استارباکس Barista می گوید که او از کار اخراج شد برای تلاش برای داشتن اتحادیه

سابق استارباکس barista می گوید او برای شرکت در فرودگاه بین المللی اورلاندو برای دو سال قبل از او از کار اخراج شد و پس از ظهور به عنوان یک سازمان در تلاش برای داشتن اتحادیه همکار خود کارگران از طریق اتحادیه کارگری متحد در اینجا.

گابریل Ocasio Mejias گفت: نگهبان او از کار اخراج شد در مدت کوتاهی پس از یکی دیگر از سازمان اخراج شد و به او گفته شد در “dimly روشن منطقه” فرودگاه غذایی دادگاه او بود که اجازه رفتن “بیش از یک سوم نوشتن برای نوشیدن آب است.”

“که راه خود را به خلاص شدن از شر من برای نوشیدن آب چرا که آنها می دانند که من یکی از قویترین سازمان” Mejias ادعا کرد. “آنها هدف من به طور خاص برای ایجاد ترس برای همکاران من از پیوستن به این اتحادیه است.”

استارباکس بازگشت نیست درخواست برای اظهار نظر اما Mejias’ داستان می آید در حالی که جدید Unite Here گزارش ادعا می کند استارباکس کارگران شاغل از طریق HMS میزبان بود که حقوق انحصاری به کار قهوه غول فروشگاه در فرودگاه در شمال امریکا تا زمانی که این شرکت به پایان رسید انحصار معامله در اوایل این ماه.

این گزارش نشان داد, سیاه, Starbucks, کارکنان, ساخت شد $1.85 یک ساعت کمتر از سفید کارگران با توجه به داده ها از HMS میزبان محل از فوریه تا دسامبر سال گذشته است.

یک سوم از کارگران مورد بررسی گفت: آنها قادر به پرداخت اجاره خود را در سال گذشته 17 درصد گفت: آنها با تکیه بر کمک های غذایی مزایای.

نیز وجود دارد چند مورد از تجاوز+ تبعیض گزارش شده و یکی در چهار کارگران مهاجر گفت: آنها نمی تواند صحبت می کنند و زبان مورد نظر خود را در حالی که پس از کارگران دستور داده شد به صحبت می کنند تنها به زبان انگلیسی.

HMS میزبان را تکذیب کرد, گزارش, پیدا کردن و گفتند که نشد هر کسی برای اتحادیه فعالیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>