ستاره ها — پشتیبانی و با شدت بهم زدن — پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه

میلیون ها نفر گوش به تماشای جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه. در میان آنها بسیاری از مشاهیر که به ارائه نظرات خود را آنلاین در میان مغلوب ساختن پیشی جستن بحث از اقتصاد بهداشت و درمان و نماز در مدارس دولتی.

پاسخ تقسیم شدند و با برخی از جشن رئیس جمهور و دیگران کوبیدن او.

بسیاری از برجسته نام خود را اعلام کرد, حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من درک می کنم که چرا بسیاری از آمریکایی ها در سمت چپ به رسمیت نمی شناسد مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد عقل سلیم. آنها هرگز آن را دیده بیرون آمدن از واشنگتن قبل از. سلام این فقط ساده حس مشترک. نه سیاست. آن را با این نسخهها کار” thefootprint ارسال شده به توییتر.

سابق Pussycat Dolls عضو Kaya Jones توییتی که تهمت بود “بهترین رئیس جمهور تا کنون!” و Robert Davi به نام دولت از آدرس اتحادیه “الهام بخش است.”

“دولت از اتحادیه سخنرانی realDonaldTrump ترین و الهام بخش ترین و فراگیر باید وحدت من تا کنون شنیده ام – آمریکایی ها افتخار قوی و اقامت دوره ها #Trump2020 یک ملت به خدا” Davi نوشت.

دیگر وبلاگ با حمله به رئیس جمهور.

Bette Midler لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر با پست تماس او را یک دروغگو.

“جایی که او دریافت آمار از? استفان میلر” او نوشت. “او نهفته است, بسیار, چرا باید به ما باور او امشب یا همیشه ؟ او انداخت و مردم مواد غذایی و نمی ‘آسانسور’ مردم رفاه او لگد آنها را به پیوستن به بی خانمان ها.”

Rosie o’donnell که دارای طولانی در حال اجرا دشمنی با مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار Midler کلمات.

“اوه خدای من است که در آن دروغ counter?” او هنوز توییتی.

“بچه های خود را وجود دارد – مانند متحرک supervillains #trumpLIES,” او اضافه شده در یک پست جداگانه.

“#SOTU بود شرمانه ترین و دستکاری بازی نشان می دهد تا کنون پخش” بازیگر Jeffrey Wright chimed در.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>