تمبر.COM تحقیقات آغاز شده توسط سابق لوئیزیانا دادستان کل: کان Swick & Foti, LLC بررسی افسران و مدیران Stamps.com Inc. – STMP

NEW ORLEANS, Feb. 14, 2020 /PRNewswire/ — دادستان سابق کل لوئیزیانا, Charles C. Foti جونیور, Esq., یک شریک در قانون شرکت از کان Swick & Foti, LLC (“KSF”) اعلام کرد که KSF آغاز شده است و رسیدگی به Stamps.com Inc. (NasdaqGS: STMP).

در فوریه 21, 2019, این شرکت اعلام کرد 4Q و سال مالی 2018 نتایج مالی همچنین فاش کرد که فسخ آن حمل و نقل همکاری با ایالات متحده خدمات پستی (“USPS”) حیاتی رابطه است که اختصاص حدود 87 درصد از درآمد این شرکت و درآمد برای 2019 شد و انتظار می رود به کاهش 5.4%. پس از آن گزارش شد که USPS خود را به حال فسخ رابطه با شرکت در تاریخ 31 دسامبر سال 2018 با توجه به آن سریال سوء استفاده از USPS’ نمایندگی فروش برنامه.

پس از آن این شرکت و برخی از مدیران اجرایی آن شد شکایت کرد و در یک اوراق بهادار دعوی در دادگاه اقدام کلاس, شارژ آنها را با شکست به افشای مواد اطلاعات در طول دوره کلاس نقض قوانین اوراق بهادار فدرال. دادگاه به ریاست بیش از این مورد را تکذیب کرد این شرکت حرکت به اخراج اجازه می دهد پرونده به جلو حرکت کند.

KSF بررسی است که با تمرکز بر این که آیا Stamps.com’s افسران و/یا مدیران خود را نقض وظایف امانتی به Stamps.com سهامداران و یا در غیر این صورت نقض دولت یا قوانین فدرال است.

اگر شما از اطلاعات است که کمک خواهد KSF در آن بررسی شده اند و یا در دراز مدت دارنده Stamps.com سهام و می خواهم به بحث در مورد حقوق قانونی خود را, شما ممکن است بدون تعهد یا هزینه به شما تماس بگیرید تلفن رایگان در 1-877-515-1850 یا ایمیل KSF شریک مدیریت لوئیس کان ([email protected]) و یا بازدید https://www.ksfcounsel.com/cases/nasdaqgs-stmp/ برای کسب اطلاعات بیشتر.

در مورد کان Swick & Foti, LLC

KSF که همکاران عبارتند از سابق لوئیزیانا دادستان کل Charles C. Foti جونیوریکی از برتر کشور بوتیک دادخواهی اوراق بهادار شرکت های حقوقی. KSF در خدمت انواع مشتریان – از جمله سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی و مدیران و سرمایه گذاران خرده فروشی – در به دنبال بهبود برای سرمایه گذاری ضرر و زیان ناشی از تخلف یا تخلفات توسط عموم شرکت های معامله. KSF دفاتر در نیویورک, کالیفرنیا و لوئیزیانا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد KSF, شما ممکن است بازدید www.ksfcounsel.com.

تماس با ما:

کان Swick & Foti, LLC
لوئیس کانشریک مدیریت
[email protected]sfcounsel.com
1-877-515-1850
1100 Poydras خیابان سوئیت 3200
New Orleans, LA 70163

منبع کان Swick & Foti, LLC

لینک های مرتبط

http://www.ksfcounsel.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>