عفونت و گسترش COVID-19 سراسر ایالات متحده می تواند به مراتب بیشتر اگر نتایج از دانشگاه استنفورد مطالعه اثبات درست است.

مطالعه بسیار اولیه — و نتایج آن باید کارشناسی به عنوان دیگر مطالعات نیز مقابله با مشکل — اما نتایج بسیار نگران کننده است.

این مطالعه با استفاده از آنتی بادی آزمایش خون برای برآورد که چگونه بسیاری از مردم بوده است آلوده coronavirus در گذشته است. تست های دیگر با استفاده از سواب بینی یا تست بزاق برای ویروس’ مواد ژنتیکی که طولانی باقی بماند پس از بهبودی به عنوان آنتی بادی انجام دهد.

“ما دریافتیم که بسیاری وجود دارد, بسیاری از ناشناس موارد از مردم داشتن Covid عفونت است که هرگز با شناسایی آن را با یک ویروس آزمون” دکتر جی باتاچاریا یک استاد پزشکی در دانشگاه استنفورد و یکی از این مقاله نویسنده با سی ان ان گفت. “آن را مطابق با یافته های از سراسر جهان است که این بیماری, این بیماری همه گیر است و بیشتر همراه از ما فکر می کردم.”

به سادگی قرار دادن استنفورد مطالعه تخمین می زند که 2.49% به 4.16 درصد از مردم در سانتا کلارا کشور شده است شما با Covid-19 آوریل 1. این نشان دهنده بين 48,000 و 81,000 مردم است که 50 تا 85 برابر آنچه مقامات شهرستان ثبت شده که تاریخ: 956 مورد تأیید.

تلاش های مشابه به برآورد محلی شيوع آنتی بادی راه اندازی کرده اند در مکان هایی مانند شهرستان میامی-Dade, فلوریدا; San Miguel County, Colorado; و لس آنجلس ، موسسه ملی بهداشت است مشابه تلاش جریان نیز هست.

اگر ثابت شود دقیق نتایج می تواند به این معنی است که حد بالایی از coronavirus را مرگ و مير تنها 0.2 درصد بسیار پایین تر از کشور مرگ و میر از 4.1 درصد است.

دکتر Eran Bendavid, که منجر به مطالعه گفت: ABC اخبار که حدود 95 درصد از سانتا کلارا جمعیت هنوز بدون آنتی بادی است.

که به معنی آن خواهد بود دشوار است برای تصمیم گیری که آیا برای سهولت محدودیت به دلیل “دانستن است که به خوبی بیش از 90 درصد از جمعیت ندارد آنتی بادی است که رفتن به آن یک انتخاب بسیار دشوار است.”

گسترده آنتی بادی آزمایش ابزاری در کمک به دولت تصمیم بگیرد که آیا به بازگشت جمعیت به کار از آنجا که این آزمون می تواند کمک به کشف کردن که کمتر در معرض خطر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im