Standouts حرکت به مینه سوتا و بازیگران در دولت مسابقه به سختی یک پدیده جدید

 

 

سنت توماس آکادمی دروازه بان تامی Aitken است از ماساچوست توسط راه اوماها (روباز انتخابی). هیل-موری Remington Keopple تحسین از ویسکانسین.

صدا را بلند کردن هاگ سال گذشته دولت کلاس 2A قهرمانی goaltender برای ادینا است وایومینگ بچه. هاگ بود که یک دانشجوی سال دوم فصل گذشته در حال پخش فصل اول خود را با اورلئانز. به نظر می رسد مانند او قطع این مینه سوتا دبیرستان هاکی چیزی که نه به سرعت.

همان را می توان گفت برای بن Steeves Eden دشت گل buzzsaw که بازی قد کوتاه, AAA هاکی در میشیگان در فصل گذشته. ارشد رو به جلو را به ثمر رساند کلاه ترفند در اولین بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده و افزود: دو بیشتر اهداف خود را در حالت مسابقات اولین روز پنج شنبه. او را یکی از 10 فینالیست برای آقای هاکی جایزه.

یک سطح معینی از بهت و حیرت اغلب همراه با غیر Minnesotans تصرف دولت مسابقات کانون توجه است. در طول 1957-58 فصل Bulaca برادران بیل و اد ساخته شده روزانه 14 مایل درایو ها از جنوب تقاطع, Manitoba, برای حضور در روسو دبیرستان. به کمک آنها منجر روسو به سال 1958 مسابقات قهرمانی پس از آن در زمان برخی از گرما از طرفداران اعتقاد به خلوص این رویداد بوده است آلوده.

“به نحوی آن را به نظر نمی رسد کاملا درست است که کانادایی ها باید به نمایندگی در در مینه سوتا دبیرستان تیم هاکی” یکی از انتقادات چاپ شده در نامه خوانندگان منتشر شده در مینیاپولیس استار بخش ورزش.

بین المللی می افتد مربی لری راس بود اعتراض خود را بیش از حد. “ما می تواند یک قتلگاه از دولت مسابقات هر سال اگر ما با استفاده بچه ها از قلعه فرانسیس گفت:” راس با اشاره به هاکی سر چشمه فقط در سراسر بارانی رودخانه در انتاریو است.

راس’ کلمات ثابت نبوی به عنوان چند سال بعد او وارد کن Christiansen و برادر کوچکترش کیت می دانم به همه به عنوان “Huffer” از سراسر رودخانه است. Huffer عملا غیر قابل توقف در پیشرو Broncos به سال 1962 عنوان زمانی که آنها را ضرب و شتم روسو از همه تیم 4-0 در بازی های قهرمانی است.

لیست بازیکنان نقطه از کشورهای دیگر — کشورهای دیگر حتی — که ستاره دار در دولت مسابقات طولانی و برجسته است. اعضای این نیست-یکی-از-ما تیپ شده برای مدارس دولتی و خصوصی و مدارس و حومه مدارس outstate مدارس … شما ایده را دریافت کنید. این است که همه جانبه پدیده است.

در اینجا چند حالت مسابقه standouts که ریشه شد از چاه خارج دبیرستان خود را به خطوط مرزی.

همین Granato Burnsville
ارشد انتقال بازی کرده بود برای شیکاگو AAA اندام, تیم قبل از کمک به حرکت Burnsville به سال 1985 قهرمانی کشور.

Marko Kreus, بلومینگتون کندی
ارشد defenseman کاپیتان از فنلاند تاریخ تیم ملی وارد به عنوان یک دانش آموز ارز خارجی و کمک به عقاب برنده 1987 دولت عنوان شده است.

Honza Stibingr Monticello (تصویر بالا)
این defensemen که یک ساعت و نیم از پراگ در جمهوری چک فرود در مانتیسلو به عنوان یک دانش آموز ارز خارجی پس از آن بازی شگفت به او کمک کرد تا گوزن شمالی خود را سیندرلا اجرا به دولت Class 1A قهرمانی بازی در سال 2017.

دیوید Zevnik St. Thomas آکادمی
Goaltender بود که همواره درخشان او به عنوان رهبری دانشجویان به سه دولت Class 1A عناوین در 2011-13 مورد ستایش قرار داد از میلواکی.

پست های قدیمی تر

Goalies-تبدیل-مربیان بزرگ بخشی از دولت مسابقه lore

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im