مینه سوتا سازمان های اجرای قانون در حال فشار دادن به صورت قانونی که ایجاد ذخیره سازی متمرکز تجاوز به عنف کیت و ایجاد واضح تر تست پروتکل در یک فشار برای گسترش حمایت از قربانیان تجاوز جنسی.

این لایحه دو حزبی معرفی شده در ماه گذشته به دنبال بیشتر استاندارد رسیدگی به تجاوز جنسی به شواهد در پی ادامه کارهای عقب افتاده که باید سمت چپ صدها تست نشده تجاوز کیت نشسته در پلیس سازی — برخی از قدمت 30 سال است. پیش نویس پیشنهاد می کند دستور تست از کیت اما مجموعه ایالت استاندارد برای پردازش های جدید.

“در حال حاضر ما دچار یک تضاد گریخته از پاسخ های” Ramsey County وکیل جان چوی گفت: در طول یک مجازی کنفرانس خبری با پزشکی و اجرای قانون شرکای صبح روز دوشنبه. “این چیزی است که تجاوز جنسی بازماندگان سزاوار است.”

این لایحه همكاري با تشکر. ماریون اونیل R-افرا, دریاچه گسترش می یابد در یک سال 2018 قانون اطمینان حاصل کرد که مقامات فرایند آزمون کیت تنها در مواردی که قربانی موافقت خود را با گزارش حمله و به کیت تست شده است. در حال حاضر پلیس ملزم به انتخاب کنید تا کسانی که “بدون محدودیت” کیت از امکانات مراقبت از بهداشت ظرف مدت 10 روز پس از تجاوز جنسی گزارش شده است. آنها مدت 60 روز دیگر به کشتی آن را به پزشکی قانونی و آزمایشگاه تست DNA. کیت پس از آن باید ذخیره شده برای حداقل 18 ماه.

اما قانون قبلی موفق به نشانی چه در مواردی که قربانیان نمی خواهید به خود را گزارش حمله به پلیس که شامل یک بخش قابل توجهی از تجاوزات جنسی.

اندازه گیری های جدید با هدف اصلاح آن است. محدود کیت یا آن داده نشده اجازه صریح برای تست توسط قربانیان باید به طور مستقیم به دفتر امور جنایی دلهره (BCA) اجرا می شود که دو تا از چهار مینه سوتا جرم labs که انجام تست DNA. آژانس حفظ خواهد شد که شواهد برای حداقل 2 و نیم سال است.

گاهی اوقات قربانیان تغییر ذهن خود را در مورد گزارش تجاوز به عنف پس از یک دوره از زمان گذشته است, مقامات گفت. اگر این آزمون در حال پرتاب کردن قبل از آنها می تواند باعث بیشتر تروما.

“چه می کند این است که حفظ خود را انتخاب گفت:” الن جانسون استاد راهنما از مناطق در بیمارستان تجاوز جنسی پرستار آزما (عاقل) برنامه است. “این بسیار قربانی-محور اگر کیت برگزار شد بر روی.”

در سال 2018 Ramsey County sheriff معاون جسیکا O’Hern دریافت تماس از یک قربانی است که می خواهم تصمیم به حرکت به جلو با یک رسمی پلیس گزارش هفت ماه پس از حمله به. O’Hern دنبال کردن امتحان کیت در HCMC فقط قبل از آن نابود شد. که شواهد منجر به احتمالی اعتقاد او مهاجم است.

پس از O’Hern گرفته آن را بر روی خودش را به جمع آوری تمام محدود کیت در یک تخریب برنامه از بیمارستان به ذخیره آنها را در کلانتر, به طوری که آنها نمی تواند از دست داده و قبل از یک قربانی می تواند به دنبال عدالت است.

“جوامع در سراسر ایالت مینه سوتا نباید نیاز به تکیه بر heroics از یک محقق به بیرون رفتن و جمع آوری تجاوز کیت از بیمارستان” گفت: چوی که دفتر خریداری شده جدید یخچال تا مناطق بیمارستان می تواند گسترش ظرفیت ذخیره سازی سال گذشته است. “ما نیاز به جهت روشن است.”

تحت دستورالعمل جدید آزمایشگاه که با فرایند نامحدود کیت خواهد آنها را به بازگشت به ارسال قانون اجرای آژانس جایی که آنها ذخیره می شود به طور نامحدود.

تجدید نظر جدول زمانی محدود کردن اختیار پلیس برای برگزاری برخی از امتحانات کیت با از بین بردن زبان است که می گوید افسران ندارد و برای تست کیت اگر آنها فکر می کنم نتایج را اضافه نمی کند “مدارک ارزش” به این مورد.

“این قانون واقعا باعث می شود بسیاری از حس مشترک” گفت: St. Paul رئیس پلیس تاد Axtell. “همه 87 شهرستانهای باید در همان صفحه.”

پیشنهاد لایحه نیز نیاز به وزارت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون به ایجاد یک آنلاین سیستم ردیابی فراهم می کند که قربانیان در زمان واقعی اطلاعات در مورد وضعیت فردی تجاوز کیت — مانند کسانی که مورد استفاده در آیووا میشیگان و آیداهو.

این پایگاه داده قابل جستجو خواهد بود یک گام بزرگ به سمت شفافیت و حفظ قربانیان بهتر مطلع گفت: Jude پرورش دولت ائتلاف در برابر تجاوز جنسی.

“آن دارای سیستم عدالت کیفری — همه ما — پاسخگو” گفت: پرورش سازمان پزشکی قانونی سیاست هماهنگ کننده برنامه. “اگر ما تا به حال یک ایالت ردیابی سیستم ما می تواند جلوگیری از آینده, تعجب, تجاوز جنسی کیت کارهای عقب افتاده.”

مینه سوتا نمایندگان مجلس با حمایت از این لایحه مانند اونیل در حال دفاع از یک مقدار نامعین از تخصیص بودجه از صندوق به طور کلی به استخدام و آموزش های اضافی دانشمندان و toxicologists در BCA ایجاد پیشنهادی پایگاه داده و متمرکز سازی از کیت.

اما سرنوشت آن نامشخص باقی مانده است در یک جلسه قانونی مصرف با دولت اضطراری به COVID-19.

وحی از تست کیت آمد در میان ملی حساب بیش از آزار و اذیت جنسی و تجاوز و همچنین به عنوان یک 2015 حسابرسی نشان داد که 3,482 تست نشده تجاوز کیت در پلیس سازی در سراسر کشور.

در ماه نوامبر مینیاپولیس پلیس کشف اضافی از 1700 تست نشده تجاوز کیت — تعدادی که قبلا تخمین زده می شود کمتر از 200. در آن زمان شهردار یعقوب و فری به نام جنگ اختلاف یک “اشتباه غیر قابل توجیه” است که می تواند دو سال به تعمیر.

افشای دنبال یک 2018 استار تریبیون سری “را تکذیب کرد و عدالت” که مستند گسترده نقایص در تحقیق و تعقیب و تجاوز جنسی در ایالت مینه سوتا از جمله مینیاپولیس.

 

نویسنده کارکنان جنیفر Bjorhus کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de