظیفه هیئت منصفه باید گزارش را به دادگاه.

• “اولویت بالا” و “سوپر اولویت بالا” موارد همچنان به صورت عادی. این موارد عبارتند از: بزرگسالان و اطفال امور کیفری داخلی و سوء استفاده بدون تماس سفارشات, در میان دیگران.

• “متوسط اولویت” و “اولویت پایین” موارد خواهد بود به تعویق افتاد برای دو هفته. کسانی که شامل مدنی, دادگاه, در میان دیگران.

• بدون محاکمه های جدید برنامه ریزی خواهد شد به مدت 30 روز به جز در “اولویت بالا” و “سوپر اولویت بالا” موارد و در پرونده های جنایی که در آن سریع محاکمه شده است خواستار شدند.

• جلسات برگزار می شود باید از طریق تلفنی و یا تلفن در صورت امکان.

در e-mail به کارکنان بخش آموزش کارکنان به در نظر گرفتن انجام همه کار مصاحبه از طریق تلفن.

“من می دانم که بسیاری از ترس این بیماری ممکن است گسترش حضور در دادگاه اما اگر ما در مورد مجموعه ما نیاز به وجود داشته باشد” بخش نوشت. “که مسئولیت ما است.”

توییتر: @ChaoStrib

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im