بهداشت دولت رسمی نمی خواهد نشان دهد که خانه های پرستاری COVID-19 شیوع بدون یک قاضی سفارش

آریزونا دولتی Ducey Ducey دو برابر کردن دولت تصمیم به خودداری از جزئیات در مورد گسترش COVID-19 از طریق خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی.

Ducey برگزار شد یک کنفرانس خبری روز شنبه اعلام تغییرات به اقامت خود-صفحه اصلی سفارشات برای مبارزه با این بیماری همه گیر اما پس از آن پرسش و پاسخ جلسه تبدیل به یک مبارز ارز مورد حداقل اطلاعات دولت منتشر کرده است ،

این شروع با دکتر کارا مسیح سر از دولت در بخش بهداشت و درمان نشان می دهد دولت را تنها انتشار نام تسهیلات مراقبت دراز مدت با COVID-19 موارد اگر یک قاضی دستور داد آن را.

Ducey و مسیح پس از آن در مواجهه با یک مجموعه از سوالات در مورد چگونه بستگان می تواند ارزیابی ایمنی از عزیزان در خانه های سالمندان. این کنفرانس به طور ناگهانی به پایان رسید دقیقه بعد هنگامی که Ducey اعلام کرد که “این پاسخ است. که باید برای راضی کردن در حال حاضر است.”

تسهیلات مراقبت دراز مدت شده اند ضربه coronavirus در آریزونا با یک توسان خانه سالمندان به تنهایی از دیدن آن COVID-19 موارد بیش از دو برابر در ماه گذشته. در آخرین تعداد 60 ساکنان یاقوت کبود خانه سالمندان و توانبخشی آلوده شده اند همراه با 30 اعضای هیات, به گفته یک سخنگوی. یکی از کارکنان گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که حداقل 20 ساکنان فوت در طول شیوع بسیاری یا همه با COVID-19 علائم. یک مرکز کمک زندگی می کنند در خانه چندلر تایید آن را تا به حال حداقل 13 نفر می میرند از این بیماری است.

در عین حال دولت تا کنون منتشر کرده است تنها یک تکه از اطلاعات تعدادی از امکانات با تایید موارد است. آن را منتشر کرده است هیچ اطلاعاتی در مورد آن امکانات تحت تاثیر قرار چگونه بسیاری از ساکنان آزمایش مثبت و یا چگونه بسیاری از فوت کرده اند.

در Maricopa County, مقامات بهداشت منتشر کرده اند کمی بیشتر جزئیات و تعداد آنها را نشان می دهد موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات مانند خانه های سالمندان ممکن است کشنده ترین عنصر از شیوع بیماری در سطح ایالت.

در شهرستان ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت که شامل خانه های سالمندان حساب 62 درصد از شهرستان 140 مجموع COVID-19 مرگ و میر. حدود صد امکانات گزارش داده اند که حداقل یک مورد از COVID-19 و هفته گذشته اولین کارمند در دراز مدت مراقبت از تاسیسات درگذشت ویروس.

ایالت های جمهوری و تحلیل دولت زیپ کد داده یافت کد پستی حاوی پرستاری خانه به نرخ بالاتر از عفونت از کسانی که بدون.

آسوشیتدپرس به تازگی گزارش شده به عنوان بسیاری از 11,000 مرگ و میر در میان ساکنان خانه سالمندان در سراسر ایالات متحده با بسیاری از خانه های فاقد کافی تست برای کنترل شیوع بیماری.

ساکنان خود را در بزرگترین خطر مرگ یا بیماری شدید از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید به دلیل بسیاری از سالمندان هستند و باید زمینه ای شرایط پزشکی. و بسیار مسری ویروس ارائه یک چالش بی سابقه به خانه سالمندان کارکنان بسیاری از آنها در حال حاضر نازک کشیده.

آریزونا بزرگترین گروه حمایت برای بازنشستگان AARP آریزونا است گفت: نمی دانم تا چه حد کامل از شیوع بیماری به این دلیل که دولت را رها نمی کند نام با امکانات COVID-19 موارد بر خلاف آنچه در بسیاری از کشورهای دیگر انجام داده اند.

‘مراقبت و توجه به خانه های سالمندان

Ducey گفت: او می خواست به “عقب راندن” در نقد است که دولت او نبود شفاف بودن وقتی که می آید به خانه های سالمندان.

“وجود دارد یک مقدار باور نکردنی از مراقبت و توجه” با توجه به تسهیلات مراقبت دراز مدت گفت: فرماندار که اغلب ذکر شده است که او 96 ساله مادر بزرگ زندگی می کند در زندگی کمک.

یکی از اولین دستور اجرایی مرتبط با COVID-19 بود سفارش ADHS به مجموعه قوانین اضطراری که محدود بازدید کنندگان تنظیم دقیق عفونت-استانداردهای کنترل و جدا از ساکنان که به نمایش گذاشته علائم.

Ducey به خبرنگاران گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که “شما آنها را به عنوان مکان. من آنها را به عنوان مردم است.”

او سپس معوق به مسیح به بحث در مورد چرا نام امکانات نیست که منتشر شد.

مسیح گفت که در دراز مدت امکانات هستند که در آن مردم زندگی می کنند و دولت قانون محافظت از اطلاعات شخصی در مورد بیماری های مسری و آدرس خود را از افشا می شود.

او گفت: اگر دادگاه مخالف با آن تفسیر “من با خوشحالی به انتشار آن است.”

مسیح اضافه شده است که اعضای خانواده از ساکنان در امکانات با COVID-19 موارد مطلع هستند با تسهیلات در صورت وجود موارد مثبت. و او به نظر می رسید به سوال ارزش دانستن چگونه بسیاری از موارد از COVID-19 خاص و تسهیلات بود.

“من نمی خواهد رتبه تعداد مرگ و میر در یک مرکز و استفاده از آن در برابر یک مرکز,” او گفت: “به دلیل این است که بسیار سخت بیماری به درمان در این جمعیت است.”

‘دیوانه’ عدم وجود اطلاعات

ADHS فرماندار و شهرستان ادارات بهداشت بارها و بارها حاضر به ارائه نام تسهیلات مراقبت دراز مدت با COVID-19 موارد به جمهوری با استناد به حریم خصوصی بیمار.

AARP آریزونا خواسته فرماندار در اوایل این ماه را به نام ،

بسیاری از AARP اعضای ابراز نگرانی در مورد موارد COVID-19 در آریزونا را در دراز مدت مراقبت از امکانات گفت: Dana Marie کندی, مدیر امور خارجه برای AARP, آریزونا.

کندی گفت که در حالی که نگرانی های حریم خصوصی قابل فهم از قانون فدرال است که محافظت از پرونده پزشکی بیمار امر به افراد و نه امکانات.

کندی گفت: افشای نام تسهیلات کمک خواهد کرد که خانواده ها تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای حرکت به بستگان خود را اگر تسهیلات به حال COVID-19 شیوع. برعکس خانواده های نگران COVID-19 می تواند احساس اطمینان اگر از امکانات که در خود عزیزان ساکن نبود در لیست.

“ما فقط در تلاش برای مطمئن شوید که خانواده ها باید اطلاعات را به تصمیم گیری,” او گفت:.

در چهارشنبه کندی به نام فرماندار تصمیم به بارها و بارها حاضر به انتشار اطلاعات “دیوانه کننده” و گفت: خانواده ها نباید به رفتن به دادگاه برای دریافت اطلاعات حیاتی است.

شما شنیده ام گزارش آریزونا خانه های پرستاری با موارد COVID-19? تماس خبرنگار آن Ryman با راهنمایی خود را در: [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im