ایالت آریزونا استخدام نزدیک به 600 خارج از دولت پرستاران برای کمک به COVID-19 مراقبت

ایالت آریزونا در حال کار با یک تگزاس مبتنی بر شرکت را نزدیک به 600 خارج از دولت پرستاران برای کمک به بیمارستان ها تاکید کرد در طول COVID-19 بحران است.

Vizient Inc. در حال کار با آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی به بخش مراقبت های پزشکی-فولاد پرستاران به آریزونا, دولت, سلامت, مقامات گفت.

برای واجد شرایط بیمارستان باید عامل مطابق با تمام آریزونا دولتی mlb اجرایی سفارشات و باید “خسته موجود دیگر راههای افزایش نیروی انسانی” مقامات دولتی در انتشار اخبار گفت.

بیش از 30 بیمارستان در سراسر آریزونا در حال حاضر اعمال می شود برای کمک به دولت با نیروی انسانی سخنگوی وزارت هالی پوینتر گفت: صبح روز چهارشنبه.

Vizient توصیف خود را به عنوان یک شرکت است که “فراهم می کند راه حل ها و خدمات است که بهبود تحویل ارزش و مراقبت با هماهنگی با هزینه و کیفیت و عملکرد بازار بیش از 50 درصد از این کشور را حاد ارائه دهندگان مراقبت.”

آریزونا یکی از بالاترین نرخ COVID-19 عفونت در کشور و بیمارستان آن سیستم است احساس فشار از مراقبت برای sickest از کسانی که گرفتن این بیماری است.

بستری و بستری شدن در بیمارستان تعداد تخت در استفاده از پنکه استفاده و مراجعه به اورژانس با مشکوک و تایید COVID-19 بيمار تمام ماند در نزدیکی خود را ثبت بالاترین سطح در چهار شنبه.

شناسایی موارد رز به 131,354 و شناخته شده مرگ و میر کل 2,434 با توجه به گزارش روزانه توسط Arizona Department of Health Services.

چهارشنبه داده ها نشان می دهد 87 درصد از زمان بستری تخت و 90 درصد از تخت ICU در استفاده بودند که شامل افراد تحت درمان COVID-19 و دیگر بیماران است. در مجموع 52 درصد از هواکش استفاده قرار مي گرفت.

چگونه تاکید کرد بیمارستان های واجد شرایط

به عنوان اولین اعلام شده توسط دکتر کارا مسیح, دولت, وزارت بهداشت, مدیر جولای 9, بیمارستان نیاز به بحرانی نیروی انسانی پشتیبانی در حال حاضر ممکن است پرستاران از دولت بدون هیچ هزینه تا شش هفته.

مقامات دولتی روز چهارشنبه اعلام کرد که بیمارستان ها خواهد بود اولویت بندی برای قرار دادن نیروی انسانی بر اساس بيماران ارجاع از طریق آریزونا افزایش خط است که یک 24/7 ایالت خط تلفن برای بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان تماس بگیرید زمانی که آنها یک COVID-19 بیمار که نیاز به یک سطح از مراقبت از آنها می کنند.

سیستم الکترونیکی واقع در دسترس تخت مراقبت مناسب و تلاش به طور مساوی توزیع بیماران به طوری که هیچ یک سیستم یا بیمارستان ضعف است.

پرستاران عرضه شده توسط این برنامه در علاوه بر این به کسانی که آورده در سیستم های بهداشتی و بیمارستان ها در خود را دارند. آنها نیز متفاوت از نزدیک به 100 کادر پزشکی ارائه شده توسط فدرال فاجعه کمک های پزشکی تیم های که در حال کمک در برخی از ایالت آریزونا بیمارستان ها از جمله توسان مرکز پزشکی و یوما مرکز پزشکی منطقه ای.

جزئیات بیشتر در مورد 500 ارائه دهندگان خدمات پزشکی است که معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس گفت: او می خواهم در دسترس را به آریزونا نمی شد فورا در دسترس است. پنس اعلام کرد آن دسته از کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول سفر به آسمان بندر فرودگاه بین المللی در اوایل این ماه.

چندین بیمارستان ها گزارش داده اند که مشکلات نیروی انسانی به عنوان یک نتیجه از هجوم بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از SARS-CoV-2 ویروس.

بسیاری از پرستاران ICU در آریزونا در حال کار چهار تا 12 ساعت شیفت در هر روز به جای سه.

پس از دوره کمون برای توسعه COVID-19 دو تا 14 روز کارکنان که در معرض ویروس باید کار باقی بماند برای مدت طولانی از زمان و برخی از کارکنان بیمارستان اعضای بیمار شدن با COVID-19 ،

“ما تا به ترتیب اولویت ارائه این منابع نیروی انسانی برای پر کردن منبع حیاتی شکاف در بیمارستان ها و اطمینان از آنها می توانید در ادامه به ارائه مراقبت های عالی در سراسر کشور” مسیح گفت: در انتشار اخبار.

CDC: آریزونا دارای 3 بیشترین رای از COVID-19 عفونت

آریزونا که از پنج شنبه تا به حال سوم بالاترین نرخ COVID-19 عفونت در کشور با توجه به CDC COVID ردیاب که صفوف عفونت نرخ توسط دولت اما تعداد شهر نیویورک و نیویورک به طور جداگانه.

رتبه بندی که از شنبه شد: شهر نیویورک در 2,236,8 مورد در هر 100000 نفر به دنبال نیوجرسی در 1,974.7 مورد در هر 100000 نفر و آریزونا در 1,786.2 مورد در هر 100,000 نفر است.

ایالات متحده به طور متوسط نرخ 1,042.3 مورد در هر 100,000 نفر CDC می گوید.

مقامات بهداشتی دولت می گویند Arizonans می توانید از بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران با ادامه تمرین COVID-19 پیشگیری از اقدامات از جمله جسمی فاصله با اقامت حداقل شش فوت دور از دیگران و با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش ،

مشاوره دیگر از دولت در بخش بهداشت و درمان:

  • Arizonans در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید باید همچنان به ماندن در خانه و جلوگیری از حضور تنظیمات با 10 یا بیشتر افرادی که معمول خانگی تماس با ما.
  • افراد در معرض خطر بیشتر برای بیماری شدید شامل بزرگسالان 65 ساله یا مسن تر و افراد در هر سنی که باید جدی زمینه ای شرایط پزشکی.
  • دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. اگر آب و صابون در دسترس نیست با استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60% الکل است.
  • ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند.
  • اگر شما اعتقاد دارم که شما شده اند در معرض و یا آلوده با COVID-19 اقامت خانه مگر اینکه شما به دنبال مراقبت های پزشکی. Arizonans می توانید COVID-19 تست در محل azhealth.gov/COVID19testing.

Arizona Republic خبرنگار آلیسون Steinbach کمک به این گزارش

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im