شروع در 2 نوامبر سال 2020 و برای اولین بار – تل آویو بورس اوراق بهادار راه اندازی مرکزی Blockchain اوراق بهادار پلت فرم وام

تل آویو, اسرائیل, ژوئیه 28 سال 2020 /PRNewswire/ — تل آویو بورس اوراق بهادار (بورس تلآویو: تلآویو) اعلام کرد اولین راه اندازی در اسرائیل مرکزی Blockchain اوراق بهادار وام پلت فرم نوآورانه و پیشگامانه فن آوری مالی.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مرکزی اوراق بهادار پلت فرم وام در بازار اسرائیل. اوراق بهادار وام است در حال اجرا با استفاده از اینتر-بانک مکانیسم های داخل و در صورت لزوم خارج از گروه بانکی محدودیت. به عنوان یک نتیجه از بازار شده است به طور کامل بهره برداری برای برآوردن نیازهای بالقوه از عوامل اقتصادی.

این برش لبه پلت فرم را تبدیل به اوراق بهادار در بازار وام در اسرائیل با امکان اعطای وام به طور مستقیم در میان تمام ابزارهای مالی. این پلت فرم را به عنوان یک تابع از یک توقف فروشگاه برای همه اوراق بهادار وام فعالیت های اجازه دسترسی به بزرگتر اوراق بهادار حجم در کوتاه زمانبندی حتی عامل در کوتاه مدت موقعیت.

در مارس سال 2020TASE بودند با توجه به دسترسی به یک آزمایش اولیه محیط زیست به منظور آزمون اعطای وام معاملات در پلت فرم جدید و انطباق با سیستم های خود را در آماده سازی برای تولید فاز.

استفاده از توزیع دفتر فن آوری (DLT) به عنوان اساس این پلت فرم معاملاتی را مهار برخی از blockchain اصلی مزایا و ویژگی های از قبیل مستقیم نظیر به نظیر معاملات, هوشمند قرارداد و افزایش امنیت از طریق تغییر ناپذیری. همه از این انتظار می رود که به نفع تلآویو خود را متولیان و مشتریان خود را با کاهش هزینه و افزایش امنیت و فعال کردن بازار برای بهره برداری از پتانسیل کامل آن است.

اورلی Grinfeld, EVP و سر از پاکسازی در تلآویو: “تل آویو بورس اوراق بهادار مفتخر است به ارائه این برای اولین بار-از-یک-نوع وام, استخر, امن, برش لبه و دولت از هنر پلت فرم. این فناوری Blockchain را ارائه سطح جدیدی از ایمنی برای اوراق بهادار وام و حمایت از رشد معاملات بر اساس این پلت فرم جدید. تلآویو جهانی نوآوری مالی رهبر و استراتژیک به دنبال پیشرفت فن آوری از بازار سرمایه است.”

تماس با ما:
یهودا van der Walde EVP CFO
Tel: +972 76 8160442
[email protected]

Orna Goren سر ارتباطات و روابط عمومی واحد
Tel: +972 76 8160405
[email protected]

منبع تل آویو بورس ارز با مسئولیت محدود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im