رژیم صهیونیستی. mlb روز چهارشنبه اعلام کرد که ساختمان ها و سازه ها در سراسر آریزونا از جمله دولت و کنگره خواهد بود روشن آبی به عنوان نماد “حمایت” پزشکی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم از جدید شیوع کروناویروس.

ساختمان های دیگر شرکت کننده در “نور AZ آبی” کمپین شامل بیمارستان کودکان ققنوس شهرستانها از ققنوس تمپه و توسان و همچنین دولت مزرعه ملک در شهر تمپه دریاچه.

“آریزونا فوق العاده است ممنون به ما خط مقدم پزشکی کارگران و همه زنان و مردانی که پا تا به نگه داشتن دیگران امن و سالم” Ducey نوشت: در بیانیه ای. “آنها قهرمان هستند. تلاش های خود را صرفه جویی در زندگی و آریزونا سلام خدمات خود را در طول این زمان بحرانی.”

در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام این اندازه گیری شامل مراحل آریزونا گرفته شده برای کمک به جامعه در طول شیوع بیماری که شامل Ducey همکاری با سرپرست آموزش عمومی کتی هافمن برای راه اندازی یک تلاش ارائه مراقبت از کودک برای کودکان ضروری کارکنان و Ducey صدور یک فرمان اجرایی به “کمک به تقویت نیروی انسانی پزشکی سطح و یقین و مسئولیت حمایت” به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

همچنین با اشاره به همکاری بین ایالت آریزونا و دانشگاه آریزونا به ارائه آنتی بادی آزمایش برای 250,000 متخصصان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان.

بیش از 9000 کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور قرارداد COVID-19 همانطور که از هفته گذشته و حداقل 27 فوت با توجه به گزارش منتشر شده در روز سه شنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de